United Bakeries Cup 2012 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11256Gabriel Slinger
Svelvik SK
NORM1200:06:51,34
21231Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:06:54,10+00:00:02,76
31266Even Nyhagebråten
Romeriksåsen SK
M1200:06:56,89+00:00:05,55
41236Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1200:06:58,65+00:00:07,31
51112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NORM1100:07:04,20+00:00:12,86
61104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:07:09,15+00:00:17,81
71127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:07:12,75+00:00:21,41
81219Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1200:07:16,80+00:00:25,46
91211Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1200:07:17,30+00:00:25,96
101119Sebastian Berg
Follo SK
NORM1100:07:23,56+00:00:32,22
111255Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM1200:07:29,64+00:00:38,30
121227Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1200:07:29,71+00:00:38,37
131235Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1200:07:30,43+00:00:39,09
141224Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1200:07:33,41+00:00:42,07
151209Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1200:07:40,51+00:00:49,17
161203Ludvig Fischer Aasheim
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:07:49,61+00:00:58,27
171237Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1200:07:50,34+00:00:59,00
181123Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1100:07:52,39+00:01:01,05
191226Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:07:53,14+00:01:01,80
201129Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1100:07:58,62+00:01:07,28
212206Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1200:07:59,77+00:01:08,43
221117Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1100:08:04,33+00:01:12,99
231210Thorstein Solvang
Asker CK
M1200:08:04,69+00:01:13,35
241200Albin Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:08:05,44+00:01:14,10
251100BIRK MØLLER GUNDERSEN
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:08:07,23+00:01:15,89
261110Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1100:08:15,28+00:01:23,94
272207Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1200:08:35,86+00:01:44,52
281114Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1100:08:40,46+00:01:49,12
291150Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1100:08:40,95+00:01:49,61
301126Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:08:46,36+00:01:55,02
311229Rolf Skøien
Soon CK
M1200:08:46,84+00:01:55,50
321245Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1200:08:47,27+00:01:55,93
331220Thomas Haugen de Lange
Bærum OCK
M1200:08:48,56+00:01:57,22
341113Maximillian (Max) Borka
Bærum OCK
M1100:08:49,71+00:01:58,37
351116Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1100:08:49,81+00:01:58,47
362200Anna Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:08:50,43+00:01:59,09
371107Ulrik Bjerke
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:08:50,94+00:01:59,60
381222Edward Sander Woldseth
Follo SK
M1200:08:52,87+00:02:01,53
391202Iver Barlinn Korvald
SpKl. Rye Sykkel
M1200:08:58,94+00:02:07,60
401232Henrik Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:09:08,50+00:02:17,16
411109Jonas Olsson
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:09:15,75+00:02:24,41
421217Jesper Zajc Koch
Bærum OCK
M1200:09:15,82+00:02:24,48
431205Martin Vang Dahl
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:09:16,19+00:02:24,85
441228Jens Henrik Skjeltorp
Soon CK
NORM1200:09:18,69+00:02:27,35
451218Sondre Smette
Bærum OCK
M1200:09:22,87+00:02:31,53
461136Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:09:23,45+00:02:32,11
472218Joanna Aalstad Bækkelund
SpKl. Rye Sykkel
K1200:09:23,80+00:02:32,46
482201Johanne Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:09:25,20+00:02:33,86
491101Felix K. Bergmann
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:09:25,44+00:02:34,10
