United Bakeries Cup 2013 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11630martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORM1600:03:49,12
21033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1000:04:32,93+00:00:43,81
31004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:04:34,76+00:00:45,64
41055Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1000:04:58,55+00:01:09,43
51051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:05:00,22+00:01:11,10
61046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M1000:05:00,76+00:01:11,64
71007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:05:04,03+00:01:14,91
81032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:05:10,29+00:01:21,17
91036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:05:11,39+00:01:22,27
101035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:05:17,35+00:01:28,23
111034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:05:17,75+00:01:28,63
121003Jonas Wiig Hindenes
SK Rye sykkel
M1000:05:26,43+00:01:37,31
131000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:05:27,22+00:01:38,10
141044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM1000:05:29,58+00:01:40,46
151006Einar Haugøy
Asker CK
M1000:05:38,91+00:01:49,79
161009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:05:40,86+00:01:51,74
171037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:05:50,58+00:02:01,46
182000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:05:52,91+00:02:03,79
192003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:05:53,28+00:02:04,16
201010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:06:17,96+00:02:28,84
211041Henrik Ness
Kolbotn SK
M1000:06:21,53+00:02:32,41
221014Simen Brekke
SK Rye sykkel
NORM1000:06:22,82+00:02:33,70
231016Oscar Paulsen
Bærum OCK / Team Paulsen
BLMM1000:06:22,96+00:02:33,84
242012Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK1000:06:30,09+00:02:40,97
251053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1000:06:32,49+00:02:43,37
261017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:06:32,52+00:02:43,40
271018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:06:34,57+00:02:45,45
281043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1000:06:41,24+00:02:52,12
292009Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K1000:06:44,54+00:02:55,42
301013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NORM1000:06:50,42+00:03:01,30
311057Herman Bakke
Soon CK
M1000:06:52,17+00:03:03,05
321048Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy Sykkel
M1000:06:55,49+00:03:06,37
332010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:07:06,76+00:03:17,64
342001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:07:08,08+00:03:18,96
351042Jørgen Ekeland Bjurstrøm
SK Rye sykkel
NORM1000:07:11,96+00:03:22,84
361031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
M1000:07:13,51+00:03:24,39
372005Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1000:07:31,07+00:03:41,95
382011Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1000:07:31,20+00:03:42,08
391060Sander Høst Bruun
IF Frøy Sykkel
M1000:07:34,24+00:03:45,12
401061Linus Jensen
SK Rye sykkel
NORM1000:07:37,95+00:03:48,83
411001Fredrik Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORM1000:07:38,78+00:03:49,66
422002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:07:54,77+00:04:05,65
431059James Henriksen
SK Rye sykkel
M1000:07:56,00+00:04:06,88
441021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:08:01,20+00:04:12,08
451050Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORM1000:08:06,83+00:04:17,71
461015Jonathan Myhre
CK Nittedal / MTB 7-12år
NORM1000:13:06,98+00:09:17,86
472306Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1300:13:48,37+00:09:59,25
482411Thea Siggerud
Soon CK
NORK1400:14:07,29+00:10:18,17
491224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:14:08,21+00:10:19,09
502405Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:14:30,27+00:10:41,15
511206Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1200:14:36,48+00:10:47,36
521223Mads Simonsen
Follo SK
NORM1200:14:37,02+00:10:47,90
531202Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1200:14:38,55+00:10:49,43
541119Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Energihuset Merida
NORM1100:14:43,10+00:10:53,98
551229Eirik Stene
Bærum OCK
NORM1200:14:45,85+00:10:56,73
562403Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK1400:14:46,22+00:10:57,10
571218Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1200:14:46,63+00:10:57,51
581112Eirik Schau Giskås
Soon CK / Soon
NORM1100:14:49,13+00:11:00,01
591113Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1100:14:50,21+00:11:01,09
601209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:14:51,50+00:11:02,38
612410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:14:52,55+00:11:03,43
622416Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1400:15:02,65+00:11:13,53
631226Sebastian Berg
Follo SK
NORM1200:15:05,31+00:11:16,19
641211Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1200:15:06,71+00:11:17,59
652406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1400:15:22,74+00:11:33,62
662404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:15:23,31+00:11:34,19
672419Vera Norli
Bærum OCK
NORK1400:15:26,48+00:11:37,36
681217Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1200:15:36,07+00:11:46,95
692408Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1400:15:36,63+00:11:47,51
702301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1300:15:42,94+00:11:53,82
712215Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK1200:16:09,35+00:12:20,23
721200Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1200:16:18,95+00:12:29,83
732210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:16:19,22+00:12:30,10
742417Ingvil Ahlsand
SK Rye sykkel
K1400:16:34,90+00:12:45,78
751225Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1200:16:36,46+00:12:47,34
762300Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1300:16:36,49+00:12:47,37
771104Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1100:16:39,52+00:12:50,40
781208Espen Haugøy
Asker CK
M1200:16:43,40+00:12:54,28
791100Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:16:58,57+00:13:09,45
801201BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM1200:17:03,37+00:13:14,25
811214Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1200:17:03,41+00:13:14,29
821103Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1100:17:04,92+00:13:15,80
831215Max Borka
Bærum OCK
M1200:17:17,34+00:13:28,22
842413Ingrid Emilie Aarflot
Bærum OCK
NORK1400:17:23,87+00:13:34,75
852207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:17:32,97+00:13:43,85
862204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:17:45,10+00:13:55,98
871216Ulrik Bjerke
SK Rye sykkel
NORM1200:17:46,64+00:13:57,52
882308Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ungdomsgruppe
NORK1300:17:52,52+00:14:03,40
892312Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:17:53,90+00:14:04,78
902311Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:17:55,10+00:14:05,98
911114Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1100:18:01,89+00:14:12,77
921210Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM1200:18:16,81+00:14:27,69
932400Tinna Henriette Ringsaker
SK Rye sykkel
K1400:18:17,32+00:14:28,20
941238Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM1200:18:18,26+00:14:29,14
952209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK1200:18:21,35+00:14:32,23
962203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:18:27,63+00:14:38,51
972216Nora Landquist
Horten OCK
NORK1200:18:39,14+00:14:50,02
981207Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1200:18:41,91+00:14:52,79
991115Sander Hagen
Soon CK
NORM1100:18:41,96+00:14:52,84
1002310Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1300:18:52,60+00:15:03,48
Meld feil