2104. Ida Sofie Huseby

DatoArrangementKlasseTidRank
25.05.2019Terrengsykkelrittet 2019Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
Kjunior
02:24:22,82
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/2 finaler
K 15-1600:03:163
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Finaler
K 15-16DNS
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
K 15-1600:03:21,4684
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
K 15-1600:06:00,06
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneK 15-1601:10:285
10.09.2018Klubbmesterskap terrengsykkel 2018 SK RyeK1600:22:571
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1600:46:461
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
K1600:33:491
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
K1600:13:181
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
K 15-1600:58:443
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K1600:28:561
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
K 15-1600:02:084
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
K 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
K 15-1600:02:14,8404
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
K 15-1600:04:00,04
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
K 15-1600:02:091
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneK 1600:45:413
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K16DNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
K 15-1600:20:504
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
K 15-1600:40:204
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1600:18:091
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
K15-16
01:42:123
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1600:18:142
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1600:19:522
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K 15-1600:46:146
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 15-1600:21:476
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K 15-1600:08:06,35
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 15-1601:04:046
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 15-1600:18:53,25
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K15DNS
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
K15DNS
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
K 15-16DNS
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
K 15-16DNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
K15DNS
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K15DNF
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
K 15-1600:01:59,723
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
K 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
K 15-1600:02:08,634
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
K 15-1600:03:00,0003
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
K 15-1600:01:57,812
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneK 1500:39:575
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
K1500:29:011
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
K15DNS
05.06.2017Terrengsykkelrittet 20171 kort runde (M/K 13-16)
K15-16
01:58:433
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
K1500:19:456
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
K 15-1600:02:403
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
K 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
K 15-1600:02:43,32
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
K 15-1600:00:03,03
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
K 15-1600:03:022
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneK 15-1600:38:214
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 15-1600:21:498
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
Sammenlagt
K 15-1601:18:03,14
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K 15-1600:48:146
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K 15-1600:08:06,15
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 15-1600:48:03,87
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 15-1600:24:52,78
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
K15DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
K 13-1400:02:45,92
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
K 13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
K 13-1400:03:00,252
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
K 13-14DNS
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOK 13-1400:19:07,64
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K14DNS
05.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Terrengsykkel
K1400:13:241
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K14DNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K14DNS
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 13-1400:03:10,832
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 13-1400:03:20,051
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 13-1400:03:15,003
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 13-1400:03:36,042
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK 1400:17:27,94
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1400:16:372
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K 13-1400:12:29,34
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K 13-14DNF
28.05.2016Terrengsykkelrittet 20161 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
DNS
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1400:29:584
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1400:18:383
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1300:26:32,965
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K1300:17:55,833
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015K 1300:13:57,31
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1300:28:01,521
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
K 13-1400:21:12,36
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
K 13-1400:21:35,66
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1300:11:03,263
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K13DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1300:12:37,284
30.05.2015Terrengsykkelrittet 20151 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
DNS
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1300:33:12,516
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 13-1400:17:35,211
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 13-1400:34:58,312
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1300:19:18,073
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
J 13 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
J 13 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
J 13 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
J 13 år00:25:40,65
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
J 13 år01:21:23,49
15.09.2014Klubbmesterskap Rye 2014 - terrengsykkelK11-1200:14:33,51
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1200:17:00,072
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:18:04,352
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1200:08:46,903
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1200:11:14,501
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1200:13:29,581
09.06.2014Vestmarkrittet 2014Barn
K11-12
00:16:18,93
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:14:41,662
31.05.2014Terrengsykkelrittet 20142 runder a 2,4 km
J 12
00:16:26,531
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1200:21:33,523
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1200:05:38,691
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1200:15:17,532
26.09.2013Klubbmesterskap Rye - DuathlonLang løype; løp+terrengsykkel
K11-12
DNS
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1100:08:42,593
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
K11DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1100:09:33,091
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1100:06:23,891
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1100:16:09,523
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K11DNS
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1100:11:41,981
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1100:09:29,741
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1100:09:28,611
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Løp
K1000:05:28,871
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Terrengsykkel
K1000:16:42,781
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1000:09:50,871
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K1000:13:25,112
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1000:08:20,604
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1000:09:04,891
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1000:10:44,931
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1000:15:46,208
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K1000:07:27,081
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1000:09:10,391
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K900:09:06,9
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K900:05:50,6
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K900:06:43,0
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K900:06:12,0
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K900:04:42,5
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K900:05:47,0
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K9DNS
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K900:05:07,0
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
K6-900:07:36,8
01.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K6-900:06:27,8
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K6-900:05:16,0
02.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye
K6-900:10:02,0
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K6-900:08:25,0
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K6-900:10:14,0
Lukk