United Bakeries Cup 2013 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
6064Geir Thoresen
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1445Georg Ziegler Helle
Bærum OCK
M14DNS
950Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50+DNS
2313Hanne Åsheim
SK Rye sykkel
K13DNS
1518Hans Christian Blichfeldt
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
M15DNS
2409Hedvig Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K14DNS
2202Hennie Thoeneie
Asker CK
K12DNS
7012Henning Sørlie
Hurum CK / Team Giant - United Bakeries 2
MSport 50+DNS
1500Henning Åsheim
SK Rye sykkel
NORM15DNS
2200Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK12DNS
306Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel / Team Merida NTG
NORK-junDNS
1626Henrik Jakobsen Githmark
Sarpsborg SK
M16DNS
1435Herman Bjerke
SK Rye sykkel
NORM14DNS
1002Herman Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORM10DNS
856Hilde Hoff
SK Rye sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
KSport 30-39DNS
4Håkon Austad
Asker CK / Team Giant - United Bakeries 2
NORM-senDNS
2104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK11DNS
2307Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK13DNS
2105Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK11DNS
1019Iver Laaby Dahl
Follo SK
M10DNS
1219Jakob Berntzen
Follo SK
NORM12DNS
1502Jakob Stensåsen
SK Rye sykkel
NORM15DNS
6027Jan Ekern
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
5054Jan Harald Scholz
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
6021Jan Aasgaard
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
207Jarand Kleppan
Romeriksåsen SK
NORM-junDNS
5002Jarle Lervik
SK Rye sykkel
MSport 30-39DNS
801Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-29DNS
2415Jenny Pedersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K14DNS
1131Jens Flakstad Vold
-ingen klubb- / Rye
NORM11DNS
1408Jesper Westgaard
Follo SK
M14DNS
6071Jim Valle
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
1624Joakim Nyrønning
Svelvik SK
M16DNS
6055Joar Markhus
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
6068Johan Erlandsson
SK Rye sykkel
SWEMSport 40-49DNS
5Johan- Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK
NORM-senDNS
2212Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK12DNS
1020Johannes Hansen
Follo SK
M10DNS
5073Jon Kristian Jakobsen
Driv IL Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1220Jonas Bakken
Follo SK
M12DNS
1056Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM10DNS
1204Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM12DNS
1008Jonas Myhr
Asker CK
NORM10DNS
1205Jonas Olsson
SK Rye sykkel
NORM12DNS
1228Jørgen Langklopp
Svelvik SK
NORM12DNS
1049Jørn-Christian Ihlen
Bærum OCK
NORM10DNS
6019Jørund Houg
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
2201Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK12DNS
2502Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K15DNS
1022Kaspar Kalvøy
Follo SK
M10DNS
906Katharina Rise
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
301Kathrine Schønning
Asker CK
K-junDNS
6032Kent Siggerud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
6008Ketil LaForce
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
7007Kjell Seberg
Asker CK
NORMSport 50+DNS
5040Kjetil Utrimark
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
6024Kjetil Westgaard
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
6078Knut Glad
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
5008Kristian Gullhav
Asker CK
NORMSport 30-39DNS
204Kristian Haga
Bærum OCK
M-junDNS
104Kristin Aamodt
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
1604Lars Blekastad Glad
SK Rye sykkel
M16DNS
6042Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
5012Lars Wessel Hansen
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
5044Lars-Erik Gradert
SK Rye sykkel / Statoil
NORMSport 30-39DNS
6004Lars-Erik Oppi
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
1116Linus Johannes Lindgaard
Bærum OCK
M11DNS
2407Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K14DNS
1352Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel
NORM13DNS
1409Ludvig Urbye Myhre
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M14DNS
855Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-39DNS
1023Magnus Bakken
Follo SK
M10DNS
1526Magnus Bøe
Bærum OCK
M15DNS
1024Magnus Knutsen
Follo SK
NORM10DNS
1416Magnus Nestli
Lørenskog CK
NORM14DNS
5045Magnus Wines
SK Rye sykkel
MSport 30-39DNS
2111Malene Dahl
Soon CK
K11DNS
2401Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
215Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Elite MTB
NORM-junDNS
1025Marius Hole
Follo SK
M10DNS
212Markus Eid Mellegaard
Sarpsborg SK
NORM-junDNS
2402Marte AG Husby
IF Frøy Sykkel / Marida
NORK14DNS
303Marte kjærnet
Romeriksåsen SK
K-junDNS
1517Martin Emil Siggerud
Soon CK / Merida
NORM15DNS
1117Martin Skuterud
Romeriksåsen SK
M11DNS
2422Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K14DNS
221Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-junDNS
1619Mats Disenbroen
Moss CK
NORM16DNS
27Mikael Schou
Ringerike SK / Team Herbalife 24 Raumerrittet
NORM-senDNS
2414Mina Claussen
Bærum OCK
K14DNS
902Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
1111Nkolai Rudshaug
Follo SK
NORM11DNS
2214Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK12DNS
26Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
NORM-senDNS
6020Olav Are Lunde
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1609Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK
NORM16DNS
1447Ole Einar Ekern Eliassen
Svelvik SK
M14DNS
1610Oscar Østvold
Asker CK
M16DNS
1233Oskar Øvstedal
IF Frøy Sykkel
M12DNS
5053Otto Andreas Solberg
Jømna/Heradsbygd Sykkel
NORMSport 30-39DNS
Meld feil