United Bakeries Cup 2013 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1515Patrick Sandgrav
Lørenskog CK
M15DNS
1312Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM13DNS
5022Per Harald Buhs
Hurum CK
MSport 30-39DNS
1308Petter Andresen
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
1530Petter Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM15DNS
5020Petter Stiland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
6012Pål Saga
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6015Pål Tangen
Asker CK / Team Giant - United Bakeries
NORMSport 40-49DNS
2107Randine Louise Skofteby
Follo SK
K11DNS
2108Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K11DNS
5026Robert Kay
Follo SK / Team Niner
NORMSport 30-39DNS
1358Robin Johnsen
Eidsvoll SK
NORM13DNS
7010Rolf Jappée
CK Nittedal
MSport 50+DNS
6035Roy kjærnet
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
5021Rune Halvorsen
SK Rye sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
NORMSport 30-39DNS
6036Rune Tangen
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
1030Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORM10DNS
1509Sander Reinsvollsveen
Asker CK
M15DNS
1039Sander Rivrud Jensen
Saltnes Sportsklubb
M10DNS
1623Sander Smaaskjær
Soon CK / Team Merida Grassroot
NORM16DNS
1108Sebastian Christensen
Bærum OCK
NORM11DNS
1026Sebastian Larsen
Follo SK
M10DNS
1027Sebastian Østerås
Follo SK
M10DNS
2304Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK13DNS
2503Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK15DNS
1344Sigurd Glad
SK Rye sykkel
M13DNS
1121Simen Bratteng
-ingen klubb- / Gjelleråsen Ski
NORM11DNS
1325Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM13DNS
1351Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Merida Grassroot
NORM13DNS
2106Sofie Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K11DNS
1028Solan Osenbroch
Follo SK
M10DNS
1326Steffen Vedal
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORM13DNS
6022Stig Arne Meldalen
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
14Sturla Kaasa
Driv IL Sykkel
NORM-senDNS
6006Ståle Berg
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
2420Synne Eikeland Røstadsand
SK Rye sykkel
K14DNS
2305Thea Cassandra Moa-Larsen
Soon CK
K13DNS
1231Theo Saltnes Jørgensen
Driv IL Sykkel
NORM12DNS
1101Thomas Busengdal
IF Frøy Sykkel
M11DNS
17Thomas Engelsgjerd
Halden CK / Halden CK Elite MTB
NORM-senDNS
1615Thomas Helleland Bjurhult
Bærum OCK
NORM16DNS
1339Thorstein Solvang
Asker CK
M13DNS
2506Tina Knutsmoen
Nesodden SK
K15DNS
5046Tomas Nydal
Stovnerkameratene Sykkel
NORMSport 30-39DNS
210tomas urianstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM-junDNS
18Torbjørn Svanstrøm
Lørenskog CK / Concrete Structures
NORM-senDNS
5036Torgeir Løge
Konnerud IL Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1310Torjus Leite Rimstad
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
6007Torleif Ahlsand
SK Rye sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
MSport 40-49DNS
1611Truls Ørneberg
Asker CK
NORM16DNS
1011Victor Tenold
IF Frøy Sykkel
M10DNS
5039Vidar Gullachsen
Ullevål SK
NORMSport 30-39DNS
1122Viktor Glenne
Nesodden SK
M11DNS
1434Viktor Steen Eriksen
Bjørndal IF Sykkel
M14DNS
1058William Handley
Åskollen SK
NORM10DNS
1365William Martinius Akselsen
Konnerud IL Sykkel
NORM13DNS
5038Wilmer Carrero
SK Rye sykkel
VENMSport 30-39DNS
6065Yngvar Stenersen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
5011Øystein Hjelm
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
6017Øyvin Wormnæs
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6018Øyvind Husby
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
2006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK10DNS
9005Adrian Sandstrand
Asker CK / Rekrutt
M9DNS
8020Adrian Aasgaard
Follo SK
NORM6-8DNS
9000Aksel Blekastad
IF Frøy Sykkel
M9DNS
8000Aksel LaForce
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8035Aksel Rivrud Jensen
Saltnes Sportsklubb
M6-8DNS
8032Alexander Svendsen
Ullensaker CK
M6-8DNS
8001Bastian Krogh Heramb
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8019Benjamin Røssum Jensen
CK Nittedal
M6-8DNS
9016Dennis Skofteby
Follo SK
M9DNS
8505Elèa Aaen
Follo SK
NORK6-8DNS
9503Elen Woxholt
SK Rye sykkel
K9DNS
8021Elliot Aaen
Follo SK
NORM6-8DNS
8022Emrik Jakobsen
Follo SK
NORM6-8DNS
8011Felix Kildahl
Asker CK
NORM6-8DNS
8003Felix Lobmaier
IF Frøy Sykkel / kids
M6-8DNS
9009Fredrik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM9DNS
8004Gabriel Solem
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8005Haakon Andreas Kildal
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9041Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM9DNS
9003Jacob Bøymo
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
8007Julian Vesterhus-Jacobsen
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9020Kristian Skuterud
Romeriksåsen SK
M9DNS
8507Leah Østerås
Follo SK
K6-8DNS
8046Leon Ingjer
-ingen klubb-
M6-8DNS
8008Lukas Myhrvold
IF Frøy Sykkel
M6-8DNS
8503Madeleine Myhre
CK Nittedal / MTB
K6-8DNS
9006Magnus Løken Aubert
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
8029Magnus Vegstø Tegneby
Soon CK
NORM6-8DNS
9500Maria Ingvaldsen
Follo SK
K9DNS
8504Marie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K6-8DNS
8508Marte Elise Halvorsen
Follo SK
K6-8DNS
8009Martin Tangen
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9501Mathilde Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORK9DNS
8010Melvin Løvstad
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9008Mikkel Aas-Jørgensen
IF Frøy Sykkel
M9DNS
8510Milja Junia Lindgaard
Bærum OCK
K6-8DNS
9010Nicolai Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
8030Ole Christian Haug
Svelvik SK
NORM6-8DNS
Meld feil