1201. BIRK MØLLER GUNDERSEN

DatoArrangementKlasseTidRank
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M seniorDNS
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M seniorDNS
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM JuniorDNS
10.09.2018Klubbmesterskap terrengsykkel 2018 SK RyeM17-39DNS
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M-junDNS
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
M-junDNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
M-jun00:34:512
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M Junior elite01:21:2121
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M-junDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M senior00:01:51,46633
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M senior00:33:00,033
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M seniorDNS
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM Junior elite01:15:3619
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M-jun00:43:025
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M Junior eliteDNF
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M Junior elite01:26:5019
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M-jun00:50:105
26.05.2018Terrengsykkelrittet 20182 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
DNS
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M-jun00:46:269
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M-jun00:17:084
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M Junior eliteDNS
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M Junior elite00:26:4945
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M Junior elite00:06:59,146
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M Junior elite01:30:0027
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M Junior elite00:16:29,732
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1600:53:026
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
M1600:26:085
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M 15-1600:18:4116
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M 15-16DNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
M16DNS
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
M16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
M 15-1600:02:01,714
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
M 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
M 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
M 15-1600:01:59,0825
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
M 15-1600:26:00,00026
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
M 15-16DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM 1600:50:5814
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
M1600:44:226
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
M16DNS
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
M1600:31:036
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
M 15-1600:02:133
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
M 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
M 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
M 15-1600:02:22,817
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
M 15-1600:00:17,017
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
M 15-16DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM 15-1601:06:3417
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 15-1600:24:5621
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
Sammenlagt
M 15-1601:34:03,020
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 15-1601:01:5922
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M 15-1600:07:08,028
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 15-1601:01:10,219
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 15-1600:20:35,414
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
M1600:15:048
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOM 15-16DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
M1500:43:275
05.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Terrengsykkel
M1500:37:433
01.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Landevei sykkel
M15DNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
M1500:30:539
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M15DNS
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M1500:31:168
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 15-1600:02:59,064
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
M 15-16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
M 15-16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
M 15-1600:03:02,0031
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
M 15-16DNS
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOM 1501:03:53,216
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M15DNS
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M 15-1600:42:18,432
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
M 15-1600:52:43,825
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1500:34:219
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1500:33:1610
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
M 15-16DNF
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 15-1600:18:29,040
10.10.2015Ivar Formos Minneløp 2015 (3oppogned)9 km
Gutter 13-14 år
00:46:52,211
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1400:23:06,0311
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M1400:15:34,4710
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015M 1400:12:14,92
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M1400:18:08,1010
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
M 13-14DNS
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M1400:09:39,157
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M1400:22:14,4411
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1400:19:53,2610
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M1400:19:33,5515
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
M 13-1400:26:54,417
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M 13-1400:53:30,818
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1400:20:25,6611
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
G 14 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
G 14 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
G 14 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
G 14 år00:21:17,03
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
G 14 år00:26:21,28
15.09.2014Klubbmesterskap Rye 2014 - terrengsykkelM13-1400:27:04,47
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1300:20:04,3113
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1300:25:01,6916
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M1300:09:53,4511
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M13DNS
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1300:38:21,9112
09.06.2014Vestmarkrittet 2014Ungdom
M13-14
01:44:17,715
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1300:24:59,6315
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1300:26:47,0914
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1300:19:05,5224
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1300:22:14,2715
13.10.2013Ivar Formos Minneløp 20139 km
Gutter 11-12 år, 9 km
DNS
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1200:14:52,7113
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
M12DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M1200:08:29,9513
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M12DNS
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1200:14:13,8914
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1200:17:20,7314
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M12DNS
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1200:07:52,3111
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1200:17:47,2414
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1100:15:54,519
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M1100:10:43,116
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M1100:12:53,0111
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M11DNS
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1100:15:08,869
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1100:17:11,5111
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M1100:06:27,3811
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1100:17:02,3511
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
M1000:06:55,22
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M1000:13:19,914
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M10DNS
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M1000:07:29,87
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M1000:06:58,29
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M1000:10:06,812
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M1000:06:41,97
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M1000:08:36,39
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
M6-900:06:47,3
25.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M6-900:05:38,6
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M6-900:04:14,0
09.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M6-900:04:12,0
02.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye
M6-900:07:40,0
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M6-900:06:14,0
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M6-900:04:28,0
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M6-900:07:53,0
Lukk