2209. Mia Christine Isdahl

DatoArrangementKlasseTidRank
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K-junDNS
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
K-junDNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
K-junDNS
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K-junDNS
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K-junDNS
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K-junDNS
26.05.2018Terrengsykkelrittet 20181 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
DNS
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K-jun00:40:142
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K-jun00:23:091
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K Junior eliteDNF
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K Junior elite00:23:5916
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K Junior elite00:09:01,716
12.09.2017Landeveiscup 2017
Ritt 9: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
K15-1604:29:081
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K16DNS
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
K16DNS
28.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 8: Bakketempo (IF Frøy)
K15-16DNS
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
K 15-16DNS
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
K 15-16DNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
K16DNS
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
K 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
K 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
K 15-1600:05:09,2910
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
K 15-1600:10:00,00010
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
K 15-16DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneK 1600:43:414
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
K16DNS
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
K16DNS
05.06.2017Terrengsykkelrittet 20171 kort runde (M/K 13-16)
K15-16
DNF
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
K1600:20:214
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
K 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
K 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
K 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
K 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
K 15-16DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneK 15-16DNS
09.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
K15-16DNS
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 15-1600:23:0711
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K 15-16DNS
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K 15-1600:08:32,09
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 15-16DNF
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 15-1600:25:45,911
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
K1600:18:184
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K15DNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K15DNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K15DNS
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K15DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 15-16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 15-1600:03:22,513
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 15-1600:03:24,009
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 15-16DNS
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK 1500:55:46,06
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1500:39:343
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K 15-1600:20:46,39
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K 15-1600:50:04,68
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
K 15-1600:43:19,89
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1500:21:044
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1500:19:525
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K 15-1600:44:24,19
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 15-1600:21:24,27
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K14DNS
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K1400:18:40,053
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1400:28:00,054
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
K 13-1400:21:12,47
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
K 13-1400:22:19,59
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1400:10:57,721
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K1400:21:14,659
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K14DNS
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1400:29:45,205
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 13-1400:17:03,48
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 13-1400:33:43,89
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1400:19:31,756
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K 13-1400:30:38,37
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K 13-1400:14:46,75
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1300:25:47,685
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1300:18:10,273
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1300:12:00,755
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1300:17:18,806
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1300:13:42,295
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K13DNS
31.05.2014Terrengsykkelrittet 20141 runde ungdom
K 13-14
02:23:19,244
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1300:29:06,254
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1300:10:22,474
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K13DNS
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K12DNS
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
K12DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1200:09:33,817
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1200:06:23,465
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K12DNS
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:18:39,925
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1200:23:22,825
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1200:08:43,389
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1200:09:04,967
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K11DNS
Lukk