United Bakeries Cup 2013 - Ritt 5: Drøbakk, Follo SK

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NOR00:07:09,43
21044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NOR00:07:18,97+00:00:09,54
31035Jonas Kildebo
Halden CK
NOR00:07:39,70+00:00:30,27
41007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NOR00:07:39,77+00:00:30,34
51032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NOR00:07:40,93+00:00:31,50
61055Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NOR00:07:42,23+00:00:32,80
71046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
00:07:48,44+00:00:39,01
81036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NOR00:07:50,80+00:00:41,37
91000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
00:07:52,09+00:00:42,66
101034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NOR00:08:11,97+00:01:02,54
111051per einar brovold
-ingen klubb-
NOR00:08:16,94+00:01:07,51
121009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NOR00:08:37,03+00:01:27,60
131031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
00:08:51,61+00:01:42,18
141062Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NOR00:09:07,96+00:01:58,53
151047Henrik Østby
Nesodden SK
00:09:17,96+00:02:08,53
161018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
00:09:20,51+00:02:11,08
171006Einar Haugøy
Asker CK
00:09:21,92+00:02:12,49
181017Andrè Steinvåg
Follo SK
00:09:22,80+00:02:13,37
191056Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NOR00:09:32,84+00:02:23,41
201043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NOR00:09:51,06+00:02:41,63
211021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:10:04,19+00:02:54,76
221010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NOR00:10:11,45+00:03:02,02
231026Sebastian Larsen
Follo SK
00:10:33,78+00:03:24,35
241020Johannes Hansen
Follo SK
00:12:36,80+00:05:27,37
1054Alex Solheim
-ingen klubb- / Sørkedalens idrettsforening
DNS
1005Alexander Thoeneie
Asker CK
DNS
1038Christian Pettersen
Saltnes Sportsklubb
DNS
1012Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
DNS
1052Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORDNS
1029Elias Nordbø
Soon CK
DNS
1053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORDNS
1037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORDNS
1001Fredrik Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORDNS
1041Henrik Ness
Kolbotn SK
DNS
1057Herman Bakke
Soon CK
DNS
1002Herman Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORDNS
1019Iver Laaby Dahl
Follo SK
DNS
1008Jonas Myhr
Asker CK
NORDNS
1003Jonas Wiig Hindenes
SK Rye sykkel
DNS
1015Jonathan Myhre
CK Nittedal / MTB 7-12år
NORDNS
1042Jørgen Ekeland Bjurstrøm
SK Rye sykkel
NORDNS
1049Jørn-Christian Ihlen
Bærum OCK
NORDNS
1022Kaspar Kalvøy
Follo SK
DNS
1061Linus Jensen
SK Rye sykkel
NORDNS
1023Magnus Bakken
Follo SK
DNS
1024Magnus Knutsen
Follo SK
NORDNS
1048Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy Sykkel
DNS
1050Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORDNS
1025Marius Hole
Follo SK
DNS
1033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORDNS
1013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NORDNS
1016Oscar Paulsen
Bærum OCK / Team Paulsen
BLMDNS
1030Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORDNS
1039Sander Rivrud Jensen
Saltnes Sportsklubb
DNS
1027Sebastian Østerås
Follo SK
DNS
1014Simen Brekke
SK Rye sykkel
NORDNS
1028Solan Osenbroch
Follo SK
DNS
1011Victor Tenold
IF Frøy Sykkel
DNS
1058William Handley
Åskollen SK
NORDNS
Meld feil