501221Åsmund Eggen Kristensen
Bærum OCK
M1200:09:26,59+00:02:35,25
512204Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1200:09:28,79+00:02:37,45
521103Jonas Brandt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:09:32,65+00:02:41,31
531212Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1200:09:35,45+00:02:44,11
541111Espen Haugøy
Asker CK
M1100:09:50,08+00:02:58,74
551265Brage Bjurholt
Bærum OCK
NORM1200:09:56,53+00:03:05,19
562210Marie Holmboe
CK Nittedal / Girls
K1200:10:01,59+00:03:10,25
572209Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1200:10:24,72+00:03:33,38
581149Christoffer Juul
Bærum OCK
M1100:10:27,50+00:03:36,16
591106Robin Lysebråte Solli
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:10:32,22+00:03:40,88
602202Katharina Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:10:34,94+00:03:43,60
611213Lyder Aksnes Hilton
Asker CK
M1200:10:38,82+00:03:47,48
621249Thijmen Uitdenbogaardt
Smaalenene SK
M1200:10:50,41+00:03:59,07
631261Sivert Brekke
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:11:09,03+00:04:17,69
642211Ingvild J. Haugland
CK Nittedal / Girls
K1200:12:31,88+00:05:40,54
651549Sebastian Kjær
Bjørndal IF Sykkel
NORM15-1600:13:59,82+00:07:08,48
6637Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Bull ski og kajakk
NORM-sen00:18:17,28+00:11:25,94
673Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM-sen00:18:18,81+00:11:27,47
6836Johan- Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK
NORM-sen00:18:30,74+00:11:39,40
694Pål Einar Spilleth
Bærum OCK
NORM-sen00:18:47,44+00:11:56,10
701554Markus Mowe Martinsen
Nesodden SK
M15-1600:19:10,87+00:12:19,53
71223Eid Emil Hasund
Kloppa Off Road Klubb
NORM-jun00:19:14,96+00:12:23,62
726Erik Kay
Follo SK
NORM-sen00:19:18,06+00:12:26,72
73207Anders Dalgaard
Romeriksåsen SK
M-jun00:19:18,60+00:12:27,26
74234Torjus Bern Hansen
SpKl. Rye Sykkel / SpKl. Rye Sykkel
NORM-jun00:19:20,66+00:12:29,32
75206Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK
NORM-jun00:19:21,27+00:12:29,93
7629Truls Haugseth
Asker CK / TEAM MERIDA NTG
NORM-sen00:19:41,06+00:12:49,72
7748Kristian Johansen
Follo SK
NORM-sen00:19:43,40+00:12:52,06
781545Petter Fagerhaug
Romeriksåsen SK / Merida GrassRoot
NORM15-1600:19:46,82+00:12:55,48
791541Eirik Pettersen
CK Nittedal
NORM15-1600:19:47,15+00:12:55,81
80212Markus Eid Mellegaard
Sarpsborg SK
NORM-jun00:19:52,98+00:13:01,64
8138Kristopher Jordan
Asker CK / Team G-Sport Asker
M-sen00:19:56,60+00:13:05,26
826040Roy kjærnet
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-4900:20:06,54+00:13:15,20
836061Bård Vereide
Ullensaker CK Sykkel
NORMSport 40-4900:20:07,61+00:13:16,27
845045Per Andreas Norseng
Oslostudentenes IK Sykkel
NORMSport 30-3900:20:11,76+00:13:20,42
855003Geir Ottar Kvernstuen
SpKl. Rye Sykkel / Team Halaas
NORMSport 30-3900:20:11,79+00:13:20,45
865026Alexander Hagen
Soon CK
NORMSport 30-3900:20:15,19+00:13:23,85
876059Jan Ekern
SpKl Ceres Sykkel
NORMSport 40-4900:20:28,37+00:13:37,03
886098Joar Markhus
Follo SK
NORMSport 40-4900:20:28,74+00:13:37,40
896005Christian Korvald
SpKl. Rye Sykkel
NORMSport 40-4900:20:41,70+00:13:50,36
906058Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-4900:20:42,14+00:13:50,80
916016Jørund Houg
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:20:47,03+00:13:55,69
926086Colin Eick
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:20:48,39+00:13:57,05
93231Torstein Klerud Johannessen
Molde CK
M-jun00:20:49,83+00:13:58,49
945Viktor Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORM-sen00:20:58,32+00:14:06,98
951568Marius Grødahl Andresen
Halden CK
M15-1600:20:59,94+00:14:08,60
9610Ole Martin Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM-sen00:21:01,30+00:14:09,96
975041Ronny Bakke
Ullevål Sykkelklubb
NORMSport 30-3900:21:11,84+00:14:20,50
981575Mathias Sundquist
SpKl Ceres Sykkel
NORM15-1600:21:19,28+00:14:27,94
991538Christoffer E. Bakke
Soon CK
NORM15-1600:21:19,59+00:14:28,25
1001537Sander Smaaskjær
Soon CK
NORM15-1600:21:19,70+00:14:28,36
Meld feil