United Bakeries Cup 2013 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:10:26,55
21058William Handley
Åskollen SK
NORM1000:10:32,12+00:00:05,57
31033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1000:10:34,86+00:00:08,31
41036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:11:15,67+00:00:49,12
51007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:11:17,40+00:00:50,85
61032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:11:33,04+00:01:06,49
72104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1100:11:41,98+00:01:15,43
82110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:11:50,06+00:01:23,51
92109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:11:53,56+00:01:27,01
101035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:12:11,69+00:01:45,14
112103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:12:36,39+00:02:09,84
121005Alexander Thoeneie
Asker CK
M1000:12:52,02+00:02:25,47
132003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:13:02,04+00:02:35,49
141009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:13:04,69+00:02:38,14
151003Jonas Wiig Hindenes
SK Rye sykkel
M1000:13:07,14+00:02:40,59
161000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:13:07,22+00:02:40,67
172000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:13:11,24+00:02:44,69
181055Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1000:13:11,88+00:02:45,33
192102Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:13:22,18+00:02:55,63
201034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:13:22,52+00:02:55,97
211014Simen Brekke
SK Rye sykkel
NORM1000:13:28,81+00:03:02,26
222105Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1100:13:30,00+00:03:03,45
231037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:13:30,08+00:03:03,53
241053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1000:13:47,92+00:03:21,37
251051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:13:53,21+00:03:26,66
262113Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1100:13:53,93+00:03:27,38
272112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:14:11,85+00:03:45,30
282114Stine Arntzen
Sagene IF Sykkel
K1100:14:22,23+00:03:55,68
291052Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORM1000:14:34,05+00:04:07,50
301056Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM1000:14:38,03+00:04:11,48
311018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:15:13,12+00:04:46,57
321010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:15:21,98+00:04:55,43
331021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:15:29,30+00:05:02,75
342004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:15:30,78+00:05:04,23
351017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:15:33,66+00:05:07,11
362011Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1000:15:34,61+00:05:08,06
372006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1000:15:38,98+00:05:12,43
381054Alex Solheim
-ingen klubb- / Sørkedalens idrettsforening
M1000:15:47,78+00:05:21,23
392008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1000:15:51,92+00:05:25,37
401013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NORM1000:15:53,89+00:05:27,34
411001Fredrik Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORM1000:15:59,40+00:05:32,85
422001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:16:01,77+00:05:35,22
431031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
M1000:16:08,24+00:05:41,69
441002Herman Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORM1000:16:19,30+00:05:52,75
451041Henrik Ness
Kolbotn SK
M1000:16:32,13+00:06:05,58
462010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:16:38,24+00:06:11,69
471127Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1100:16:59,97+00:06:33,42
481224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:17:20,00+00:06:53,45
491229Eirik Stene
Bærum OCK
NORM1200:17:25,29+00:06:58,74
501209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:17:32,63+00:07:06,08
Meld feil