United Bakeries Cup 2013 - Ritt 1: Skullerud, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:07:43,74
21033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1000:08:08,02+00:00:24,28
31004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:11,32+00:00:27,58
41007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:13,09+00:00:29,35
51009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:32,17+00:00:48,43
62204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:08:35,06+00:00:51,32
71036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:38,51+00:00:54,77
81000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:08:43,51+00:00:59,77
92200Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:08:44,64+00:01:00,90
102201Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1200:08:49,34+00:01:05,60
112212Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK1200:08:50,01+00:01:06,27
122203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:08:54,20+00:01:10,46
131032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:08:55,57+00:01:11,83
141005Alexander Thoeneie
Asker CK
M1000:08:58,64+00:01:14,90
152209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK1200:09:04,96+00:01:21,22
162104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1100:09:28,61+00:01:44,87
171037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:09:31,77+00:01:48,03
181030Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORM1000:09:31,88+00:01:48,14
191051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:09:38,37+00:01:54,63
201034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:41,36+00:01:57,62
211035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:09:42,55+00:01:58,81
222205Sofie Eidal
Asker CK
K1200:09:45,19+00:02:01,45
231044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM1000:09:46,89+00:02:03,15
242202Hennie Thoeneie
Asker CK
K1200:09:47,63+00:02:03,89
251019Iver Laaby Dahl
Follo SK
M1000:09:48,29+00:02:04,55
261003Jonas Wiig Hindenes
SK Rye sykkel
M1000:09:52,63+00:02:08,89
271023Magnus Bakken
Follo SK
M1000:09:57,35+00:02:13,61
282211Marie Trømborg
Soon CK
NORK1200:09:58,37+00:02:14,63
292103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:10:01,36+00:02:17,62
302102Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:10:06,14+00:02:22,40
312003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:10:08,00+00:02:24,26
321002Herman Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORM1000:10:08,64+00:02:24,90
331001Fredrik Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORM1000:10:08,73+00:02:24,99
341038Christian Pettersen
Saltnes Sportsklubb
M1000:10:12,66+00:02:28,92
352110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:10:15,48+00:02:31,74
362101Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1100:10:18,52+00:02:34,78
371048Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy Sykkel
M1000:10:26,15+00:02:42,41
381012Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
M1000:10:35,16+00:02:51,42
391043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1000:10:36,88+00:02:53,14
401041Henrik Ness
Kolbotn SK
M1000:10:47,92+00:03:04,18
411018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:11:13,67+00:03:29,93
422213Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1200:11:14,83+00:03:31,09
431049Jørn-Christian Ihlen
Bærum OCK
NORM1000:11:17,51+00:03:33,77
442001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:11:23,93+00:03:40,19
452112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:11:27,61+00:03:43,87
462113Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1100:11:28,05+00:03:44,31
471031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
M1000:11:55,18+00:04:11,44
481046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M1000:11:57,09+00:04:13,35
491021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:11:57,62+00:04:13,88
501047Henrik Østby
Nesodden SK
M1000:12:14,30+00:04:30,56
Meld feil