United Bakeries Cup 2013 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
511113Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1100:15:07,73+00:05:54,81
521209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:15:09,65+00:05:56,73
532410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:15:10,56+00:05:57,64
542010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:15:14,81+00:06:01,89
552416Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1400:15:18,45+00:06:05,53
561211Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1200:15:23,76+00:06:10,84
571226Sebastian Berg
Follo SK
NORM1200:15:24,78+00:06:11,86
582406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1400:15:41,27+00:06:28,35
592419Vera Norli
Bærum OCK
NORK1400:15:42,34+00:06:29,42
602404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:15:43,11+00:06:30,19
611050Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORM1000:15:45,81+00:06:32,89
621059James Henriksen
SK Rye sykkel
NORM1000:15:52,75+00:06:39,83
631217Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1200:15:54,52+00:06:41,60
642408Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1400:15:56,98+00:06:44,06
652301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1300:16:03,06+00:06:50,14
662005Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1000:16:09,78+00:06:56,86
671021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:16:19,61+00:07:06,69
682215Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK1200:16:30,13+00:07:17,21
691200Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1200:16:40,21+00:07:27,29
702210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:16:40,26+00:07:27,34
712417Ingvil Ahlsand
SK Rye sykkel
K1400:16:55,89+00:07:42,97
721225Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1200:16:56,92+00:07:44,00
732002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:16:58,28+00:07:45,36
742300Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1300:17:00,18+00:07:47,26
751104Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1100:17:00,59+00:07:47,67
761208Espen Haugøy
Asker CK
M1200:17:04,43+00:07:51,51
771201BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM1200:17:20,73+00:08:07,81
781100Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:17:20,83+00:08:07,91
791214Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1200:17:20,91+00:08:07,99
801103Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1100:17:23,47+00:08:10,55
811215Max Borka
Bærum OCK
M1200:17:37,70+00:08:24,78
822413Ingrid Emilie Aarflot
Bærum OCK
NORK1400:17:46,57+00:08:33,65
832207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:17:53,41+00:08:40,49
841216Ulrik Bjerke
SK Rye sykkel
NORM1200:18:08,76+00:08:55,84
852204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:18:11,14+00:08:58,22
862308Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ungdomsgruppe
K1300:18:11,41+00:08:58,49
872312Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:18:13,14+00:09:00,22
882311Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:18:15,01+00:09:02,09
891114Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1100:18:19,70+00:09:06,78
902400Tinna Henriette Ringsaker
SK Rye sykkel
K1400:18:36,40+00:09:23,48
911210Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM1200:18:36,91+00:09:23,99
921238Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM1200:18:38,21+00:09:25,29
932209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK1200:18:39,92+00:09:27,00
942203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:18:48,23+00:09:35,31
951115Sander Hagen
Soon CK
NORM1100:18:59,82+00:09:46,90
962216Nora Landquist
Horten OCK
NORK1200:19:00,15+00:09:47,23
971207Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1200:19:06,32+00:09:53,40
982310Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1300:19:15,43+00:10:02,51
992211Marie Trømborg
Soon CK
NORK1200:19:16,38+00:10:03,46
1002109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:19:17,95+00:10:05,03
Meld feil