United Bakeries Cup 2013 - Ritt 5: Drøbakk, Follo SK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:07:09,43
21044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM1000:07:18,97+00:00:09,54
31035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:07:39,70+00:00:30,27
41007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:07:39,77+00:00:30,34
51032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:07:40,93+00:00:31,50
61055Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1000:07:42,23+00:00:32,80
72003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:07:44,44+00:00:35,01
81046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M1000:07:48,44+00:00:39,01
91036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:07:50,80+00:00:41,37
101000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:07:52,09+00:00:42,66
111034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:08:11,97+00:01:02,54
121051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:08:16,94+00:01:07,51
131009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:37,03+00:01:27,60
142000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:08:46,29+00:01:36,86
152009Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K1000:08:48,48+00:01:39,05
161031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
M1000:08:51,61+00:01:42,18
171062Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM1000:09:07,96+00:01:58,53
182001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:09:16,32+00:02:06,89
191047Henrik Østby
Nesodden SK
M1000:09:17,96+00:02:08,53
201018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:09:20,51+00:02:11,08
211006Einar Haugøy
Asker CK
M1000:09:21,92+00:02:12,49
221017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:09:22,80+00:02:13,37
231056Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:32,84+00:02:23,41
241043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:51,06+00:02:41,63
251021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:10:04,19+00:02:54,76
261010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:10:11,45+00:03:02,02
272006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1000:10:12,51+00:03:03,08
282002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:10:21,42+00:03:11,99
291026Sebastian Larsen
Follo SK
M1000:10:33,78+00:03:24,35
302004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:11:15,49+00:04:06,06
311113Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1100:12:34,81+00:05:25,38
321020Johannes Hansen
Follo SK
M1000:12:36,80+00:05:27,37
332306Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1300:12:38,63+00:05:29,20
342411Thea Siggerud
Soon CK
NORK1400:12:38,75+00:05:29,32
351224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:12:41,53+00:05:32,10
362403Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK1400:12:41,98+00:05:32,55
372419Vera Norli
Bærum OCK
NORK1400:12:42,69+00:05:33,26
381209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:12:50,87+00:05:41,44
392405Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:12:51,01+00:05:41,58
401112Eirik Schau Giskås
Soon CK / Soon
NORM1100:13:02,06+00:05:52,63
411119Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Energihuset Merida
NORM1100:13:02,22+00:05:52,79
422303Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1300:13:02,69+00:05:53,26
432421Julie Bodahl
Konnerud IL Sykkel
NORK1400:13:02,98+00:05:53,55
441202Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1200:13:03,29+00:05:53,86
451206Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1200:13:09,41+00:05:59,98
462410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:13:18,33+00:06:08,90
472402Marte AG Husby
IF Frøy Sykkel / Marida
NORK1400:13:18,36+00:06:08,93
482404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:13:19,57+00:06:10,14
491214Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1200:13:29,26+00:06:19,83
502406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1400:13:30,92+00:06:21,49
Meld feil