United Bakeries Cup 2013 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:11:28,83
22000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:11:33,58+00:00:04,75
32012Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK1000:13:10,72+00:01:41,89
42009Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K1000:13:59,20+00:02:30,37
52306Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1300:14:09,55+00:02:40,72
62411Thea Siggerud
Soon CK
NORK1400:14:26,66+00:02:57,83
72001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:14:27,93+00:02:59,10
82011Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1000:14:44,77+00:03:15,94
92405Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:14:50,17+00:03:21,34
102403Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK1400:15:07,49+00:03:38,66
112410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:15:10,56+00:03:41,73
122010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:15:14,81+00:03:45,98
132416Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1400:15:18,45+00:03:49,62
142406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1400:15:41,27+00:04:12,44
152419Vera Norli
Bærum OCK
NORK1400:15:42,34+00:04:13,51
162404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:15:43,11+00:04:14,28
172408Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1400:15:56,98+00:04:28,15
182301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1300:16:03,06+00:04:34,23
192005Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1000:16:09,78+00:04:40,95
202215Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK1200:16:30,13+00:05:01,30
212210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:16:40,26+00:05:11,43
222417Ingvil Ahlsand
SK Rye sykkel
K1400:16:55,89+00:05:27,06
232002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:16:58,28+00:05:29,45
242300Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1300:17:00,18+00:05:31,35
252413Ingrid Emilie Aarflot
Bærum OCK
NORK1400:17:46,57+00:06:17,74
262207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:17:53,41+00:06:24,58
272204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:18:11,14+00:06:42,31
282308Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ungdomsgruppe
NORK1300:18:11,41+00:06:42,58
292312Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:18:13,14+00:06:44,31
302311Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:18:15,01+00:06:46,18
312400Tinna Henriette Ringsaker
SK Rye sykkel
K1400:18:36,40+00:07:07,57
322209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK1200:18:39,92+00:07:11,09
332203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:18:48,23+00:07:19,40
342216Nora Landquist
Horten OCK
NORK1200:19:00,15+00:07:31,32
352310Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1300:19:15,43+00:07:46,60
362211Marie Trømborg
Soon CK
NORK1200:19:16,38+00:07:47,55
372109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:19:17,95+00:07:49,12
382110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:19:23,95+00:07:55,12
392302Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel
NORK1300:19:51,13+00:08:22,30
402103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:20:16,67+00:08:47,84
412205Sofie Eidal
Asker CK
K1200:20:19,88+00:08:51,05
422115Elise Krogh
Soon CK
NORK1100:20:22,03+00:08:53,20
432116Sara Krogh
Soon CK
NORK1100:20:46,51+00:09:17,68
442102Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:21:02,91+00:09:34,08
452208Henriette winum
CK Nittedal / Girls
K1200:21:33,90+00:10:05,07
462112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:22:09,62+00:10:40,79
472213Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1200:22:54,08+00:11:25,25
482117Marthe Ramstad Hoff
Fossum IF Sykkel
K1100:22:56,80+00:11:27,97
492113Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1100:23:21,84+00:11:53,01
502101Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1100:23:44,42+00:12:15,59
512504Tiril liverud knudsen
Konnerud IL Sykkel
NORK1500:28:39,49+00:17:10,66
522601Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK1600:28:44,18+00:17:15,35
532505Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K1500:34:18,13+00:22:49,30
542501Elise Tangeland
Moss CK
K1500:41:10,88+00:29:42,05
552600Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK1600:43:20,04+00:31:51,21
56300Anna Gabrielsen
Asker CK
NORK-jun00:54:16,69+00:42:47,86
57302Marit Sveen
Romeriksåsen SK
NORK-jun00:54:23,05+00:42:54,22
58858Ann Iren Bjørnarå
Hovden Sportsklubb / Blodsmak SK
NORKSport 30-3900:59:09,17+00:47:40,34
59853Marianne Sandaker
Moss CK
NORKSport 30-3901:01:22,61+00:49:53,78
60800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/ Statoil BIL
KSport 17-2901:09:49,53+00:58:20,70
61850Trude D. Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-3901:09:49,99+00:58:21,16
62851Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 30-3901:14:01,21+01:02:32,38
63904Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-4901:15:28,66+01:03:59,83
64101Heidi Rosasen Sandstø
Follo SK / Team Giant - United Bakeries 2
NORK-sen01:16:32,25+01:05:03,42
65857Line Daae Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport as
KSport 30-3901:17:37,54+01:06:08,71
66103Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK-sen01:24:58,35+01:13:29,52
9504Andrea Wold
-ingen klubb-
NORK900:08:36,35
9505Emily Kamsvåg
SK Rye sykkel
K900:09:33,92
8506Hanne Semb
Follo SK
NORK6-800:12:38,99
8500Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK6-800:10:11,15
8517Julie Haagensen Nielsen
-ingen klubb-
K6-800:15:39,72
8501Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:07:54,89
8520Maja Paulsen
Bærum OCK
BAHK6-800:13:42,82
8516Mari Sønsthagen
Kolbotn SK
K6-800:13:29,43
8502Mathilde Sørli Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:13:31,94
8513Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK6-800:10:34,90
8511Siri Trømborg
Soon CK
NORK6-800:08:02,34
9506Thea Natvik
-ingen klubb-
K900:09:21,92
100Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-senDNF
905Anita Blåsås Hansen
Østmarka IL Sykkel / Team EnergySport
NORKSport 40-49DNS
900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
2500Aurora Kildahl
Asker CK
K15DNS
802Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-29DNS
901Cathrine Gabrielsen
Asker CK
KSport 40-49DNS
2100Cornelia Sommerfelt
SK Rye sykkel
K11DNS
2303Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK13DNS
2418Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K14DNS
2004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK10DNS
2007Ellen Røhme
Romeriksåsen SK
K10DNS
2412Emilie Johansen
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORK14DNS
2008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK10DNS
950Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50+DNS
2313Hanne Åsheim
SK Rye sykkel
K13DNS
2409Hedvig Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K14DNS
2202Hennie Thoeneie
Asker CK
K12DNS
2200Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK12DNS
306Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel / Team Merida NTG
NORK-junDNS
856Hilde Hoff
SK Rye sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
KSport 30-39DNS
2104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK11DNS
2307Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK13DNS
Meld feil