United Bakeries Cup 2012 - Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11342Martin Emil Siggerud
Soon CK
NOR00:09:23,19
21365Erik Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NOR00:09:29,30+00:00:06,11
31354Petter Bergmann
Konnerud IL - sykkelgruppe / Merida Grasroot team
NOR00:09:32,00+00:00:08,81
41353Ådne Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NOR00:09:48,06+00:00:24,87
51311Håkon Lunder Aalrust
Asker CK / Hard Rocx/Team Talent
NOR00:10:00,69+00:00:37,50
61319Magnus Bøe
Bærum OCK
00:10:26,02+00:01:02,83
71346Ludvik Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Merida Grassroot
NOR00:10:29,52+00:01:06,33
81336Kevin Skofteby
Follo SK
NOR00:10:39,11+00:01:15,92
91363Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NOR00:10:43,16+00:01:19,97
101307Olav Rygnestad Haugerud
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:10:55,10+00:01:31,91
111301Håvard Moseby
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:11:00,07+00:01:36,88
121329Bjørnar Jakobsen
Follo SK
00:11:03,09+00:01:39,90
131306Trym Bern Hansen
SpKl. Rye Sykkel / Bern Hansen Racing ;-)
NOR00:11:17,57+00:01:54,38
141338Tobias Strøm
IF Frøy Sykkel
NOR00:11:17,83+00:01:54,64
151330Robin Skjellum
Follo SK
00:11:29,24+00:02:06,05
161352Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NOR00:11:38,07+00:02:14,88
171362Hans Kristian Blichfeldt Moe
Svelvik SK
00:11:48,57+00:02:25,38
181318Aslak Haarr Jølstad
Bærum OCK
00:11:59,22+00:02:36,03
191371Ola Berg Edseth
SpKl. Rye Sykkel
00:12:07,64+00:02:44,45
201358Trygve Lunde
SpKl Ceres Sykkel
NOR00:12:11,27+00:02:48,08
211351Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NOR00:12:12,47+00:02:49,28
221316Georg Henden Kaasen
Bærum OCK
00:12:15,89+00:02:52,70
231308Tinius Gadderud
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:12:30,13+00:03:06,94
241367Fredrik Ramstad Hoff
Fossum IF Sykkel
NOR00:12:34,58+00:03:11,39
251337Ulrik Jarmot
Follo SK
00:12:34,99+00:03:11,80
261303Herman Bjerke
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:12:35,77+00:03:12,58
271326Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NOR00:12:37,79+00:03:14,60
281374Ted Johansen
IF Frøy Sykkel
NOR00:12:39,69+00:03:16,50
291323Anders Aksnes Smith
Bærum OCK
NOR00:12:39,84+00:03:16,65
301381Jørgen Andresen
Eidsvoll SK
00:12:41,57+00:03:18,38
311366Viktor Steen Eriksen
Bjørndal IF Sykkel
00:12:49,47+00:03:26,28
321321Jacob Brenna Christophersen
Bærum OCK
NOR00:12:52,69+00:03:29,50
331341Marius Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NOR00:12:52,77+00:03:29,58
341325William Støkken
Bærum OCK
NOR00:12:58,73+00:03:35,54
351357Anders Lintho Aas
Bjørndal IF Sykkel
00:13:03,05+00:03:39,86
361333Herman Heen
Follo SK
NOR00:13:03,96+00:03:40,77
371315Kristian Kristiansen Kåsamoen
Bærum OCK
NOR00:13:07,61+00:03:44,42
381327Thomas Meinicke
Bærum OCK
NOR00:13:21,97+00:03:58,78
391300Håkon Amundsen
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:13:23,30+00:04:00,11
401340Håkon Jørgen Grude
IF Frøy Sykkel
NOR00:13:31,27+00:04:08,08
411364Ludvig S. Bye
SpKl. Rye Sykkel
00:13:39,81+00:04:16,62
421305Henning Åsheim
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:13:41,66+00:04:18,47
431314Isak Svarstad Carlsen
Asker CK
00:13:43,31+00:04:20,12
441368Aleksander Borchgrevink
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:14:14,01+00:04:50,82
451349Håkon Bjørndal-riis
Lørenskog CK
NOR00:14:19,63+00:04:56,44
461322Christoffer A. Bjerk
Bærum OCK
NOR00:14:36,44+00:05:13,25
471378Espen Hegstad Krüger
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:14:47,98+00:05:24,79
481320Fridtjov Stokkeland
Bærum OCK
00:15:05,82+00:05:42,63
491350Christoffer Smidt
Lørenskog CK
NORLisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
501317Andrè Grøn Knudsen
Bærum OCK
00:15:45,70+00:06:22,51
511380Tom-Erik Johnsen
-ingen klubb-
00:16:23,23+00:07:00,04
521334Marcus Ness
Follo SK
00:16:54,39+00:07:31,20
531356Bastian Klevan Mossige
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:17:10,73+00:07:47,54
541379Morten Malerstuen
Bjørndal IF Sykkel
00:18:00,51+00:08:37,32
1377gard brovold
-ingen klubb- / -ingen klubb-
NORDNF
1369Jonas Oliver Berg
Svelvik SK
DNF
1359Patrick Sandgrav
SpKl Ceres Sykkel
DNF
1370Sten Magne Leksund
Lørenskog CK
DNF
1313Anders Lervik
Asker CK
DNS
1347Andreas Finni Magnussen
CK Nittedal
NORDNS
1328Eirik Semb
Follo SK
NORDNS
1310Erik B Fjærli
Asker CK
NORDNS
1335Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK
NORDNS
1339Hølje Mathias Wøien Tefre
IF Frøy Sykkel
DNS
1302Jakob Stensåsen
SpKl. Rye Sykkel
NORDNS
1304Jens Bergmann
SpKl. Rye Sykkel
NORDNS
1331Jesper Westgaard
Follo SK
DNS
1376Jonas Oliver Berg
Svelvik SK
DNS
1373Ludvig Urbye Myhre
Drøbak-Frogn IL Sykkel
DNS
1372Magnus Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
DNS
1332Markus Berg
Follo SK
NORDNS
1348Martin Rye Helland
Lørenskog CK
DNS
1343Martin Støkken Aker
Soon CK
DNS
1324Martinius Elvebakken
Bærum OCK
DNS
1344Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORDNS
1361Sivert Andersen Hasle
Sarpsborg SK
DNS
1360Sivert Sælid
Ringerike Sykkelklubb
DNS
1309Torjus Dybendahl Hartz
SpKl. Rye Sykkel
DNS
1312Truls Fjellheim Jorde
Asker CK
NORDNS
Meld feil