United Bakeries Cup 2012 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:08:42,13
22107Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1100:09:11,69+00:00:29,56
32103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:26,63+00:00:44,50
42104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:32,17+00:00:50,04
52001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:09:50,87+00:01:08,74
62106Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:58,32+00:01:16,19
72109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:10:01,99+00:01:19,86
82113Sofie Eidal
Asker CK
K1100:10:26,29+00:01:44,16
92002Ingeborg Øvreeide
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:11:03,32+00:02:21,19
102105Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy Sykkel
K1100:11:05,94+00:02:23,81
112004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:11:23,32+00:02:41,19
122005Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1000:11:31,73+00:02:49,60
132019Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1000:11:57,43+00:03:15,30
142111Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
K1100:12:04,24+00:03:22,11
152108Henriette Winum
CK Nittedal / Girls
K1100:12:10,42+00:03:28,29
162008Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K1000:12:31,08+00:03:48,95
172117Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1100:12:31,14+00:03:49,01
182102Gina Semb
Follo SK
K1100:13:10,83+00:04:28,70
192003Julie Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel / Sykkelklubben Rye
NORK1000:13:16,09+00:04:33,96
202010Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1000:13:17,97+00:04:35,84
212206Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1200:15:16,88+00:06:34,75
222000Cornelia Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
K1000:15:30,67+00:06:48,54
232207Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1200:16:24,59+00:07:42,46
242200Anna Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:17:04,94+00:08:22,81
252201Johanne Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:17:35,55+00:08:53,42
262218Joanna Aalstad Bækkelund
SpKl. Rye Sykkel
K1200:17:55,94+00:09:13,81
272204Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1200:17:59,62+00:09:17,49
282210Marie Holmboe
CK Nittedal / Girls
K1200:19:12,42+00:10:30,29
292209Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1200:20:08,38+00:11:26,25
302202Katharina Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:22:22,96+00:13:40,83
312502Anna Gabrielsen
Asker CK / Merida Grassroot
NORK15-1600:23:28,20+00:14:46,07
322211Ingvild J. Haugland
CK Nittedal / Girls
K1200:23:53,35+00:15:11,22
332316Tiril liverud knudsen
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORK13-1400:24:31,48+00:15:49,35
342324Thea Siggerud
Soon CK
NORK13-1400:24:42,75+00:16:00,62
35304Marte Rødsgaard
Halden CK
K-jun00:25:08,37+00:16:26,24
362507Marit Sveen
Romeriksåsen SK
NORK15-1600:25:20,60+00:16:38,47
372513Kristin Helland-Hansen
Jardar IL Sykkel
K15-1600:25:42,22+00:17:00,09
38301Marte kjærnet
Romeriksåsen SK
K-jun00:26:19,56+00:17:37,43
392301Aurora Kildahl
Asker CK
K13-1400:26:43,88+00:18:01,75
40302Kathrine Schønning
Asker CK
K-junLisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
412303Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK13-1400:26:58,74+00:18:16,61
422308Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK13-1400:27:08,56+00:18:26,43
432505Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK15-1600:27:09,43+00:18:27,30
442325Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K13-1400:29:26,94+00:20:44,81
452307Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K13-1400:29:28,78+00:20:46,65
462311Marte Husby
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:29:36,62+00:20:54,49
472327Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:30:00,60+00:21:18,47
482302Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK13-1400:30:09,31+00:21:27,18
492305Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK13-1400:30:44,44+00:22:02,31
502304Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K13-1400:32:36,16+00:23:54,03
512312Sara Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
K13-1400:33:12,89+00:24:30,76
522320Mina Claussen
Bærum OCK
K13-1400:34:02,68+00:25:20,55
53100Tone Kristin Larsen
SpKl. Rye Sykkel / Bern Hansen Racing ;-)
NORK-sen00:46:22,33+00:37:40,20
54857Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:56:51,93+00:48:09,80
55903Cathrine Gabrielsen
Asker CK / Veritas BIL
KSport 40-4900:57:36,90+00:48:54,77
56901Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:59:12,55+00:50:30,42
57802Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2901:00:08,09+00:51:25,96
58900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-4901:03:47,66+00:55:05,53
59810Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2901:12:42,90+01:04:00,77
8519Elen Woxholt
SpKl. Rye Sykkel
K6-800:06:13,23
9501Elise Ek. Haug
Follo SK
NORK900:06:46,29
9509Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / CK Nittedal
NORK900:05:16,94
9507Emilie Haug
Svelvik SK
NORK900:06:00,32
8500Emily Kamsvåg
SpKl. Rye Sykkel
K6-800:06:53,62
8507Ingvild Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORK6-800:05:23,04
8501Jenny Bryntesen Watndal
SpKl. Rye Sykkel
NORK6-800:07:49,08
9505Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K900:06:46,58
8522Kamilla Aasebø
-ingen klubb-
NORK6-800:07:39,09
9504Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK900:04:08,08
8503Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:10,30
8510Marie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / CK Nittedal
K6-800:07:05,80
9513Nora Sødal Raastad
SpKl. Rye Sykkel
NORK900:05:05,46
8521Thea Natvik
SpKl. Rye Sykkel
K6-800:06:33,83
9500Tirill Marie Møller Gundersen
SpKl. Rye Sykkel
NORK900:04:39,97
9512Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK900:05:32,16
2333Pernille Smestad
CK Nittedal / CK Nittedal
K13-14DNF
2319Tinna Henriette Ringsaker
SpKl. Rye Sykkel
K13-14DNF
2110Anine Leenderts
CK Nittedal / Girls
K11DNS
850Cathrine Louise Bjørkelund
SpKl. Rye Sykkel
NORKSport 30-39DNS
2511Celine Wilhelmsen
Nesodden SK
NORK15-16DNS
2306Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK13-14DNS
2504Eivor Ertzaas Granøien
Bærum OCK
K15-16DNS
2217Elene M. Solhaug
Asker CK
K12DNS
804Elise Øksendal
Oslostudentenes IK Sykkel
KSport 17-29DNS
2500Ellinor Bryntesen Høgberg
SpKl. Rye Sykkel
K15-16DNS
2114Emilie G. Bille
Romeriksåsen SK
K11DNS
2326Emilie Marielle Johansen
Svelvik SK
NORK13-14DNS
862Fernanda Westgaard
IF Frøy Sykkel / Sykkelboden
KSport 30-39DNS
950Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50+DNS
2018Guro tubaas glende
Soon CK
NORK10DNS
2321Hanna Tendal
-ingen klubb-
K13-14DNS
2314Hedvig Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K13-14DNS
103heidi Rosasen Sandstø
Follo SK / Team United Bakeries
NORK-senDNS
2118Hennie Rosalie Engebretsen
Horten OCK
NORK11DNS
2101Hennie Thoeneie
Asker CK
K11DNS
300Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel / Team Merida NTG
NORK-junDNS
2014Henriette Malerstuen
Bjørndal IF Sykkel
K10DNS
2012Henriette Selfjord Holmestrand
CK Nittedal / Girls
K10DNS
2512Ine Sofie Kristiansen
Nesodden SK
K15-16DNS
2503Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK15-16DNS
Meld feil