United Bakeries Cup 2013 - Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NOR00:03:58,41
21004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NOR00:04:06,19+00:00:07,78
31044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NOR00:04:09,48+00:00:11,07
41030Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NOR00:04:12,26+00:00:13,85
51000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
00:04:19,03+00:00:20,62
61035Jonas Kildebo
Halden CK
NOR00:04:21,61+00:00:23,20
71032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NOR00:04:22,30+00:00:23,89
81019Iver Laaby Dahl
Follo SK
00:04:31,61+00:00:33,20
91053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NOR00:04:33,48+00:00:35,07
101009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NOR00:04:37,81+00:00:39,40
111023Magnus Bakken
Follo SK
00:04:39,15+00:00:40,74
121007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NOR00:04:42,28+00:00:43,87
131006Einar Haugøy
Asker CK
00:04:45,00+00:00:46,59
141018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
00:04:46,69+00:00:48,28
151051per einar brovold
-ingen klubb-
NOR00:04:49,76+00:00:51,35
161046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
00:04:54,86+00:00:56,45
171037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NOR00:04:58,40+00:00:59,99
181012Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
00:05:02,72+00:01:04,31
191043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NOR00:05:04,15+00:01:05,74
201054Alex Solheim
-ingen klubb- / Sørkedalens idrettsforening
00:05:06,25+00:01:07,84
211034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NOR00:05:06,87+00:01:08,46
221057Herman Bakke
Soon CK
00:05:07,22+00:01:08,81
231055Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NOR00:05:07,96+00:01:09,55
241048Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy Sykkel
00:05:08,10+00:01:09,69
251021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:05:09,72+00:01:11,31
261041Henrik Ness
Kolbotn SK
00:05:11,93+00:01:13,52
271013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NOR00:05:18,31+00:01:19,90
281017Andrè Steinvåg
Follo SK
00:05:19,08+00:01:20,67
291045alexander larsen nesdal
Drøbak-Frogn IL Sykkel
00:05:20,01+00:01:21,60
301005Alexander Thoeneie
Asker CK
00:05:21,42+00:01:23,01
311056Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NOR00:05:28,72+00:01:30,31
321010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NOR00:05:29,45+00:01:31,04
331050Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NOR00:05:32,74+00:01:34,33
341026Sebastian Larsen
Follo SK
00:05:43,12+00:01:44,71
351052Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NOR00:05:57,28+00:01:58,87
361025Marius Hole
Follo SK
00:06:51,07+00:02:52,66
371016Oscar Paulsen
Bærum OCK / Team Paulsen
BLM00:20:33,20+00:16:34,79
1038Christian Pettersen
Saltnes Sportsklubb
DNS
1001Fredrik Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORDNS
1002Herman Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORDNS
1020Johannes Hansen
Follo SK
DNS
1008Jonas Myhr
Asker CK
NORDNS
1003Jonas Wiig Hindenes
SK Rye sykkel
DNS
1015Jonathan Myhre
CK Nittedal / MTB 7-12år
NORDNS
1042Jørgen Ekeland Bjurstrøm
SK Rye sykkel
NORDNS
1049Jørn-Christian Ihlen
Bærum OCK
NORDNS
1022Kaspar Kalvøy
Follo SK
DNS
1024Magnus Knutsen
Follo SK
NORDNS
1031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
DNS
1039Sander Rivrud Jensen
Saltnes Sportsklubb
DNS
1027Sebastian Østerås
Follo SK
DNS
1014Simen Brekke
SK Rye sykkel
NORDNS
1028Solan Osenbroch
Follo SK
DNS
1011Victor Tenold
IF Frøy Sykkel
DNS
1058William Handley
Åskollen SK
NORDNS
Meld feil