United Bakeries Cup 2013 - Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
4011523Anders Lintho Aas
Bjørndal IF Sykkel
M1500:21:11,76+00:17:13,35
4021210Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM1200:27:18,40+00:23:19,99
4036071Jim Valle
SK Rye sykkel
NORMSport 40-4900:27:28,35+00:23:29,94
8020Adrian Aasgaard
Follo SK
NORM6-800:04:02,09
8000Aksel LaForce
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:03:53,87
8032Alexander Svendsen
Ullensaker CK
M6-800:03:48,44
8019Benjamin Røssum Jensen
CK Nittedal
M6-800:03:40,30
8002Christoffer Ånensen
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:03:23,55
9503Elen Woxholt
SK Rye sykkel
K900:05:04,91
8038Elias Moen Solberg
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:04:02,97
9032Elias Rustbakken
-ingen klubb-
M900:04:59,47
8051Erik Rømo
-ingen klubb-
NORM6-800:03:58,42
8003Felix Lobmaier
IF Frøy Sykkel / kids
M6-800:04:10,75
9033Hans Hermansen Sulejewski
SK Rye sykkel
M900:12:15,09
9004Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM900:04:07,32
9021Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM900:04:14,04
8006Jakob Tahan
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:05:03,63
8500Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK6-800:04:34,52
9025Jesper Falch-Nilsen
Hasle-Løren IL Sykkel
M900:04:38,54
9031Jonas Nilsen Fagerhaug
SK Rye sykkel
NORM900:04:08,03
8517Julie Haagensen Nielsen
-ingen klubb-
K6-800:05:20,53
9027Jørgen Arenberg Wold
IF Frøy Sykkel
NORM900:03:57,22
9024Jørgen Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORM900:04:08,88
8049Kasper Haugland
Hasle-Løren IL Sykkel
NORM6-800:03:37,08
9002Kasper Aasebø
SK Rye sykkel
NORM900:04:18,81
9020Kristian Skuterud
Romeriksåsen SK
M900:04:16,10
8048Kristoffer Øksnevad
Driv IL Sykkel
M6-800:04:23,59
8056Lars Johan Hjulstad Idås
Hasle-Løren IL Sykkel
M6-800:03:44,98
8046Leon Ingjer
-ingen klubb-
M6-800:04:39,90
8037Leon Martinsen
Kolbotn SK
M6-800:04:58,96
8008Lukas Myhrvold
IF Frøy Sykkel
M6-800:04:01,63
8501Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:03:52,42
8503Madeleine Myhre
CK Nittedal / MTB
K6-800:05:25,14
8516Mari Sønsthagen
Kolbotn SK
K6-800:04:58,30
9500Maria Ingvaldsen
Follo SK
K900:04:43,68
8504Marie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K6-800:04:19,08
8023markus Rindli
Follo SK
NORM6-800:03:25,22
9007Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM900:03:44,30
9026Martin Henning Øksnevad
Driv IL Sykkel
M900:04:27,57
9028Mathias bue
Gruvelia SK
NORM900:04:02,21
8502Mathilde Sørli Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:11,66
8510Milja Junia Lindgaard
Bærum OCK
K6-800:04:47,89
8513Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK6-800:04:31,16
8044Nicolay Lundring Bjerkan
Bærum OCK
M6-800:23:12,24
8030Ole Christian Haug
Svelvik SK
NORM6-800:03:46,46
9023Oliver Martinsen
Kolbotn SK
M900:04:32,99
9019Oliver Aasgaard
Follo SK
NORM900:04:01,47
8055Oscar Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM6-800:05:22,95
8014Oscar Risnes
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:03:25,73
8054Peder Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM6-800:03:26,53
8053Sander Rustad-Johansen
Stovnerkameratene Sykkel
M6-800:03:57,65
9502Selma Dahl
Soon CK
K900:04:50,11
8052Sigurd Stubberud
Soon CK
NORM6-800:02:55,37
9011Skage Norstein
IF Frøy Sykkel
NORM900:03:51,39
8025Snorre Steinvåg
Follo SK
NORM6-800:04:03,15
8026Stian Gravdal
Follo SK
NORM6-800:04:07,93
8057Stian Solberg
Hasle-Løren IL Sykkel
M6-800:03:36,25
9015Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM900:04:15,13
8518Thea Rustbakken
-ingen klubb-
K6-800:17:04,71
9030Thomas Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M900:05:19,47
8045Trym Sønsthagen
Kolbotn SK
NORM6-800:03:55,21
9012Vetle AG Husby
IF Frøy Sykkel
NORM900:03:38,67
8050Vetle Skagmo
Hasle-Løren IL Sykkel
M6-800:03:42,13
9029Viggo Jenssn Seiergren
Hasle-Løren IL Sykkel
M900:04:58,01
8031William Haug
Svelvik SK
NORM6-800:03:21,29
8028Øystein Ek Haug
Follo SK
NORM6-800:04:43,76
8047Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM6-800:04:32,04
9013Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM900:03:47,01
27Mikael Schou
Ringerike SK / Team Herbalife 24 Raumerrittet
NORM-senDSQ
1606Alexander Lund Garmann
Bærum OCK
M16DNF
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/ Statoil BIL
KSport 17-29DNF
2500Aurora Kildahl
Asker CK
K15DNF
7000Carl Jacob Sommerfelt
SK Rye sykkel
NORMSport 50+DNF
901Cathrine Gabrielsen
Asker CK
KSport 40-49DNF
1525Christoffer A. Bjerk
Bærum OCK
NORM15DNF
1620Christoffer Engebretsen Bakke
Soon CK / Merida
NORM16DNF
1622Erlend Rinden
Romeriksåsen SK
NORM16DNF
220Ferdinand Aagenæs
Jardar IL Sykkel
NORM-junLisens/Påmelding?
1528Georg Henden Kaasen
Bærum OCK
M15DNF
1318Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM13DNF
6063John Tufått
Lørenskog CK
NORMSport 40-49Lisens/Påmelding?
1612Leik Torsteinsen
Bærum OCK
M16DNF
1328Mathias Skjevdal
Follo SK
NORM13Lisens/Påmelding?
304Meda Petrusauskaite
Soon CK
LTUK-junLisens/Påmelding?
6047Sindre Rønning
Svelvik SK
NORMSport 40-49DNF
1346Adrian Fløtten
Eidsvoll SK
NORM13DNS
1605Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK
NORM16DNS
1504Anders Aksnes Smith
Bærum OCK
NORM15DNS
1421Anders Christensen
Romeriksåsen SK
NORM14DNS
1407Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM14DNS
1124Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM11DNS
6052Andre Borka
Bærum OCK / Team Giant - United Bakeries 2
NORMSport 40-49DNS
1635Andreas Baardseth
SK Rye sykkel
NORM16DNS
900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
6029Arild Vegstø
Soon CK / Soon Sports
NORMSport 40-49DNS
1430Benjamin Billington
Kolbotn SK
NORM14DNS
1427Bernhard Krathe steve
Saltnes Sportsklubb
M14DNS
1332Bjørn Kristian Nilsen
CK Nittedal
M13DNS
1520Bjørnar Kj Jacobsen
Driv IL Sykkel / Team Merida grassroot
NORM15DNS
1307Brage Bjurholt
Bærum OCK
NORM13DNS
Meld feil