United Bakeries Cup 2013 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1100:11:41,98
22110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:11:50,06+00:00:08,08
32109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:11:53,56+00:00:11,58
42103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:12:36,39+00:00:54,41
52003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:13:02,04+00:01:20,06
62000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:13:11,24+00:01:29,26
72102Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:13:22,18+00:01:40,20
82105Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1100:13:30,00+00:01:48,02
92113Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1100:13:53,93+00:02:11,95
102112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:14:11,85+00:02:29,87
112114Stine Arntzen
Sagene IF Sykkel
K1100:14:22,23+00:02:40,25
122004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:15:30,78+00:03:48,80
132011Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1000:15:34,61+00:03:52,63
142006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1000:15:38,98+00:03:57,00
152008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1000:15:51,92+00:04:09,94
162001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:16:01,77+00:04:19,79
172010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:16:38,24+00:04:56,26
182204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:20:17,17+00:08:35,19
192002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:21:12,46+00:09:30,48
202200Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:21:34,16+00:09:52,18
212210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:22:26,05+00:10:44,07
222202Hennie Thoeneie
Asker CK
K1200:23:09,20+00:11:27,22
232209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK1200:23:22,82+00:11:40,84
242212Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK1200:23:23,14+00:11:41,16
252207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:23:53,48+00:12:11,50
262203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:24:05,03+00:12:23,05
272205Sofie Eidal
Asker CK
K1200:24:15,44+00:12:33,46
282208Henriette winum
CK Nittedal / Girls
K1200:24:51,77+00:13:09,79
292214Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:26:46,27+00:15:04,29
302504Tiril liverud knudsen
Konnerud IL Sykkel
NORK1500:28:41,61+00:16:59,63
31302Marit Sveen
Romeriksåsen SK
NORK-jun00:29:37,51+00:17:55,53
32300Anna Gabrielsen
Asker CK
NORK-jun00:29:52,07+00:18:10,09
332411Thea Siggerud
Soon CK
NORK1400:29:55,30+00:18:13,32
34853Marianne Sandaker
Moss CK
NORKSport 30-3900:30:19,81+00:18:37,83
352306Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1300:30:41,68+00:18:59,70
362416Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1400:30:49,66+00:19:07,68
372601Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK1600:31:06,15+00:19:24,17
382410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:31:25,82+00:19:43,84
392405Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:31:35,65+00:19:53,67
40858Ann Iren Bjørnarå
Hovden Sportsklubb / Blodsmak SK
NORKSport 30-3900:31:46,09+00:20:04,11
412419Vera Norli
Bærum OCK
NORK1400:31:55,67+00:20:13,69
422403Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK1400:32:35,55+00:20:53,57
432404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:32:41,24+00:20:59,26
442303Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1300:32:41,95+00:20:59,97
452600Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK1600:32:45,46+00:21:03,48
462301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1300:32:50,59+00:21:08,61
472304Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1300:33:06,21+00:21:24,23
48856Hilde Hoff
SK Rye sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
KSport 30-3900:33:09,85+00:21:27,87
492408Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1400:34:04,94+00:22:22,96
502505Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K1500:34:13,61+00:22:31,63
512415Jenny Pedersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1400:34:39,83+00:22:57,85
52901Cathrine Gabrielsen
Asker CK
KSport 40-4900:34:46,69+00:23:04,71
532418Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1400:34:57,19+00:23:15,21
54800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/ Statoil BIL
KSport 17-2900:35:50,18+00:24:08,20
55904Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-4900:36:05,00+00:24:23,02
56906Katharina Rise
Asker CK
NORKSport 40-4900:36:06,10+00:24:24,12
57855Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-3900:36:08,59+00:24:26,61
582502Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K1500:36:13,09+00:24:31,11
592420Synne Eikeland Røstadsand
SK Rye sykkel
K1400:38:11,93+00:26:29,95
602300Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1300:39:03,33+00:27:21,35
612310Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1300:40:26,59+00:28:44,61
622312Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:41:23,97+00:29:41,99
632311Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:41:35,96+00:29:53,98
642308Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ungdomsgruppe
NORK1300:41:40,86+00:29:58,88
65802Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2900:43:12,08+00:31:30,10
66801Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2900:44:11,62+00:32:29,64
672400Tinna Henriette Ringsaker
SK Rye sykkel
K1400:45:14,81+00:33:32,83
68104Kristin Aamodt
SK Rye sykkel
NORK-sen00:59:10,39+00:47:28,41
69100Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-sen01:10:15,77+00:58:33,79
8519Alice Hjelmervik
-ingen klubb-
K6-800:13:14,13
8501Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:07:50,98
8513Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK6-800:10:23,02
2413Ingrid Emilie Aarflot
Bærum OCK
NORK14DNF
2406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK14DNF
857Line Daae Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport as
KSport 30-39DNF
905Anita Blåsås Hansen
Østmarka IL Sykkel / Team EnergySport
NORKSport 40-49DNS
900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
2500Aurora Kildahl
Asker CK
K15DNS
2100Cornelia Sommerfelt
SK Rye sykkel
K11DNS
2115Elise Krogh
Soon CK
NORK11DNS
2007Ellen Røhme
Romeriksåsen SK
NORK10DNS
2101Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK11DNS
2412Emilie Johansen
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORK14DNS
950Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50+DNS
2313Hanne Åsheim
SK Rye sykkel
K13DNS
2409Hedvig Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K14DNS
101Heidi Rosasen Sandstø
Follo SK / Team Giant - United Bakeries 2
NORK-senDNS
306Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel / Team Merida NTG
NORK-junDNS
2307Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK13DNS
2417Ingvil Ahlsand
SK Rye sykkel
K14DNS
2201Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK12DNS
2302Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel
NORK13DNS
301Kathrine Schønning
Asker CK
K-junDNS
851Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 30-39DNS
2005Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK10DNS
2407Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K14DNS
2111Malene Dahl
Soon CK
K11DNS
2401Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
2211Marie Trømborg
Soon CK
NORK12DNS
2402Marte AG Husby
IF Frøy Sykkel / Marida
NORK14DNS
Meld feil