United Bakeries Cup 2013 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
2111Malene Dahl
Soon CK
K11DNS
2401Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
2211Marie Trømborg
Soon CK
NORK12DNS
215Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Elite MTB
NORM-junDNS
1025Marius Hole
Follo SK
M10DNS
5005Marius Ingjer
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
212Markus Eid Mellegaard
Sarpsborg SK
NORM-junDNS
6Markus Salte
Bærum OCK
NORM-senDNS
2402Marte AG Husby
IF Frøy Sykkel / Marida
NORK14DNS
303Marte kjærnet
Romeriksåsen SK
K-junDNS
2117Marthe Ramstad Hoff
Fossum IF Sykkel
K11DNS
1331Martin Madsen
CK Nittedal
M13DNS
1630martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORM16DNS
2422Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K14DNS
221Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-junDNS
1619Mats Disenbroen
Moss CK
NORM16DNS
27Mikael Schou
Ringerike SK / Team Herbalife 24 Raumerrittet
NORM-senDNS
2414Mina Claussen
Bærum OCK
K14DNS
6053Morten Bjørge
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
7014Morten Holo
Bærum OCK
NORMSport 50+DNS
902Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
1513Njål Nicolaysen
CK Nittedal
M15DNS
1111Nkolai Rudshaug
Follo SK
NORM11DNS
26Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
NORM-senDNS
1232Ola Sandboe
Kolbotn SK
M12DNS
6020Olav Are Lunde
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1103Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM11DNS
1607Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM16DNS
13Ole Christian Fagerli
Raumer Rytter SK / Team Herbalife 24 Raumerrittet
NORM-senDNS
10Ole Hem
Romeriksåsen SK / Team Giant - United Bakeries
NORM-senDNS
5006Ole Martin Bakken
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
1016Oscar Paulsen
Bærum OCK / Team Paulsen
BLMM10DNS
1610Oscar Østvold
Asker CK
M16DNS
1233Oskar Øvstedal
IF Frøy Sykkel
M12DNS
6011Per Gunnar Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel / KLP BIL
NORMSport 40-49DNS
1308Petter Andresen
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
1530Petter Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM15DNS
5020Petter Stiland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
6012Pål Saga
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6015Pål Tangen
Asker CK / Team Giant - United Bakeries
NORMSport 40-49DNS
2107Randine Louise Skofteby
Follo SK
K11DNS
2108Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K11DNS
5026Robert Kay
Follo SK / Team Niner
NORMSport 30-39DNS
7010Rolf Jappée
CK Nittedal
MSport 50+DNS
5016Ronnie Hallén
Lørenskog CK
NORMSport 30-39DNS
6035Roy kjærnet
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
6043Runar Sagerud
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
5021Rune Halvorsen
SK Rye sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
NORMSport 30-39DNS
1115Sander Hagen
Soon CK
NORM11DNS
1030Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORM10DNS
1509Sander Reinsvollsveen
Asker CK
M15DNS
1039Sander Rivrud Jensen
Saltnes Sportsklubb
M10DNS
1235SANNA JAMMEH
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
2116Sara Krogh
Soon CK
NORK11DNS
2213Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK12DNS
1108Sebastian Christensen
Bærum OCK
NORM11DNS
1026Sebastian Larsen
Follo SK
M10DNS
1027Sebastian Østerås
Follo SK
M10DNS
4005Sigmund Ringdal
SK Rye sykkel / 1UP
NORMSport 17-29DNS
2503Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK15DNS
1344Sigurd Glad
SK Rye sykkel
M13DNS
1121Simen Bratteng
-ingen klubb- / Gjelleråsen Ski
NORM11DNS
1325Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM13DNS
5041Simen Gylterud Owe
Foreningen Frikransen
MSport 30-39DNS
6047Sindre Rønning
Svelvik SK
NORMSport 40-49DNS
2106Sofie Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K11DNS
1028Solan Osenbroch
Follo SK
M10DNS
1326Steffen Vedal
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORM13DNS
6022Stig Arne Meldalen
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
14Sturla Kaasa
Driv IL Sykkel
NORM-senDNS
6006Ståle Berg
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
2305Thea Cassandra Moa-Larsen
Soon CK
K13DNS
2009Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K10DNS
1231Theo Saltnes Jørgensen
Driv IL Sykkel
NORM12DNS
17Thomas Engelsgjerd
Halden CK / Halden CK Elite MTB
NORM-senDNS
6073Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
205Thomas Velde
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM-junDNS
1339Thorstein Solvang
Asker CK
M13DNS
2506Tina Knutsmoen
Nesodden SK
K15DNS
1401Tinius Gadderud
SK Rye sykkel
NORM14DNS
1230Tobias Martinsen
Kolbotn SK
M12DNS
6028Tom Disenbroen
Moss CK
NORMSport 40-49DNS
210tomas urianstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM-junDNS
103Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
6014Tor Otto Strøm
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
203Torbjørn Stubberud
IF Frøy Sykkel
NORM-junDNS
5036Torgeir Løge
Konnerud IL Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1310Torjus Leite Rimstad
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
6007Torleif Ahlsand
SK Rye sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
MSport 40-49DNS
5019Trond Normann
Ullensaker CK
MSport 30-39DNS
7004Trond Overn
SK Rye sykkel / SK Rye
NORMSport 50+DNS
850Trude D. Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
6034Truls Andersen
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
1444Trym Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM14DNS
1216Ulrik Bjerke
SK Rye sykkel
NORM12DNS
1011Victor Tenold
IF Frøy Sykkel
M10DNS
5039Vidar Gullachsen
Ullevål SK
NORMSport 30-39DNS
1122Viktor Glenne
Nesodden SK
M11DNS
1210Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM12DNS
1044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM10DNS
Meld feil