United Bakeries Cup 2012 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:07:47,61
22112Nora Landquist
Horten OCK
NORK1100:08:23,29+00:00:35,68
31015Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORM1000:08:41,95+00:00:54,34
41022Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1000:08:51,09+00:01:03,48
51006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:08:53,62+00:01:06,01
61013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:09:18,12+00:01:30,51
72118Hennie Rosalie Engebretsen
Horten OCK
NORK1100:09:29,99+00:01:42,38
81011Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1000:09:30,73+00:01:43,12
92100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:09:33,47+00:01:45,86
102104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:53,61+00:02:06,00
111002Aleksander Grøn Knudsen
Bærum OCK
M1000:10:13,65+00:02:26,04
122103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:10:18,32+00:02:30,71
132109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:10:18,66+00:02:31,05
141004Sander Hagen
Soon CK
NORM1000:10:52,89+00:03:05,28
151000Andreas Sandgrind
SpKl. Rye Sykkel
M1000:11:17,72+00:03:30,11
161030Linus Lindgaard
Bærum OCK
M1000:11:47,44+00:03:59,83
171029Tarjei Nesheim
Bærum OCK
M1000:11:48,05+00:04:00,44
181028Kristoffer Seyffarth
Asker CK
M1000:12:06,37+00:04:18,76
192004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:12:07,92+00:04:20,31
202101Hennie Thoeneie
Asker CK
K1100:12:09,89+00:04:22,28
212111Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
K1100:12:15,08+00:04:27,47
221021Petter Solberg
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:12:16,74+00:04:29,13
232005Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1000:12:22,80+00:04:35,19
242105Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy Sykkel
K1100:12:26,35+00:04:38,74
251007christopher Marius Møien van der Lende
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:12:40,75+00:04:53,14
262102Gina Semb
Follo SK
K1100:12:50,38+00:05:02,77
271009Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:12:51,52+00:05:03,91
282002Ingeborg Øvreeide
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:12:56,53+00:05:08,92
292113Sofie Eidal
Asker CK
K1100:13:02,03+00:05:14,42
302108Henriette Winum
CK Nittedal / Girls
K1100:13:09,04+00:05:21,43
311236Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1200:13:11,58+00:05:23,97
321010Christian Teilman Eliassen
Lørenskog CK
M1000:13:14,12+00:05:26,51
331008Ståle Nilsen
CK Nittedal
NORM1000:13:25,04+00:05:37,43
341027Andersen Martin B.
CK Nittedal
NORM1000:13:28,70+00:05:41,09
351231Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:13:31,64+00:05:44,03
362117Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1100:13:33,40+00:05:45,79
372006Vilde Windelstad
Asker CK
K1000:13:34,12+00:05:46,51
382003Julie Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel / Sykkelklubben Rye
K1000:13:47,26+00:05:59,65
392000Cornelia Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
K1000:13:55,31+00:06:07,70
402010Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1000:14:00,17+00:06:12,56
411003Magnus Guriby
IF Frøy Sykkel
M1000:14:05,52+00:06:17,91
421012Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM1000:14:30,55+00:06:42,94
431235Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1200:14:31,66+00:06:44,05
441112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NORM1100:14:46,79+00:06:59,18
451209Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1200:14:47,44+00:06:59,83
462114Emilie G. Bille
Romeriksåsen SK
K1100:15:00,88+00:07:13,27
471104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:15:01,78+00:07:14,17
481211Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1200:15:08,67+00:07:21,06
491127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:15:19,49+00:07:31,88
501141Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM1100:15:24,95+00:07:37,34
Meld feil