2406. Kaja Gabrielsen

DatoArrangementKlasseTidRank
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K-junDNS
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
K-junDNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
K-junDNS
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K-junDNS
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
K-junDNS
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
K-junDNS
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
K-jun00:38:202
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneK Junior eliteDNF
25.05.2017Askerrunden 2017Turrittet, 67 km
K17-29
02:06:553
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K Junior elite01:11:52,87
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K Junior elite00:26:05,310
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
K-jun00:16:342
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K-junDNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K-junDNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K-jun00:39:262
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K-junDNF
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 17+00:03:17,383
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 17+00:03:10,272
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 17+00:03:11,868
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 17+00:03:14,483
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK Junior elite01:07:10,63
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K-junDNF
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K Junior elite00:18:10,14
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K Junior elite00:43:24,23
03.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 5 Rundbane tempo XCT (Uci etapperitt)
K Junior elite00:07:21,04
29.05.2016NC Konnerud 2016 - EtappetiderK Junior elite00:15:11,44
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
K Junior eliteDNF
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K-jun00:40:011
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K-jun00:36:182
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K Junior eliteDNF
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K Junior elite00:19:32,35
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1600:24:29,012
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K1600:17:17,973
05.09.2015Vestmarkrittet 2015K15-1602:08:00,92
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1600:21:16,915
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
K 15-1600:41:15,73
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
K 15-1600:45:24,42
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1600:14:34,492
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
K 15-1600:03:18,41
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
K 15-1600:00:30,52
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
K 15-1600:04:21,510
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
K 15-1600:03:39,03
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015K 1600:48:41,93
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K16DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K16DNS
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1600:21:10,464
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 15-1600:30:18,010
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 15-1600:56:36,08
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1600:21:29,223
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K 15-16DNF
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K 15-1600:21:37,18
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetKvinner 15-16DNF
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K15DNS
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K15DNS
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1500:15:23,904
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1500:19:56,676
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1500:38:04,795
09.06.2014Vestmarkrittet 2014Ungdom
K15-16
01:48:18,55
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1500:26:06,174
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K15DNF
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1500:17:01,295
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1500:22:54,768
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1400:23:34,293
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
K14DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1400:10:04,057
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1400:15:27,356
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1400:13:30,929
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:15:41,276
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K14DNF
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1400:07:00,928
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1400:23:53,6614
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K13-1400:30:09,3110
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K13-1400:30:13,113
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K13-1400:18:05,2211
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K13-1400:13:45,087
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K13-1400:17:16,7122
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K13-14DNS
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K13-1400:06:07,8814
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K13-1400:20:05,1710
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K1200:20:57,012
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K12DNS
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K1200:20:56,65
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K1200:07:01,53
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K1200:07:08,58
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K1200:09:42,83
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K1200:06:50,17
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K12DNS
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
K1100:15:57,12
01.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K1100:11:44,04
25.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K1100:10:51,64
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K1100:10:24,65
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K1100:09:57,04
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K1100:09:25,02
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K1100:20:00,03
Lukk