United Bakeries Cup 2012 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11554Markus Mowe Martinsen
Nesodden SK
00:39:25,74
21541Eirik Pettersen
CK Nittedal
NOR00:39:36,70+00:00:10,96
31545Petter Fagerhaug
Romeriksåsen SK / Merida GrassRoot
NOR00:40:06,82+00:00:41,08
41568Marius Grødahl Andresen
Halden CK
00:42:28,78+00:03:03,04
51538Christoffer E. Bakke
Soon CK
NOR00:43:01,07+00:03:35,33
61537Sander Smaaskjær
Soon CK
NOR00:43:03,74+00:03:38,00
71575Mathias Sundquist
SpKl Ceres Sykkel
NOR00:44:09,89+00:04:44,15
81514Torbjørn André Røed
Asker CK
NOR00:44:16,67+00:04:50,93
91519Olav Katle Fleten
Asker CK
NOR00:44:33,68+00:05:07,94
101504Erling Moseby
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:44:55,24+00:05:29,50
111539Thomas Velde
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:45:05,85+00:05:40,11
121542Torjus Røn Sonerud
Lørenskog CK
00:45:28,41+00:06:02,67
131500Aksel Fischer Aasheim
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:46:52,01+00:07:26,27
141533Mads Pettersen
IF Frøy Sykkel
NOR00:47:08,28+00:07:42,54
151557Einar Akselsen
Sarpsborg SK
NOR00:47:28,94+00:08:03,20
161524Fridtjof Schmidt
Bærum OCK
00:48:43,31+00:09:17,57
171561Joakim Nyrønning
Svelvik SK
00:50:05,90+00:10:40,16
181563Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NOR00:50:07,56+00:10:41,82
191506Andreas Baardseth
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:50:23,72+00:10:57,98
201540tomas urianstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:51:27,73+00:12:01,99
211571Marcus Simonsen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Drøbak-Frogn IL Sykkel
00:53:05,41+00:13:39,67
221529Thomas Helleland Bjurhult
Bærum OCK
NOR00:56:29,63+00:17:03,89
231551Mats Disenbroen
Moss CK
NOR01:01:55,16+00:22:29,42
241526Alexander Lund Garmann
Bærum OCK
01:03:47,39+00:24:21,65
251562Truls Ørneberg
Asker CK
NOR01:10:59,85+00:31:34,11
261516Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK
NOR01:11:00,87+00:31:35,13
1531Bastian Haug
Follo SK
DNF
1501Erik Bøe Willersrud
SpKl. Rye Sykkel
DNF
1536Hans Kristian Andersen
Soon CK
DNF
1544Jarand Kleppan
Romeriksåsen SK
NORDNF
1518Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK
NORDNF
1549Sebastian Kjær
Bjørndal IF Sykkel
NORDNF
1528Simen Thune Rolfsen
Bærum OCK
NORDNF
1535Torbjørn Stubberud
IF Frøy Sykkel
NORDNF
1502Aleksander Bøttger
SpKl. Rye Sykkel
NORDNS
1505Alexander Hunter
SpKl. Rye Sykkel
NORDNS
1566Alexander Høvik
Halden CK
DNS
1521Alexander Smette
Bærum OCK
DNS
1515Andreas Dybvik Kaasen
Asker CK
DNS
1527Bendik Ørn Gjerdrum
Bærum OCK
DNS
1553Daniel Eklöf
Nesodden SK
NORDNS
1550Elias Landquist
Horten OCK
NORDNS
1508Elias Wiklund
SpKl. Rye Sykkel
DNS
1565emil Damgaard
Halden CK
DNS
1548Erik Bøeng
Romeriksåsen SK
DNS
1560Erik Meli
Sarpsborg SK
DNS
1547Erlend Rinden
Romeriksåsen SK
NORDNS
1503Even Aksnes Tønseth
SpKl. Rye Sykkel
NORDNS
1534Fabian Engesæth
IF Frøy Sykkel
DNS
1564Fredrik Rustadbakken
Halden CK
DNS
1532Gaute Solheim
IF Frøy Sykkel
DNS
1546Henrik Furu
Romeriksåsen SK
NORDNS
1558Henrik Jakobsen Githmark
Sarpsborg SK
DNS
1555Iver Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORDNS
1559Joachim Johansen
Sarpsborg SK
DNS
1522Jørgen Johan Bjørtomt
Bærum OCK
DNS
1552Jørgen Nymoen
Eiker CK
DNS
1509Lars Blekastad Glad
SpKl. Rye Sykkel
DNS
1512Lars Ek Folkestad
SpKl. Rye Sykkel
DNS
1525Lars Morstad
Bærum OCK
DNS
1523Leik Torsteinsen
Bærum OCK
DNS
1569martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORDNS
1530Martin Tobias Kleven
Follo SK
NORDNS
1567Mathias Rustadbakken
Halden CK
DNS
1574Mathias Stampe
Drammen CK
DNS
1543Nicolai Bryn Dybvad
Lørenskog CK
DNS
1572Ola Lund Presterud
SpKl. Rye Sykkel
NORDNS
1511Olav Vikøren Espenes
SpKl. Rye Sykkel
NORDNS
1520Oscar Østvold
Asker CK
DNS
1513Petter August Brandborg
SpKl. Rye Sykkel
NORDNS
1517Sindre Fjellheim Jorde
Asker CK
NORDNS
Meld feil