2405. Henriette Sæterdal Semb

DatoArrangementKlasseTidRank
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K-junDNS
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
K-junDNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
K-junDNS
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K-jun00:38:221
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
K 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
K 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
K 17+00:02:00,393
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
K 17+00:02:12,7015
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
K 17+00:12:00,00012
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
K 17+DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneK Junior elite01:17:524
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
K-junDNS
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
K-junDNS
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
K-junDNF
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
K 17+DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneK Junior elite01:13:283
08.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017 - sammenlagtK junior eliteDNS
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K Junior elite00:20:093
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K Junior elite01:06:13,83
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K Junior elite00:23:02,95
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
K-jun00:16:311
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K-junDNF
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K-jun00:30:002
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K-junDNS
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K-jun00:32:071
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 17+00:03:02,963
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 17+00:03:16,6611
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 17+DNS
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK Junior elite01:14:23,94
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K-junDNS
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K Junior elite00:18:18,35
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K Junior elite00:46:57,86
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
K Junior elite01:00:16,53
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K-junDNS
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K-jun00:39:573
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K16DNS
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K1600:16:42,182
05.09.2015Vestmarkrittet 2015K15-1601:43:37,51
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1600:18:54,402
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1600:13:11,751
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
K 15-1600:03:07,03
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
K 15-1600:00:30,11
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
K 15-1600:03:37,84
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
K 15-1600:03:10,02
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015K 1600:45:28,62
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K1600:23:15,993
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1600:20:14,251
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1600:20:03,592
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 15-1600:27:54,16
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 15-1600:56:35,47
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K16DNS
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K 15-16DNF
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K 15-1600:20:06,45
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetKvinner 15-1600:40:49,13
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1500:22:10,843
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1500:25:13,654
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1500:12:59,392
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1500:18:22,504
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1500:36:26,883
09.06.2014Vestmarkrittet 2014Ungdom
K15-16
01:37:39,02
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K15DNS
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1500:26:09,645
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1500:16:01,003
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1500:20:47,355
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1400:23:17,772
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
K14DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1400:09:52,973
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1400:15:01,295
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1400:12:51,014
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:14:50,172
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1400:31:35,654
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1400:06:29,025
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1400:18:07,804
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K13-1400:30:44,4411
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K13-1400:34:16,7912
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K13-1400:21:01,3119
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K13-1400:14:42,2813
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K13-1400:16:22,9917
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K13-1400:30:34,9510
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K13-1400:06:15,6418
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K13-1400:20:30,1112
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K1200:15:54,88
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K1200:24:06,46
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K12DNF
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K1200:07:29,07
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K1200:07:03,76
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K1200:09:46,35
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K1200:06:50,78
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K1200:15:19,210
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
K1100:18:06,67
01.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K1100:12:37,89
25.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K1100:11:15,98
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K1100:11:53,37
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K1100:09:58,05
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K1100:10:28,08
Lukk