United Bakeries Cup 2012 - Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11111Espen Haugøy
Asker CK
M1100:04:48,59
21236Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1200:04:53,17+00:00:04,58
31231Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:04:56,62+00:00:08,03
42316Tiril liverud knudsen
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORK13-1400:05:05,64+00:00:17,05
52327Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:05:10,91+00:00:22,32
62301Aurora Kildahl
Asker CK
K13-1400:05:16,20+00:00:27,61
72208Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1200:05:19,24+00:00:30,65
81256Gabriel Slinger
Svelvik SK
NORM1200:05:20,68+00:00:32,09
92324Thea Siggerud
Soon CK
NORK13-1400:05:21,17+00:00:32,58
101211Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1200:05:21,55+00:00:32,96
111235Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1200:05:26,31+00:00:37,72
121005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:05:31,14+00:00:42,55
132329Sigrid Bye
Eidsvoll SK / Eidsvoll SK
NORK13-1400:05:32,44+00:00:43,85
141230Håkon Pilvik
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:05:32,60+00:00:44,01
152311Marte Husby
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:05:35,77+00:00:47,18
161141Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM1100:05:37,23+00:00:48,64
172206Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1200:05:37,85+00:00:49,26
181104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:05:39,48+00:00:50,89
191224Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:41,57+00:00:52,98
201241Amund August Korsæth
Sarpsborg SK
M1200:05:42,00+00:00:53,41
211219Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1200:05:44,12+00:00:55,53
222320Mina Claussen
Bærum OCK
K13-1400:05:46,13+00:00:57,54
231255Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM1200:05:49,04+00:01:00,45
242303Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK13-1400:05:49,07+00:01:00,48
251127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:05:49,49+00:01:00,90
261226Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:49,56+00:01:00,97
272306Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK13-1400:05:51,67+00:01:03,08
282317Julie Bodahl
Konnerud IL Sykkel
NORK13-1400:05:51,78+00:01:03,19
291202Iver Barlinn Korvald
SpKl. Rye Sykkel
M1200:05:52,57+00:01:03,98
301203Ludvig Fischer Aasheim
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:05:52,64+00:01:04,05
311112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NORM1100:05:53,30+00:01:04,71
321218Sondre Smette
Bærum OCK
M1200:05:54,04+00:01:05,45
332308Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK13-1400:05:54,92+00:01:06,33
341215Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1200:05:55,95+00:01:07,36
351216Mathias Sommerseth
Bærum OCK
M1200:05:56,46+00:01:07,87
361237Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1200:05:58,10+00:01:09,51
372310Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:06:00,10+00:01:11,51
381129Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1100:06:03,53+00:01:14,94
391117Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1100:06:04,41+00:01:15,82
401209Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1200:06:06,00+00:01:17,41
412307Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K13-1400:06:07,33+00:01:18,74
422302Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK13-1400:06:07,88+00:01:19,29
431110Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1100:06:08,47+00:01:19,88
441006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:06:09,38+00:01:20,79
452216Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1200:06:10,86+00:01:22,27
462312Sara Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
K13-1400:06:11,66+00:01:23,07
471013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:06:12,24+00:01:23,65
482304Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K13-1400:06:12,43+00:01:23,84
492325Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K13-1400:06:14,74+00:01:26,15
501200Albin Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:06:15,62+00:01:27,03
Meld feil