United Bakeries Cup 2012 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:07:18,33
21013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:07:36,73+00:00:18,40
31015Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORM1000:07:45,34+00:00:27,01
41017Viktor Glenne
Nesodden SK
M1000:08:28,01+00:01:09,68
51006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:08:28,76+00:01:10,43
62100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:08:42,13+00:01:23,80
71011Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1000:08:50,96+00:01:32,63
81038Anders Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
M1000:08:52,53+00:01:34,20
92107Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1100:09:11,69+00:01:53,36
101037Thomas Busengdal
IF Frøy Sykkel
M1000:09:19,84+00:02:01,51
111036Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1000:09:21,03+00:02:02,70
122103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:26,63+00:02:08,30
132104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:32,17+00:02:13,84
141004Sander Hagen
Soon CK
NORM1000:09:40,75+00:02:22,42
151021Petter Solberg
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:09:44,33+00:02:26,00
162001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:09:50,87+00:02:32,54
172106Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:58,32+00:02:39,99
182109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:10:01,99+00:02:43,66
191014Nikolai Grytvik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalen
NORM1000:10:21,74+00:03:03,41
202113Sofie Eidal
Asker CK
K1100:10:26,29+00:03:07,96
211008Ståle Nilsen
CK Nittedal
NORM1000:10:45,29+00:03:26,96
222002Ingeborg Øvreeide
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:11:03,32+00:03:44,99
232105Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy Sykkel
K1100:11:05,94+00:03:47,61
242004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:11:23,32+00:04:04,99
252005Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1000:11:31,73+00:04:13,40
261035Iver Kjelsaas
-ingen klubb-
NORM1000:11:43,81+00:04:25,48
272019Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1000:11:57,43+00:04:39,10
281020Gard Woxholt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1000:12:00,97+00:04:42,64
292111Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
K1100:12:04,24+00:04:45,91
302108Henriette Winum
CK Nittedal / Girls
K1100:12:10,42+00:04:52,09
311007christopher Marius Møien van der Lende
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:12:18,77+00:05:00,44
322008Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K1000:12:31,08+00:05:12,75
332117Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1100:12:31,14+00:05:12,81
341012Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM1000:12:41,49+00:05:23,16
351001Kasper Trygvesson Eikrem
SpKl. Rye Sykkel
NORM1000:12:51,39+00:05:33,06
361231Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:12:58,08+00:05:39,75
371256Gabriel Slinger
Svelvik SK
NORM1200:12:58,84+00:05:40,51
382102Gina Semb
Follo SK
K1100:13:10,83+00:05:52,50
392003Julie Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel / Sykkelklubben Rye
K1000:13:16,09+00:05:57,76
401236Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1200:13:16,18+00:05:57,85
412010Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1000:13:17,97+00:05:59,64
421266Even Nyhagebråten
Romeriksåsen SK
M1200:13:31,54+00:06:13,21
431112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NORM1100:13:48,29+00:06:29,96
441104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:13:51,23+00:06:32,90
451219Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1200:14:02,41+00:06:44,08
461211Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1200:14:04,16+00:06:45,83
471227Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1200:14:07,48+00:06:49,15
481224Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1200:14:12,60+00:06:54,27
491127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:14:13,91+00:06:55,58
501235Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1200:14:16,95+00:06:58,62
Meld feil