United Bakeries Cup 2012 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
2330Torunn Elisabeth Seyffarth
Asker CK
K13-14DNS
851Trude Elde D.
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
1312Truls Fjellheim Jorde
Asker CK
NORM13-14DNS
222Truls Hauge Ramstad
Smaalenene SK
M-junDNS
1250Trym Hagen
SpKl. Rye Sykkel
NORM12DNS
2208Tuva Siggerud
Soon CK
NORK12DNS
214Ulrik Baksjøberget
Ottestad IL Sykkel / Merida Grassroot team
M-junDNS
1337Ulrik Jarmot
Follo SK
M13-14DNS
1363Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM13-14DNS
1252Vegard Gjertsen
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
5016Vegard Triseth
Bærum OCK / Norconsult
MSport 30-39DNS
6050Vegard Øksnevad
Driv IL Sykkel
MSport 40-49DNS
2309Vera Norli
Bærum OCK
NORK13-14DNS
1366Viktor Steen Eriksen
Bjørndal IF Sykkel
M13-14DNS
2006Vilde Windelstad
Asker CK
K10DNS
951Wenche Madsen Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50+DNS
1130Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM11DNS
6079Øyvind Akselsen
Sarpsborg SK
NORMSport 40-49DNS
5036Øyvind Gjermshus
IK Hero Sykkel / Team Johnsen Frameworks
NORMSport 30-39DNS
7011Øyvind Rørslett
SpKl. Rye Sykkel
NORMSport 50+DNS
1016Ådne Finset
Nesodden SK
NORM10DNS
4004Åsmund Wahl Olsen
Lørenskog CK
MSport 17-29DNS
8049Alexander Svendsen
Ullensaker CK
M6-8DNS
9005Alexander Thoeneie
Asker CK
M9DNS
9057André Solvang
Åskollen SK
M9DNS
9511Bianca G. Bille
Romeriksåsen SK
K9DNS
8045Brage Evensen Bakken
-ingen klubb-
NORM6-8DNS
8511Camilla Brunskow
Hadeland CK
K6-8DNS
9039Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
M9DNS
8052Elliot Aaen
Follo SK
NORM6-8DNS
9502Emilie Ulverud
CK Nittedal / Girls
K9DNS
8022Erik Rømo
-ingen klubb-
NORM6-8DNS
8005Felix Kildahl
Asker CK
NORM6-8DNS
9014Fredrik Kristiansen
Follo SK
M9DNS
8523Hannah Espedal Wathne
SpKl. Rye Sykkel
NORK6-8DNS
9013Henrik Ness
Follo SK
M9DNS
8516Ida Damsleth
IF Frøy Sykkel
K6-8DNS
9035Jacob Eibak
Bærum OCK
M9DNS
8020Jakob Moen
Kølabonn SK
M6-8DNS
8520Jenny Marie Aspli
IF Frøy Sykkel
K6-8DNS
9028Johan Christopher Blokhus
-ingen klubb- / Dogstar
NORM9DNS
9049Jonathan Myhre
CK Nittedal
NORM9DNS
8015Julian Vesterhus-Jacobsen
IF Frøy Sykkel / IF Frøy
NORM6-8DNS
9003Kristoffer Hval
SpKl. Rye Sykkel
M9DNS
8001Leon Ingjer
SpKl. Rye Sykkel
M6-8DNS
9503Lisa Sørlien
CK Nittedal / Girls
K9DNS
9010Magnus Knutsen
Follo SK
NORM9DNS
9030Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy Sykkel
M9DNS
8019Magnus Vegstø Tegneby
Soon CK
NORM6-8DNS
8502Maria Ingvaldsen
Follo SK
K6-8DNS
9012Marius Hole
Follo SK
M9DNS
8505Martin Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORK6-8DNS
8513Martine Ugreninov Aabø
IF Frøy Sykkel
K6-8DNS
9508Mathilde Granum
Soon CK
K9DNS
8506Mathilde Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORK6-8DNS
8512Maya Kristiansen
Romeriksåsen SK / Romeriksåsen SK
K6-8DNS
8518Milja Junia Lindgaard
Bærum OCK
K6-8DNS
9510Mina Tinnesand Trygg
IF Frøy Sykkel
K9DNS
8033Nicolai Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8051Nikolai Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9020Ole Holmboe
CK Nittedal
M9DNS
8056Oscar Risnes
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9036Petter Buran
SpKl. Rye Sykkel
M9DNS
9029Phillip Edvardsen-Eibak
SpKl. Rye Sykkel
M9DNS
8016Sindre Guriby
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8525Siri Trømborg
Soon CK
NORK6-8DNS
9056Sivert Hole Svenningsen
Kølabonn SK
M9DNS
8504Sofie Engesæth
IF Frøy Sykkel
K6-8DNS
8007Stian Gravdal
Follo SK
NORM6-8DNS
8034Sverre Krogh
Soon CK
NORM6-8DNS
9506Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K9DNS
9055Torgeir Hanebrekke Fjellsøy
Romeriksåsen SK
NORM9DNS
8047Troy Vold-Johansen
Follo SK
M6-8DNS
9034Ulrick Meyer
-ingen klubb-
M9DNS
8006Viktor Engh
Bærum OCK
NORM6-8DNS
8508Vilde Finset
Nesodden SK
NORK6-8DNS
9032William Handley
Åskollen SK
NORM9DNS
Meld feil