United Bakeries Cup 2013 - Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:04:59,84
22003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:05:02,11+00:00:02,27
32008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1000:05:07,47+00:00:07,63
42001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:05:23,12+00:00:23,28
52007Ellen Røhme
Romeriksåsen SK
K1000:05:23,32+00:00:23,48
62006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1000:05:34,03+00:00:34,19
72010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:05:38,40+00:00:38,56
82005Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1000:05:51,56+00:00:51,72
92002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:05:54,76+00:00:54,92
102004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:05:57,75+00:00:57,91
112411Thea Siggerud
Soon CK
NORK1400:06:22,23+00:01:22,39
122306Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1300:06:23,11+00:01:23,27
132403Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK1400:06:24,25+00:01:24,41
142416Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1400:06:24,49+00:01:24,65
152410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:06:25,57+00:01:25,73
162405Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:06:29,02+00:01:29,18
172404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:06:48,81+00:01:48,97
182303Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1300:06:49,54+00:01:49,70
192419Vera Norli
Bærum OCK
NORK1400:06:53,91+00:01:54,07
202406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1400:07:00,92+00:02:01,08
212402Marte AG Husby
IF Frøy Sykkel / Marida
NORK1400:07:17,14+00:02:17,30
222308Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ungdomsgruppe
NORK1300:07:21,13+00:02:21,29
232304Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1300:07:23,72+00:02:23,88
242401Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK1400:07:26,82+00:02:26,98
252300Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1300:07:27,14+00:02:27,30
262418Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1400:07:27,67+00:02:27,83
272301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1300:07:30,94+00:02:31,10
282207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:07:40,48+00:02:40,64
292311Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:07:45,28+00:02:45,44
302210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:07:52,76+00:02:52,92
312310Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1300:07:54,06+00:02:54,22
322204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:07:54,33+00:02:54,49
332312Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:08:07,11+00:03:07,27
342203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:08:10,46+00:03:10,62
352202Hennie Thoeneie
Asker CK
K1200:08:19,37+00:03:19,53
362200Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:08:21,27+00:03:21,43
372205Sofie Eidal
Asker CK
K1200:08:42,88+00:03:43,04
382201Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1200:08:42,94+00:03:43,10
392209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK1200:08:43,38+00:03:43,54
402313Hanne Åsheim
SK Rye sykkel
K1300:08:43,62+00:03:43,78
412309Angelica Bratteng
-ingen klubb- / Gjelleråsen Ski
NORK13Lisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
422208Henriette winum
CK Nittedal / Girls
K1200:08:55,86+00:03:56,02
432212Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK1200:08:56,47+00:03:56,63
442302Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel
NORK1300:09:13,84+00:04:14,00
452104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1100:09:29,74+00:04:29,90
462214Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:09:42,15+00:04:42,31
472103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:09:47,36+00:04:47,52
482102Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:09:57,94+00:04:58,10
492110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:10:04,11+00:05:04,27
502213Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1200:10:11,76+00:05:11,92
512105Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1100:10:13,19+00:05:13,35
522101Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1100:10:23,36+00:05:23,52
532112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:10:23,93+00:05:24,09
542113Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1100:10:26,13+00:05:26,29
552100Cornelia Sommerfelt
SK Rye sykkel
K1100:10:55,94+00:05:56,10
562408Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1400:11:09,14+00:06:09,30
572111Malene Dahl
Soon CK
K1100:11:14,55+00:06:14,71
58101Heidi Rosasen Sandstø
Follo SK / Team Giant - United Bakeries 2
NORK-sen00:14:18,78+00:09:18,94
59103Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK-sen00:14:42,12+00:09:42,28
60104Kristin Aamodt
SK Rye sykkel
NORK-sen00:14:58,72+00:09:58,88
61300Anna Gabrielsen
Asker CK
NORK-jun00:15:19,64+00:10:19,80
62853Marianne Sandaker
Moss CK
NORKSport 30-3900:15:21,24+00:10:21,40
632504Tiril liverud knudsen
Konnerud IL Sykkel
NORK1500:15:51,13+00:10:51,29
64302Marit Sveen
Romeriksåsen SK
NORK-jun00:16:25,30+00:11:25,46
65854Marie Waagan
Moss CK
NORKSport 30-3900:16:32,73+00:11:32,89
662601Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK1600:16:33,76+00:11:33,92
67906Katharina Rise
Asker CK
NORKSport 40-4900:16:41,35+00:11:41,51
68852Tina Alkvist
Ullensaker CK
KSport 30-3900:16:45,71+00:11:45,87
69100Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-sen00:16:47,12+00:11:47,28
702505Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K1500:17:28,44+00:12:28,60
712506Tina Knutsmoen
Nesodden SK
K1500:17:29,01+00:12:29,17
72850Trude D. Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-3900:17:30,22+00:12:30,38
73801Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2900:17:33,51+00:12:33,67
74855Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-3900:17:35,73+00:12:35,89
75905Anita Blåsås Hansen
Østmarka IL Sykkel / Team EnergySport
NORKSport 40-4900:17:35,82+00:12:35,98
76802Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2900:17:44,85+00:12:45,01
77904Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-4900:17:45,52+00:12:45,68
782600Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK1600:17:46,32+00:12:46,48
79902Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:17:49,69+00:12:49,85
80851Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 30-3900:18:14,70+00:13:14,86
812502Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K1500:20:09,74+00:15:09,90
9503Elen Woxholt
SK Rye sykkel
K900:05:04,91
8500Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK6-800:04:34,52
8517Julie Haagensen Nielsen
-ingen klubb-
K6-800:05:20,53
8501Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:03:52,42
8503Madeleine Myhre
CK Nittedal / MTB
K6-800:05:25,14
8516Mari Sønsthagen
Kolbotn SK
K6-800:04:58,30
9500Maria Ingvaldsen
Follo SK
K900:04:43,68
8504Marie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K6-800:04:19,08
8502Mathilde Sørli Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:11,66
8510Milja Junia Lindgaard
Bærum OCK
K6-800:04:47,89
8513Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK6-800:04:31,16
9502Selma Dahl
Soon CK
K900:04:50,11
8518Thea Rustbakken
-ingen klubb-
K6-800:17:04,71
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/ Statoil BIL
KSport 17-29DNF
2500Aurora Kildahl
Asker CK
K15DNF
901Cathrine Gabrielsen
Asker CK
KSport 40-49DNF
304Meda Petrusauskaite
Soon CK
LTUK-junLisens/Påmelding?
900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
2115Elise Krogh
Soon CK
NORK11DNS
Meld feil