United Bakeries Cup 2013 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
8045Trym Sønsthagen
Kolbotn SK
NORM6-800:08:30,83
8062William Kamsvåg
SK Rye sykkel
M6-800:08:26,04
8047Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM6-800:09:20,68
9013Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM900:05:40,84
1300Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM13DNF
4009Alexander Hunter
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29Lisens/Påmelding?
5007Andre Schau
Bærum OCK
MSport 30-39DNF
1635Andreas Baardseth
SK Rye sykkel
NORM16DNF
5062Bjarte Bjørgen Olsen
Vestre Aker SK / Team Johnsen Frameworks
NORMSport 30-39DNF
1332Bjørn Kristian Nilsen
CK Nittedal
M13DNF
7001Carl Peter Tønseth
SK Rye sykkel
NORMSport 50+DNF
6080Christoffer Krogh
Soon CK
MSport 40-49DNF
5032Chul Christian Aamodt
-ingen klubb- / Marerittet Sykkelklubb
MSport 30-39DNF
6056Egil Antonsen
Follo SK
MSport 40-49DNF
1403Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM14DNF
1437gard brovold
-ingen klubb- / maridalen
NORM14DNF
1318Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM13DNF
1621Hans Kristian Andersen
Soon CK
M16DNF
1426Herman Fjellestad
Ullensaker CK
NORM14DNF
1501Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NORM15DNF
200Håvard Berteig
SK Rye sykkel
M-junDNF
7002Jo Wangen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 50+DNF
5003Johan Simon Seland
SK Rye sykkel / Blodsmak / FBI
NORMSport 30-39DNF
1015Jonathan Myhre
CK Nittedal / MTB 7-12år
NORM10DNF
1612Leik Torsteinsen
Bærum OCK
M16DNF
6046Magne Klavestad
Sarpsborg SK
MSport 40-49DNF
5005Marius Ingjer
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNF
1331Martin Madsen
CK Nittedal
M13DNF
1630martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORM16DNF
6053Morten Bjørge
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNF
6079morten Pedersen
-ingen klubb-
MSport 40-49DNF
1607Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM16DNF
10Ole Hem
Romeriksåsen SK / Team Giant - United Bakeries
NORM-senDNF
5006Ole Martin Bakken
SK Rye sykkel
MSport 30-39DNF
24Rajeev Rai
SK Rye sykkel
NORM-senLisens/Påmelding?
7003Roger Amundsen
SK Rye sykkel
NORMSport 50+DNF
5016Ronnie Hallén
Lørenskog CK
NORMSport 30-39DNF
5013Ronny Bakke
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNF
1235SANNA JAMMEH
IF Frøy Sykkel
NORM12DNF
100Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-senDNF
1614Simen Thune Rolfsen
Bærum OCK / Team Merida GrassRoot
NORM16DNF
6047Sindre Rønning
Svelvik SK
NORMSport 40-49DNF
6016Svein Aalrust
Asker CK
NORMSport 40-49DNF
9Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNF
6026Thomas Støkken
Bærum OCK / Team United Bakeries II
NORMSport 40-49DNF
1634Torbjørn André Røed
Asker CK
NORM16DNF
6084Tord Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNF
5014Vegard Triseth
Bærum OCK / Norconsult
MSport 30-39DNF
1605Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK
NORM16DNS
1054Alex Solheim
-ingen klubb- / Sørkedalens idrettsforening
M10DNS
Meld feil