United Bakeries Cup 2012 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1555Iver Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM15-16DNS
1121Jakob Berntzen
Follo SK
NORM11DNS
1302Jakob Stensåsen
SpKl. Rye Sykkel
NORM13-14DNS
6043Jan Ove Furesund
IF Frøy Sykkel
MSport 40-49DNS
6056Jan Per Furmyr
SpKl Ceres Sykkel
MSport 40-49DNS
6023Jan Aasgaard
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
6027Jan-Inge Berge
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
5055Jarle Lervik
SpKl. Rye Sykkel
MSport 30-39DNS
904Jennifer Jones Arnesen
SpKl. Rye Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2313Jenny Pedersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K13-14DNS
1304Jens Bergmann
SpKl. Rye Sykkel
NORM13-14DNS
6044Jens Peter Elton Gransæther
Kølabonn SK
NORMSport 40-49DNS
1331Jesper Westgaard
Follo SK
M13-14DNS
17Jo Nordskar
Bærum OCK / Team United Bakeries
M-senDNS
1559Joachim Johansen
Sarpsborg SK
M15-16DNS
1102Joakim Hval
SpKl. Rye Sykkel
M11DNS
1125Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M11DNS
6003Johan Erlandsson
SpKl. Rye Sykkel
SWEMSport 40-49DNS
5040Johan Simon Seland
Oslostudentenes IK - Sykkel
NORMSport 30-39DNS
2120Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK11DNS
20Jon flydal
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
7007Jon Gravdal
Bærum OCK / Bull Ski og Kajakk
NORMSport 50+DNS
6069Jon Henrik Handley
Åskollen SK
NORMSport 40-49DNS
1369Jonas Oliver Berg
Svelvik SK
M13-14DNS
1376Jonas Oliver Berg
Svelvik SK
M13-14DNS
1118Jonas Skjellum
Follo SK
M11DNS
1141Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM11DNS
1122Jonas Winsnes
IF Frøy Sykkel
M11DNS
2317Julie Bodahl
Konnerud IL Sykkel
NORK13-14DNS
1206Jørgen Henriksen
SpKl. Rye Sykkel
M12DNS
1522Jørgen Johan Bjørtomt
Bærum OCK
M15-16DNS
6038Jørgen Malmstrøm
Lørenskog CK
MSport 40-49DNS
1552Jørgen Nymoen
Eiker CK
M15-16DNS
806Kari Svenkerud Fresvik
Andebarkji TSK
NORKSport 17-29DNS
801Karianne Aandahl Haga
Bærum OCK
KSport 17-29DNS
2015Karina J. Solhaug
Asker CK
K10DNS
6036Kent Siggerud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
6026Ketil LaForce
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6045Kjell A. Syvertsen
Kølabonn SK
MSport 40-49DNS
7014Kjell Seberg
Asker CK
NORMSport 50+DNS
6068kjetil granum
Soon CK
MSport 40-49DNS
5043Kjetil Utrimark
SpKl. Rye Sykkel / Aker bil
NORMSport 30-39DNS
6025Kjetil Westgaard
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
852Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 30-39DNS
6051Knut Glad
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6073Knut Gravdal
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
1246Konrad Bukve
Asker CK
NORM12DNS
5008Kr Jacob Jacobsen
SpKl. Rye Sykkel / Team United Bakeries Triatlon
NORMSport 30-39DNS
5047Kristian Gullhav
Asker CK
NORMSport 30-39DNS
1137Kristian Moen
Kølabonn SK
M11DNS
106Kristin Aamodt
SpKl. Rye Sykkel / SpKl. Rye Sykkel
NORK-senDNS
203Kristoffer Henden Kaasen
Bærum OCK
M-junDNS
1028Kristoffer Seyffarth
Asker CK
M10DNS
1509Lars Blekastad Glad
SpKl. Rye Sykkel
M15-16DNS
46Lars Eftang
Ullevål SK / Milsluker´n Pro Cycling
M-senDNS
1512Lars Ek Folkestad
SpKl. Rye Sykkel
M15-16DNS
24Lars Granberg
CK Haugaland / Toyota Fuji Team
NORM-senDNS
5031Lars Hugo Braadland Olsen
Lørenskog CK
NORMSport 30-39DNS
4007Lars Lindal
Hadeland CK
MSport 17-29DNS
1105Lars Martin Tangen Tjernsli
SpKl. Rye Sykkel
NORM11DNS
217Lars Messel
Bjørndal IF Sykkel
NORM-junDNS
1525Lars Morstad
Bærum OCK
M15-16DNS
6075Lars Tendal
Skullerud Sportsklubb - sykkelgruppe
NORMSport 40-49DNS
5033Lars Tvedt
Romeriksåsen SK
NORMSport 30-39DNS
1523Leik Torsteinsen
Bærum OCK
M15-16DNS
1030Linus Lindgaard
Bærum OCK
M10DNS
855Liv Runa Strømsheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
1364Ludvig S. Bye
SpKl. Rye Sykkel
M13-14DNS
1148Mads Nordbø
Asker CK
M11DNS
1120Mads Simonsen
Follo SK
NORM11DNS
854Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel / Polen
POLKSport 30-39DNS
6049Magne André Janitz
Moss CK / Moss Multichallengers
MSport 40-49DNS
1319Magnus Bøe
Bærum OCK
M13-14DNS
5005Magnus Cederholm
SpKl. Rye Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1372Magnus Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
M13-14DNS
1003Magnus Guriby
IF Frøy Sykkel
M10DNS
5039Magnus Sagplass
Stovnerkameratene Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1234Magnus Ørslien Tofte
Lørenskog CK
M12DNS
218Marcus Dahlmann
Halden CK
M-junDNS
1334Marcus Ness
Follo SK
M13-14DNS
2116Maren Hov Fodnæss
Bærum OCK
K11DNS
2310Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK13-14DNS
2508Maria Osa Furmyr
SpKl Ceres Sykkel
NORK15-16DNS
803Marie E. Vidung Døssland
Lørenskog CK / /Team Merida Ambassadør
KSport 17-29DNS
2115Marie Trømborg
Soon CK
NORK11DNS
859Marie Waagan
Moss CK
NORKSport 30-39DNS
1233Marius Grasbekk
CK Nittedal
M12DNS
5006Marius Ingjer
SpKl. Rye Sykkel
NORMSport 30-39DNS
204Markus Salte
Bærum OCK
NORM-junDNS
1115Marlon Elvebakken
Bærum OCK
M11DNS
2323Marte Berg Edseth
SpKl. Rye Sykkel
K13-14DNS
101Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK-senDNS
1023Martin K. Olafsen
Asker CK
NORM10DNS
39Martin Nymoen
Svelvik SK
NORM-senDNS
1348Martin Rye Helland
Lørenskog CK
M13-14DNS
1569martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORM15-16DNS
1343Martin Støkken Aker
Soon CK
M13-14DNS
1530Martin Tobias Kleven
Follo SK
NORM15-16DNS
2501Martine Sund
Asker CK
K15-16DNS
1324Martinius Elvebakken
Bærum OCK
M13-14DNS
Meld feil