United Bakeries Cup 2012 - Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12316Tiril liverud knudsen
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORK13-1400:05:05,64
22327Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:05:10,91+00:00:05,27
32301Aurora Kildahl
Asker CK
K13-1400:05:16,20+00:00:10,56
42208Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1200:05:19,24+00:00:13,60
52324Thea Siggerud
Soon CK
NORK13-1400:05:21,17+00:00:15,53
62329Sigrid Bye
Eidsvoll SK / Eidsvoll SK
NORK13-1400:05:32,44+00:00:26,80
72311Marte Husby
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:05:35,77+00:00:30,13
82206Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1200:05:37,85+00:00:32,21
92320Mina Claussen
Bærum OCK
K13-1400:05:46,13+00:00:40,49
102303Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK13-1400:05:49,07+00:00:43,43
112306Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK13-1400:05:51,67+00:00:46,03
122317Julie Bodahl
Konnerud IL Sykkel
NORK13-1400:05:51,78+00:00:46,14
132308Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK13-1400:05:54,92+00:00:49,28
142310Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:06:00,10+00:00:54,46
152307Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K13-1400:06:07,33+00:01:01,69
162302Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK13-1400:06:07,88+00:01:02,24
172216Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1200:06:10,86+00:01:05,22
182312Sara Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
K13-1400:06:11,66+00:01:06,02
192304Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K13-1400:06:12,43+00:01:06,79
202325Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K13-1400:06:14,74+00:01:09,10
212305Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK13-1400:06:15,64+00:01:10,00
222309Vera Norli
Bærum OCK
NORK13-1400:06:20,89+00:01:15,25
232313Jenny Pedersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K13-1400:06:24,57+00:01:18,93
242201Johanne Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:06:26,66+00:01:21,02
252200Anna Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:06:27,78+00:01:22,14
262100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:06:32,84+00:01:27,20
272104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:06:33,30+00:01:27,66
282207Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1200:06:34,68+00:01:29,04
292218Joanna Aalstad Bækkelund
SpKl. Rye Sykkel
K1200:06:40,42+00:01:34,78
302103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:06:44,31+00:01:38,67
312209Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1200:06:45,66+00:01:40,02
322204Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1200:06:48,37+00:01:42,73
332107Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1100:07:01,68+00:01:56,04
342328Julie Rustad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K13-1400:07:02,71+00:01:57,07
352106Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1100:07:03,42+00:01:57,78
362109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:07:18,71+00:02:13,07
372205Sunniva Aukan Stenersen
Asker CK
K1200:07:22,93+00:02:17,29
382001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:07:27,08+00:02:21,44
392202Katharina Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:07:28,51+00:02:22,87
402210Marie Holmboe
CK Nittedal / Girls
K1200:07:30,61+00:02:24,97
412219Hanne Åsheim
SpKl. Rye Sykkel
K1200:07:33,14+00:02:27,50
422319Tinna Henriette Ringsaker
SpKl. Rye Sykkel
K13-1400:07:35,65+00:02:30,01
432105Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy Sykkel
K1100:07:39,34+00:02:33,70
442005Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1000:08:15,32+00:03:09,68
452211Ingvild J. Haugland
CK Nittedal / Girls
K1200:08:18,06+00:03:12,42
462004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:08:26,82+00:03:21,18
