United Bakeries Cup 2013 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
8045Trym Sønsthagen
Kolbotn SK
NORM6-800:08:30,83
8062William Kamsvåg
SK Rye sykkel
M6-800:08:26,04
8047Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM6-800:09:20,68
9013Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM900:05:40,84
1300Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM13DNF
4009Alexander Hunter
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29Lisens/Påmelding?
5007Andre Schau
Bærum OCK
MSport 30-39DNF
1635Andreas Baardseth
SK Rye sykkel
NORM16DNF
5062Bjarte Bjørgen Olsen
Vestre Aker SK / Team Johnsen Frameworks
NORMSport 30-39DNF
1332Bjørn Kristian Nilsen
CK Nittedal
M13DNF
7001Carl Peter Tønseth
SK Rye sykkel
NORMSport 50+DNF
6080Christoffer Krogh
Soon CK
MSport 40-49DNF
5032Chul Christian Aamodt
-ingen klubb- / Marerittet Sykkelklubb
MSport 30-39DNF
6056Egil Antonsen
Follo SK
NORMSport 40-49DNF
1403Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM14DNF
1437gard brovold
-ingen klubb- / maridalen
NORM14DNF
1318Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM13DNF
1621Hans Kristian Andersen
Soon CK
M16DNF
1426Herman Fjellestad
Ullensaker CK
NORM14DNF
1501Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NORM15DNF
200Håvard Berteig
SK Rye sykkel
M-junDNF
7002Jo Wangen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 50+DNF
5003Johan Simon Seland
SK Rye sykkel / Blodsmak / FBI
NORMSport 30-39DNF
1015Jonathan Myhre
CK Nittedal / MTB 7-12år
NORM10DNF
1612Leik Torsteinsen
Bærum OCK
M16DNF
6046Magne Klavestad
Sarpsborg SK
MSport 40-49DNF
5005Marius Ingjer
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNF
1331Martin Madsen
CK Nittedal
M13DNF
1630martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORM16DNF
6053Morten Bjørge
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNF
6079morten Pedersen
-ingen klubb-
MSport 40-49DNF
1607Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM16DNF
10Ole Hem
Romeriksåsen SK / Team Giant - United Bakeries
NORM-senDNF
5006Ole Martin Bakken
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNF
24Rajeev Rai
SK Rye sykkel
NORM-senLisens/Påmelding?
7003Roger Amundsen
SK Rye sykkel
NORMSport 50+DNF
5016Ronnie Hallén
Lørenskog CK
NORMSport 30-39DNF
5013Ronny Bakke
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNF
1235SANNA JAMMEH
IF Frøy Sykkel
NORM12DNF
100Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-senDNF
1614Simen Thune Rolfsen
Bærum OCK / Team Merida GrassRoot
NORM16DNF
6047Sindre Rønning
Svelvik SK
NORMSport 40-49DNF
6016Svein Aalrust
Asker CK
NORMSport 40-49DNF
9Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNF
6026Thomas Støkken
Bærum OCK / Team United Bakeries II
NORMSport 40-49DNF
1634Torbjørn André Røed
Asker CK
NORM16DNF
6084Tord Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNF
5014Vegard Triseth
Bærum OCK / Norconsult
MSport 30-39DNF
1605Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK
NORM16DNS
1054Alex Solheim
-ingen klubb- / Sørkedalens idrettsforening
M10DNS
1606Alexander Lund Garmann
Bærum OCK
M16DNS
1236Alexander Sundquist
CK Nittedal
M12DNS
1005Alexander Thoeneie
Asker CK
M10DNS
1124Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM11DNS
1523Anders Lintho Aas
Bjørndal IF Sykkel
M15DNS
6052Andre Borka
Bærum OCK / Team Giant - United Bakeries 2
NORMSport 40-49DNS
201Andreas Haug Aalby
Asker CK
NORM-junDNS
1362Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM13DNS
905Anita Blåsås Hansen
Østmarka IL Sykkel / Team EnergySport
NORKSport 40-49DNS
900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
6002Arild Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
7005Arild Salte
Bærum OCK
NORMSport 50+DNS
6029Arild Vegstø
Soon CK / Soon Sports
NORMSport 40-49DNS
2500Aurora Kildahl
Asker CK
K15DNS
1427Bernhard Krathe steve
Saltnes Sportsklubb
M14DNS
6009Bjørn Meinicke
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1307Brage Bjurholt
Bærum OCK
NORM13DNS
1601Brandon Calderon
SK Rye sykkel
NORM16DNS
7000Carl Jacob Sommerfelt
SK Rye sykkel
NORMSport 50+DNS
802Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-29DNS
901Cathrine Gabrielsen
Asker CK
KSport 40-49DNS
7006Christer Storli
Bærum OCK
NORMSport 50+DNS
1Christian Einung Dahl
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
1038Christian Pettersen
Saltnes Sportsklubb
M10DNS
6013Christian Stabell Eriksen
Bærum OCK / Team Giant - United Bakeries 2
NORMSport 40-49DNS
2100Cornelia Sommerfelt
SK Rye sykkel
K11DNS
1012Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
M10DNS
1130Eilev Kvaale
Asker CK
M11DNS
1052Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORM10DNS
2303Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK13DNS
2418Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K14DNS
2004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK10DNS
2007Ellen Røhme
Romeriksåsen SK
K10DNS
2412Emilie Johansen
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORK14DNS
2008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK10DNS
208Erik Andreas Kleven
Follo SK
M-junDNS
206Erik Bøeng
Romeriksåsen SK
M-junDNS
8Erik Kay
Follo SK / Team Niner
NORM-senDNS
1627Erik Meli
Sarpsborg SK
M16DNS
6003Erland Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1622Erlend Rinden
Romeriksåsen SK
NORM16DNS
28Espen Helgesen
Lørenskog CK / Toyota Fuji Team
NORM-senDNS
1301Even Lunsæter Larsen
IF Frøy Sykkel
M13DNS
1512Even Seeberg
CK Nittedal
NORM15DNS
1212Felix K. Bergmann
SK Rye sykkel
NORM12DNS
6038Finn Vegard Nordhagen
Åskollen SK / Team Bjørn Myhre Sport
NORMSport 40-49DNS
6082Franco Endre Grosso
Stovnerkameratene Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1227Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM12DNS
5024Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-39DNS
6069Geir J Kaasen
Bærum OCK
MSport 40-49DNS
Meld feil