United Bakeries Cup 2012 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:08:31,62
21015Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORM1000:08:32,48+00:00:00,86
31005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:08:34,09+00:00:02,47
41006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:09:27,62+00:00:56,00
51011Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1000:09:29,21+00:00:57,59
61022Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1000:09:30,30+00:00:58,68
71026Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM1000:09:41,78+00:01:10,16
81031Elias Kroken
SpKl. Rye Sykkel
NORM1000:09:42,07+00:01:10,45
92001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:10:44,93+00:02:13,31
101004Sander Hagen
Soon CK
NORM1000:11:12,98+00:02:41,36
112016Kristin Maltun Helland
-ingen klubb- / Kjelsås
K1000:11:26,85+00:02:55,23
121002Aleksander Grøn Knudsen
Bærum OCK
M1000:11:37,71+00:03:06,09
131008Ståle Nilsen
CK Nittedal
NORM1000:11:47,98+00:03:16,36
141236Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1200:12:05,70+00:03:34,08
151009Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:12:07,14+00:03:35,52
162002Ingeborg Øvreeide
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:12:14,39+00:03:42,77
172316Tiril liverud knudsen
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORK13-1400:12:35,81+00:04:04,19
181231Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:12:36,84+00:04:05,22
191034Joakim Kildal
-ingen klubb-
M1000:12:48,99+00:04:17,37
202301Aurora Kildahl
Asker CK
K13-1400:12:50,25+00:04:18,63
212324Thea Siggerud
Soon CK
NORK13-1400:12:51,04+00:04:19,42
221211Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1200:12:54,22+00:04:22,60
231112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NORM1100:12:54,96+00:04:23,34
241033Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1000:12:56,55+00:04:24,93
252004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:12:59,73+00:04:28,11
261224Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1200:13:01,17+00:04:29,55
271030Linus Lindgaard
Bærum OCK
M1000:13:02,48+00:04:30,86
282010Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1000:13:05,09+00:04:33,47
291027Andersen Martin B.
CK Nittedal
NORM1000:13:05,12+00:04:33,50
301104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:13:06,07+00:04:34,45
312005Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1000:13:08,29+00:04:36,67
322006Vilde Windelstad
Asker CK
K1000:13:14,18+00:04:42,56
332327Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:13:14,79+00:04:43,17
341127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:13:26,22+00:04:54,60
351032Henrik Knudsen
-ingen klubb- / IRS
M1000:13:32,10+00:05:00,48
362323Marte Berg Edseth
SpKl. Rye Sykkel
K13-1400:13:35,72+00:05:04,10
371219Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1200:13:38,87+00:05:07,25
382311Marte Husby
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:13:40,11+00:05:08,49
391240Fridtjof Kristiansen
Nesodden SK
NORM1200:13:40,75+00:05:09,13
401012Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM1000:13:43,06+00:05:11,44
411226Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:13:45,94+00:05:14,32
421203Ludvig Fischer Aasheim
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:13:46,35+00:05:14,73
431200Albin Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:13:47,72+00:05:16,10
441001Kasper Trygvesson Eikrem
SpKl. Rye Sykkel
NORM1000:13:48,94+00:05:17,32
452317Julie Bodahl
Konnerud IL Sykkel
NORK13-1400:13:53,27+00:05:21,65
462011Sofie Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K1000:13:57,40+00:05:25,78
471020Gard Woxholt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1000:13:58,24+00:05:26,62
482009Randine Louise Skofteby
Follo SK
K1000:13:58,35+00:05:26,73
491016Ådne Finset
Nesodden SK
NORM1000:13:59,57+00:05:27,95
502208Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1200:14:01,36+00:05:29,74
Meld feil