472111Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
K1100:08:28,30+00:03:22,66
482212Selma Tærum
Lørenskog CK
K1200:08:34,78+00:03:29,14
492010Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1000:08:41,97+00:03:36,33
502108Henriette Winum
CK Nittedal / Girls
K1100:08:46,46+00:03:40,82
512113Sofie Eidal
Asker CK
K1100:08:48,91+00:03:43,27
522101Hennie Thoeneie
Asker CK
K1100:08:52,86+00:03:47,22
532008Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K1000:09:12,30+00:04:06,66
542015Karina J. Solhaug
Asker CK
K1000:09:23,27+00:04:17,63
552116Maren Hov Fodnæss
Bærum OCK
K1100:09:31,64+00:04:26,00
562006Vilde Windelstad
Asker CK
K1000:09:55,93+00:04:50,29
57100Tone Kristin Larsen
SpKl. Rye Sykkel / Bern Hansen Racing ;-)
NORK-sen00:11:10,95+00:06:05,31
582506Meda Petrusauskaite
Soon CK
LTUK15-1600:11:12,33+00:06:06,69
592502Anna Gabrielsen
Asker CK / Merida Grassroot
NORK15-1600:11:15,56+00:06:09,92
60101Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK-sen00:11:36,41+00:06:30,77
612500Ellinor Bryntesen Høgberg
SpKl. Rye Sykkel
K15-1600:11:43,28+00:06:37,64
62107Sylvi Sommer
SpKl. Rye Sykkel
NORK-sen00:11:46,51+00:06:40,87
632507Marit Sveen
Romeriksåsen SK
NORK15-1600:11:51,11+00:06:45,47
64301Marte kjærnet
Romeriksåsen SK
K-jun00:11:54,19+00:06:48,55
652505Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK15-1600:12:02,09+00:06:56,45
66304Marte Rødsgaard
Halden CK
K-jun00:12:07,98+00:07:02,34
672503Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK15-1600:12:16,87+00:07:11,23
68853Mona Hallingrød
Kloppa Off Road Klubb
NORKSport 30-3900:12:29,41+00:07:23,77
69857Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:12:55,85+00:07:50,21
70801Karianne Aandahl Haga
Bærum OCK
KSport 17-2900:13:06,77+00:08:01,13
71859Marie Waagan
Moss CK
NORKSport 30-3900:13:09,82+00:08:04,18
72302Kathrine Schønning
Asker CK
K-jun00:13:17,67+00:08:12,03
732508Maria Osa Furmyr
SpKl Ceres Sykkel
NORK15-1600:13:45,20+00:08:39,56
74905Katharina Rise
Asker CK
NORKSport 40-4900:13:54,95+00:08:49,31
75803Marie E. Vidung Døssland
Lørenskog CK / /Team Merida Ambassadør
KSport 17-2900:13:56,46+00:08:50,82
76858Maria Helena Høivik
SpKl. Rye Sykkel
NORKSport 30-3900:14:15,51+00:09:09,87
77854Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel / Polen
POLKSport 30-3900:14:22,60+00:09:16,96
782501Martine Sund
Asker CK
K15-1600:14:31,32+00:09:25,68
79802Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2900:15:12,78+00:10:07,14
80806Kari Svenkerud Fresvik
Andebarkji TSK
NORKSport 17-2900:15:13,35+00:10:07,71
81901Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:15:20,79+00:10:15,15
82855Liv Runa Strømsheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-3900:15:32,30+00:10:26,66
83900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-4900:17:15,75+00:12:10,11
8511Camilla Brunskow
Hadeland CK
K6-800:03:51,89
8519Elen Woxholt
SpKl. Rye Sykkel
K6-800:04:24,92
9501Elise Ek. Haug
Follo SK
NORK900:03:26,51
9509Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / CK Nittedal
NORK900:03:38,58
9507Emilie Haug
Svelvik SK
NORK900:03:06,98
9502Emilie Ulverud
CK Nittedal / Girls
K900:03:45,96
8500Emily Kamsvåg
SpKl. Rye Sykkel
K6-800:04:09,51
8507Ingvild Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORK6-800:03:45,40
8501Jenny Bryntesen Watndal
SpKl. Rye Sykkel
NORK6-800:04:35,14
8520Jenny Marie Aspli
IF Frøy Sykkel
K6-8Lisens/Påmelding?
9505Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K900:03:49,79
9504Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK900:03:21,64
8503Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:03:48,83
8510Marie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / CK Nittedal
K6-800:04:29,21
8513Martine Ugreninov Aabø
IF Frøy Sykkel
K6-800:03:29,63
9508Mathilde Granum
Soon CK
K900:03:27,80
8512Maya Kristiansen
Romeriksåsen SK / Romeriksåsen SK
K6-800:04:02,64
Meld feil