1123. Gard Woxholt

DatoArrangementKlasseTidRank
28.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Rundbaneritt (XCO)
M Junior elite01:14:3818
27.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Temporitt (XCT)
M Junior elite00:17:54,822
25.05.2019Terrengsykkelrittet 2019Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)
Mjunior
04:52:10,93
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M 15-1600:03:06,36622
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M 15-1600:22:00,022
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM 15-1601:21:0022
10.09.2018Klubbmesterskap terrengsykkel 2018 SK RyeM1600:16:291
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1601:08:364
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
M1600:51:297
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
M1600:25:335
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M 15-1600:53:1425
18.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
Son bike day (6-16 år)
M 15-1600:32:56,122
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M16DNF
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M 15-1600:02:02,90640
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M 15-1600:40:00,040
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M 15-16DNS
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM 1601:13:2221
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M16DNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M 15-1600:27:1234
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M 15-1601:04:5042
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1600:35:3411
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
M15-16
01:40:5914
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1600:32:125
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1600:18:168
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 15-1601:04:2138
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 15-1600:30:0849
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M 15-1600:07:55,250
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 15-1600:57:1831
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 15-1600:18:26,643
11.09.2017Klubbmesterskap terrengsykkel SK Rye 2017M1500:23:563
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M15DNS
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
M1500:30:0911
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M 15-16DNS
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M 15-16DNF
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
M1500:46:549
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
M1500:38:358
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
M 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
M 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
M 15-16DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
M 15-1600:02:12,2341
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
M 15-1600:41:00,00041
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
M 15-16DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM 1501:00:4618
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
M1500:52:5110
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
M15DNS
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
M1500:39:388
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
M 15-1600:02:523
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
M 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
M 15-16DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
M 15-1600:02:44,224
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
M 15-1600:00:24,024
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
M 15-16DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM 15-1601:55:5621
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 15-1600:27:1332
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
Sammenlagt
M 15-1601:41:59,526
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 15-1601:07:0329
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M 15-1600:07:43,536
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 15-1601:13:15,931
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 15-1600:24:21,429
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
M1500:16:5113
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
M14DNS
05.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Terrengsykkel
M1400:14:174
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
M1400:16:4213
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M1400:37:2916
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M1400:24:1111
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1400:19:1113
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M 13-1400:50:28,135
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
M 13-1400:44:14,520
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1400:19:5813
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1400:20:1315
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1300:24:28,2310
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M1300:17:11,399
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015M 1300:15:01,94
05.09.2015Vestmarkrittet 2015M13-1402:07:47,34
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M1300:22:03,3014
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M13DNS
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M13DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1300:25:04,4518
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M1300:23:48,0617
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
M 13-1400:32:52,630
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M 13-1401:01:39,532
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1300:23:25,0112
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
G 13 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
G 13 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
G 13 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
G 13 år01:09:31,69
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
G 13 år01:05:41,610
15.09.2014Klubbmesterskap Rye 2014 - terrengsykkelM11-1200:15:33,34
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M12DNS
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1200:21:48,5417
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M12DNS
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M12DNS
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M12DNS
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1200:18:48,2316
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1200:23:33,9419
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1200:12:57,6422
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1100:21:44,3221
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
M11DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M11DNS
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M11DNS
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M11DNS
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1100:23:43,3520
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M11DNS
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1100:10:37,7618
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1100:24:52,4724
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Terrengsykkel
M1000:21:17,674
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1000:12:00,9715
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M10DNS
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M10DNS
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M10DNS
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1000:13:58,2420
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M10DNS
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M1000:06:29,185
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M10DNS
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
M900:11:02,9
04.09.2011Klubbmesterskap Sk Rye 2011
Del 3 - Terrengritt
M900:10:36,2
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M9DNS
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M9DNS
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M900:06:51,9
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M9DNS
01.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye (STAFETT)
M900:14:43,7
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M9DNS
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M900:06:54,3
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M9DNS
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
M6-900:12:26,5
02.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye
M6-900:12:16,0
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M6-900:06:05,0
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M6-900:10:57,0
Lukk