360. Albin Littorin Sandbu

DatoArrangementKlasseTidRank
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/4 finaler
M senior00:02:584
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/8 finaler
M senior00:02:412
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M senior00:02:34,30515
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M senior00:14:00,014
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM Junior01:23:139
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M Junior elite01:13:219
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M seniorDNS
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM Junior elite01:07:467
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M Junior eliteDNF
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M Junior elite00:23:1313
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M Junior elite00:06:17,512
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M Junior elite01:19:1014
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M Junior elite00:14:44,518
03.09.2017Soon Bike day(s)
Soon bike day XCO (17+ år, UCI cat 2)
M Junior eliteDNS
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M Junior elite00:24:1216
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M Junior elite01:20:0618
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
M 17+00:01:53,0540
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
M 17+00:40:00,00040
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
M 17+DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM Junior elite01:19:1314
05.06.2017Terrengsykkelrittet 20172 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
04:10:1312
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
M 17+00:02:103
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
M 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
M 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
M 17+00:02:12,024
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
M 17+00:00:21,021
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
M 17+DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM Junior elite01:15:0317
08.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017 - sammenlagtM junior eliteDNS
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M Junior eliteDNF
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M Junior elite01:16:3231
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M Junior elite00:06:43,538
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M Junior elite01:21:26,421
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M Junior elite00:19:42,623
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 15-16DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
M 15-16DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
M 15-16DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
M 15-16DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
M 15-16DNS
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOM 15-1600:45:48,019
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
M1600:42:567
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
M16DNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M16DNS
21.08.2016NM utfor 2016
Finale
06 - M15-1600:04:37,2944
21.08.2016NM utfor 2016
Seeding
06 - M15-1600:04:35,6594
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 15-16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
M 15-16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
M 15-16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
M 15-1600:03:03,0032
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
M 15-16DNS
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOM 1600:57:20,49
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1600:33:414
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
M 15-1600:22:48,029
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M 15-1600:43:19,636
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
M 15-1600:49:29,716
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1600:33:413
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1600:31:298
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
M 15-16DNS
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 15-16DNS
13.09.2015NC/Nordisk Mesterskap Utforsykkel
Finale
Menn 15-16 årDNS
13.09.2015NC/Nordisk Mesterskap Utforsykkel
Seeding
Menn 15-16 årDNS
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M15DNS
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M15DNS
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015M 15DNF
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M15DNS
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
M 15-16DNS
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
M 15-16DNF
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M15DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
M 15-16DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
M 15-16DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
M 15-16DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
M 15-16DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
M 15-16DNS
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015M 15DNF
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M15DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M15DNS
30.05.2015Terrengsykkelrittet 20151 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:10:52,915
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M15DNS
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
M 15-1600:25:35,936
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M 15-1600:46:45,928
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1500:39:27,255
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
M 15-1600:57:04,942
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
M 15-1600:17:58,237
11.10.2014Ivar Formos Minneløp 20149 km
Gutter 13-14 år
00:46:35,48
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetMenn 13-14DNF
15.09.2014Klubbmesterskap Rye 2014 - terrengsykkelM13-1400:26:40,54
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1400:17:39,886
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1400:23:38,9718
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M1400:09:33,6213
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M1400:17:12,5612
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1400:35:04,9414
09.06.2014Vestmarkrittet 2014Ungdom
M13-14
01:36:20,58
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1400:23:07,0412
31.05.2014Terrengsykkelrittet 20141 runde ungdom
M 13-14
DNF
27.05.2014Ryeløpet 20145 km
M 14 - 15
00:20:4411
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1400:23:42,1114
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1400:17:41,8425
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1400:20:58,5217
13.10.2013Ivar Formos Minneløp 20139 km
Gutter 13-14 år, 9 km
00:51:38,29
26.09.2013Klubbmesterskap Rye - DuathlonLang løype; løp+terrengsykkel
M13-14
00:20:05,52
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1300:24:46,1118
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M1300:09:56,9613
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M1300:23:15,0016
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1300:36:47,236
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M13DNF
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1300:30:15,736
21.05.2013Ryeløpet 2013M 12-1300:21:134
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1300:10:55,3211
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M13DNS
20.10.2012Ivar Formos Minneløp 2012Menn 800:47:14,06
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Løp
M1200:04:39,982
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Terrengsykkel
M1200:13:19,412
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1200:16:20,4116
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M1200:20:56,7015
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M1200:12:33,0712
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1200:13:08,247
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1200:13:47,729
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1200:16:34,0013
22.05.2012Ryeløpet 2012M 12-1300:22:154
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M1200:06:15,6219
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1200:17:11,0919
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
M1100:14:47,38
04.09.2011Klubbmesterskap Sk Rye 2011
Del 3 - Terrengritt
M11-1200:12:24,64
04.09.2011Klubbmesterskap Sk Rye 2011
Del 4 - Bakkeløp
M11-1200:03:19,03
03.09.2011Klubbmesterskap Sk Rye 2011
Del 1 - Terrengløp
M11-1200:07:40,02
03.09.2011Klubbmesterskap Sk Rye 2011
Del 2 - Temporitt
M11-1200:21:34,02
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M1100:10:16,05
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M1100:19:00,39
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M1100:12:57,98
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M11DNS
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M1100:17:14,310
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M1100:13:32,817
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M1100:13:38,711
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
M1000:16:19,35
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M1000:09:58,79
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M1000:11:00,06
Lukk