United Bakeries Cup 2012 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1567Mathias Rustadbakken
Halden CK
M15-16DNS
1216Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM12DNS
1574Mathias Stampe
Drammen CK
M15-16DNS
2506Meda Petrusauskaite
Soon CK
LTUK15-16DNS
2121Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / CK Nittedal
NORK11DNS
2007mia støkken
Bærum OCK
NORK10DNS
5009Michal Glowacki
SpKl. Rye Sykkel
NZLMSport 30-39DNS
853Mona Hallingrød
Kloppa Off Road Klubb
NORKSport 30-39DNS
5032Morten Kallevig
Lørenskog CK
NORMSport 30-39DNS
1379Morten Malerstuen
Bjørndal IF Sykkel
M13-14DNS
6106Morten Solvang
Åskollen SK / Åskollen SK
NORMSport 40-49DNS
1208Morten Sund
Asker CK
M12DNS
31Morten Vaeng
Drammen CK
NORM-senDNS
1543Nicolai Bryn Dybvad
Lørenskog CK
M15-16DNS
1385Nikolai Jones Arnesen
SpKl. Rye Sykkel
M13-14DNS
2112Nora Landquist
Horten OCK
NORK11DNS
1371Ola Berg Edseth
SpKl. Rye Sykkel
M13-14DNS
12Ola Holmestad
Ullevål Sykkelklubb
NORM-senDNS
1572Ola Lund Presterud
SpKl. Rye Sykkel
NORM15-16DNS
6020Olav Are Lunde
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1033Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM10DNS
1307Olav Rygnestad Haugerud
SpKl. Rye Sykkel
NORM13-14DNS
1511Olav Vikøren Espenes
SpKl. Rye Sykkel
NORM15-16DNS
5050Ole Andreas Fuglesang
SpKl. Rye Sykkel
MSport 30-39DNS
6078Ole Blokhus
-ingen klubb- / Dogstar
NORMSport 40-49DNS
40Ole Christian Fagerli
Raumer Rytter SK / Team Herbalife 24 Raumerrittet
NORM-senDNS
1247Ole Didrik Krogh
Soon CK
M12DNS
26Ole Hem
Romeriksåsen SK / Team United Bakeries
M-senDNS
4009Ole Kristian Lied
Bærum OCK / Geovita as
NORMSport 17-29DNS
1257Oscar Rønnov
Bærum OCK
M12DNS
1520Oscar Østvold
Asker CK
M15-16DNS
1108Oskar Øvstedal
IF Frøy Sykkel
M11DNS
6039Ove Røn
Lørenskog CK
MSport 40-49DNS
25Ove Sollie
Sande SpKl Sykkel / Toyota Fuji Team
NORM-senDNS
4010Per Erik Råbøl Mæhlum
Bærum OCK
NORMSport 17-29DNS
6031Per Kristian Haug
IF Frøy Sykkel
MSport 40-49DNS
1223Petter Andresen
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
1513Petter August Brandborg
SpKl. Rye Sykkel
NORM15-16DNS
5025Petter Stiland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
32pål møller
Drammen CK
NORM-senDNS
2Rajeev Rai
SpKl. Rye Sykkel / SK rye/Nepal National team
NORM-senDNS
1207Ram Eirik Glomseth
SpKl. Rye Sykkel
M12DNS
2009Randine Louise Skofteby
Follo SK
K10DNS
6047Roar Langli
Kølabonn SK
NORMSport 40-49DNS
6094Roar Lindalen
Aurskog / Finstadbru SK - Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1330Robin Skjellum
Follo SK
M13-14DNS
6076Rolf-Arne Halvorsen
SpKl. Rye Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6083ronny eriksen
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
5046Rune Halvorsen
SpKl. Rye Sykkel / Team United Bakeris 2
NORMSport 30-39DNS
27Rune Høydahl
Drammen CK / Team United Bakeries
NORM-senDNS
6057Rune Knutsmoen
Nesodden SK
MSport 40-49DNS
6041Rune Tangen
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
215Sander Baksjøberget
Ottestad IL Sykkel / Merida Grassroot team
M-junDNS
1132SANNA JAMMEH
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
2216Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK12DNS
2212Selma Tærum
Lørenskog CK
K12DNS
1204Sigurd Glad
SpKl. Rye Sykkel
M12DNS
1238Simen Langli
Kølabonn SK
M12DNS
1128Simen Sælid
Ringerike Sykkelklubb
M11DNS
1253Simen Tosterud
SpKl. Rye Sykkel
M12DNS
1384Simon Hilde
SpKl. Rye Sykkel
M13-14DNS
11Sindre Engh
Oslostudentenes IK - Sykkel
M-senDNS
1517Sindre Fjellheim Jorde
Asker CK
NORM15-16DNS
6062Sindre Rønning
Svelvik SK
NORMSport 40-49DNS
34Sindre Ødemark
Romeriksåsen SK
NORM-senDNS
1259sindre øksby
Asker CK
M12DNS
856Sissel Mørtvedt
SpKl. Rye Sykkel
NORKSport 30-39DNS
1361Sivert Andersen Hasle
Sarpsborg SK
M13-14DNS
1360Sivert Sælid
Ringerike Sykkelklubb
M13-14DNS
2011Sofie Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K10DNS
1383Sondre Helland With
-ingen klubb- / The With Brothers
M13-14DNS
210Sondre Svevad
Drammen CK
M-junDNS
1242Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM12DNS
7010Stein Jøtul Simensen
Kølabonn SK
NORMSport 50+DNS
1370Sten Magne Leksund
Lørenskog CK
M13-14DNS
5030Stian Brandsnes
CK Nittedal
MSport 30-39DNS
6021Stig Arne Meldalen
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
902Stine B. Lund
Smaalenene SK
NORKSport 40-49DNS
6007Ståle Berg
SpKl. Rye Sykkel
NORMSport 40-49DNS
2205Sunniva Aukan Stenersen
Asker CK
K12DNS
6013Svein Aalrust
Asker CK
NORMSport 40-49DNS
107Sylvi Sommer
SpKl. Rye Sykkel
NORK-senDNS
2331Synne Eikeland Røstadsand
SpKl. Rye Sykkel
K13-14DNS
7012Terje Johansen
Follo SK
NORMSport 50+DNS
221Thomas Dowling Næss
SpKl. Rye Sykkel
M-junDNS
5024Thomas Fjeldberg
IF Frøy Sykkel
MSport 30-39DNS
6019Thomas Støkken
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
2318Tina Knutsmoen
Nesodden SK
K13-14DNS
1140Tobias Martinsen
Kølabonn SK
M11DNS
1248Tobias Wilhelmsen
Nesodden SK
NORM12DNS
6042Tom Egil Kristiansen
Geilo IL Sykkel
NORMSport 40-49DNS
30Tom Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
6081Tom Morud
Eidsvoll SK
MSport 40-49DNS
5007Tomas Olsen
SpKl. Rye Sykkel
NORMSport 30-39DNS
5017Tommy Frøyna
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
6009Tord Bern Hansen
SpKl. Rye Sykkel / Bern Hansen Racing ;-)
NORMSport 40-49DNS
5057Tore Wettre Andreassen
Asker CK
NORMSport 30-39DNS
5010Torgeir Løge
SpKl. Rye Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1382Torjus Helland With
-ingen klubb- / The With Brothers
M13-14DNS
6011Torleif Ahlsand
SpKl. Rye Sykkel / United Bakeries
MSport 40-49DNS
Meld feil