United Bakeries Cup 2013 - Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1000:03:58,41
21004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:04:06,19+00:00:07,78
31044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM1000:04:09,48+00:00:11,07
41030Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORM1000:04:12,26+00:00:13,85
51000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:04:19,03+00:00:20,62
61035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:04:21,61+00:00:23,20
71032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:04:22,30+00:00:23,89
81019Iver Laaby Dahl
Follo SK
M1000:04:31,61+00:00:33,20
91053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1000:04:33,48+00:00:35,07
101009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:04:37,81+00:00:39,40
111023Magnus Bakken
Follo SK
M1000:04:39,15+00:00:40,74
121007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:04:42,28+00:00:43,87
131006Einar Haugøy
Asker CK
M1000:04:45,00+00:00:46,59
141018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:04:46,69+00:00:48,28
151051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:04:49,76+00:00:51,35
161046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M1000:04:54,86+00:00:56,45
171037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:04:58,40+00:00:59,99
181012Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
M1000:05:02,72+00:01:04,31
191043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1000:05:04,15+00:01:05,74
201054Alex Solheim
-ingen klubb- / Sørkedalens idrettsforening
M1000:05:06,25+00:01:07,84
211034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:05:06,87+00:01:08,46
221057Herman Bakke
Soon CK
M1000:05:07,22+00:01:08,81
231055Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1000:05:07,96+00:01:09,55
241048Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy Sykkel
M1000:05:08,10+00:01:09,69
251021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:05:09,72+00:01:11,31
261041Henrik Ness
Kolbotn SK
M1000:05:11,93+00:01:13,52
271013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NORM1000:05:18,31+00:01:19,90
281017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:05:19,08+00:01:20,67
291045alexander larsen nesdal
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1000:05:20,01+00:01:21,60
301005Alexander Thoeneie
Asker CK
M1000:05:21,42+00:01:23,01
311056Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM1000:05:28,72+00:01:30,31
321010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:05:29,45+00:01:31,04
331050Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORM1000:05:32,74+00:01:34,33
341026Sebastian Larsen
Follo SK
M1000:05:43,12+00:01:44,71
351052Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORM1000:05:57,28+00:01:58,87
361025Marius Hole
Follo SK
M1000:06:51,07+00:02:52,66
371229Eirik Stene
Bærum OCK
NORM1200:06:55,40+00:02:56,99
381206Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1200:07:00,96+00:03:02,55
391224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:07:02,32+00:03:03,91
401202Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1200:07:16,85+00:03:18,44
411209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:07:18,83+00:03:20,42
421214Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1200:07:23,72+00:03:25,31
431226Sebastian Berg
Follo SK
NORM1200:07:34,42+00:03:36,01
441227Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1200:07:45,65+00:03:47,24
451218Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1200:07:46,34+00:03:47,93
461208Espen Haugøy
Asker CK
M1200:07:50,79+00:03:52,38
471201BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM1200:07:52,31+00:03:53,90
481207Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1200:08:00,70+00:04:02,29
491200Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1200:08:02,12+00:04:03,71
501212Felix K. Bergmann
SK Rye sykkel
NORM1200:08:03,44+00:04:05,03
511113Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1100:08:03,95+00:04:05,54
521215Max Borka
Bærum OCK
M1200:08:06,34+00:04:07,93
531119Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Energihuset Merida
NORM1100:08:08,77+00:04:10,36
541205Jonas Olsson
SK Rye sykkel
NORM1200:08:09,10+00:04:10,69
551211Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1200:08:09,32+00:04:10,91
561230Tobias Martinsen
Kolbotn SK
M1200:08:16,74+00:04:18,33
571112Eirik Schau Giskås
Soon CK / Soon
NORM1100:08:28,36+00:04:29,95
581235SANNA JAMMEH
IF Frøy Sykkel
NORM1200:08:40,34+00:04:41,93
591233Oskar Øvstedal
IF Frøy Sykkel
M1200:08:44,03+00:04:45,62
601104Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1100:08:45,21+00:04:46,80
611222Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:08:46,42+00:04:48,01
621127Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1100:08:50,09+00:04:51,68
631204Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM1200:08:50,52+00:04:52,11
641219Jakob Berntzen
Follo SK
NORM1200:08:51,87+00:04:53,46
651100Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:51,88+00:04:53,47
661234Jonas thoresen
-ingen klubb-
NORM1200:08:54,07+00:04:55,66
671220Jonas Bakken
Follo SK
M1200:08:56,71+00:04:58,30
681115Sander Hagen
Soon CK
NORM1100:09:00,32+00:05:01,91
691232Ola Sandboe
Kolbotn SK
M1200:09:04,64+00:05:06,23
701213Magnus Nyberg
SK Rye sykkel
NORM1200:09:07,69+00:05:09,28
711221Jonas Skjellum
Follo SK
M1200:09:08,68+00:05:10,27
721114Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1100:09:14,95+00:05:16,54
731106Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM1100:09:16,70+00:05:18,29
741108Sebastian Christensen
Bærum OCK
NORM1100:09:22,49+00:05:24,08
751103Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1100:09:23,17+00:05:24,76
761323Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORM1300:09:38,25+00:05:39,84
771120Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM1100:09:38,78+00:05:40,37
781110Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:09:40,72+00:05:42,31
791236Alexander Sundquist
CK Nittedal
M1200:09:43,90+00:05:45,49
801315Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1300:10:03,41+00:06:05,00
811125Stian Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1100:10:06,45+00:06:08,04
821117Martin Skuterud
Romeriksåsen SK
M1100:10:11,47+00:06:13,06
831109Ståle Nilsen
CK Nittedal
NORM1100:10:13,69+00:06:15,28
841121Simen Bratteng
-ingen klubb- / Gjelleråsen Ski
NORM1100:10:15,46+00:06:17,05
851350Andreas Askjer
Horten OCK
NORM1300:10:16,44+00:06:18,03
861327Even Nyhagebråten
Romeriksåsen SK
M1300:10:21,88+00:06:23,47
871302Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1300:10:30,35+00:06:31,94
881325Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1300:10:37,19+00:06:38,78
891123Gard Woxholt
SK Rye sykkel
NORM1100:10:37,76+00:06:39,35
901116Linus Johannes Lindgaard
Bærum OCK
M1100:10:38,87+00:06:40,46
911352Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel
NORM1300:10:42,03+00:06:43,62
921356Anders Myhre
Ringerike SK
NORM1300:10:53,17+00:06:54,76
931349André Windelstad
Asker CK
NORM1300:10:53,25+00:06:54,84
941351Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Merida Grassroot
NORM1300:10:54,30+00:06:55,89
951300Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM1300:10:55,32+00:06:56,91
961363Erik Andre Lier
Romeriksåsen SK
NORM1300:11:04,08+00:07:05,67
971322Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1300:11:04,75+00:07:06,34
981311Tobias Wilhelmsen
Nesodden SK
NORM1300:11:07,73+00:07:09,32
991359Fredrik Arentz
Bærum OCK
NORM1300:11:08,90+00:07:10,49
1001309Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1300:11:13,13+00:07:14,72
Meld feil