United Bakeries Cup 2012 - Ritt 8: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:09:14,34
21104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:09:38,72+00:00:24,38
31005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:09:44,45+00:00:30,11
41013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:09:46,46+00:00:32,12
51110Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1100:09:54,63+00:00:40,29
61123Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1100:09:55,39+00:00:41,05
71015Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORM1000:10:15,00+00:01:00,66
81119Sebastian Berg
Follo SK
NORM1100:10:19,21+00:01:04,87
91100BIRK MØLLER GUNDERSEN
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:10:43,11+00:01:28,77
101113Maximillian (Max) Borka
Bærum OCK
M1100:10:56,71+00:01:42,37
111006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:10:58,25+00:01:43,91
121126Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
M1100:11:02,21+00:01:47,87
131022Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1000:11:13,03+00:01:58,69
141109Jonas Olsson
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:11:13,60+00:01:59,26
152100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:11:28,93+00:02:14,59
161116Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1100:11:32,24+00:02:17,90
171114Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1100:11:44,16+00:02:29,82
181130Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM1100:11:45,48+00:02:31,14
191111Espen Haugøy
Asker CK
M1100:11:46,20+00:02:31,86
201103Jonas Brandt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:11:46,40+00:02:32,06
212109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:11:46,92+00:02:32,58
221011Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1000:11:53,95+00:02:39,61
231033Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1000:11:55,09+00:02:40,75
241101Felix K. Bergmann
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:11:58,00+00:02:43,66
252104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:12:04,61+00:02:50,27
262106Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1100:12:12,93+00:02:58,59
271118Jonas Skjellum
Follo SK
M1100:12:13,26+00:02:58,92
281136Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:12:15,01+00:03:00,67
292103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:12:22,95+00:03:08,61
302107Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1100:12:35,01+00:03:20,67
312113Sofie Eidal
Asker CK
K1100:12:38,42+00:03:24,08
321106Robin Lysebråte Solli
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:12:42,43+00:03:28,09
331102Joakim Hval
SpKl. Rye Sykkel
M1100:12:44,53+00:03:30,19
342120Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK1100:12:46,39+00:03:32,05
351004Sander Hagen
Soon CK
NORM1000:12:49,94+00:03:35,60
362105Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy Sykkel
K1100:12:57,05+00:03:42,71
372004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:13:17,29+00:04:02,95
382001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:13:25,11+00:04:10,77
391108Oskar Øvstedal
IF Frøy Sykkel
M1100:13:56,05+00:04:41,71
402116Maren Hov Fodnæss
Bærum OCK
K1100:14:00,39+00:04:46,05
411002Aleksander Grøn Knudsen
Bærum OCK
M1000:14:07,35+00:04:53,01
421023Martin K. Olafsen
Asker CK
NORM1000:14:12,76+00:04:58,42
431014Nikolai Grytvik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalen
NORM1000:14:15,71+00:05:01,37
442018Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1000:14:16,47+00:05:02,13
452002Ingeborg Øvreeide
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:14:34,19+00:05:19,85
462009Randine Louise Skofteby
Follo SK
K1000:14:34,50+00:05:20,16
472111Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
K1100:14:36,03+00:05:21,69
481021Petter Solberg
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:14:43,80+00:05:29,46
492108Henriette Winum
CK Nittedal / Girls
K1100:15:02,67+00:05:48,33
502005Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1000:15:06,23+00:05:51,89
Meld feil