United Bakeries Cup 2012 - Ritt 1: Skullerud, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NOR00:14:28,77
21119Sebastian Berg
Follo SK
NOR00:15:14,74+00:00:45,97
31127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NOR00:15:19,47+00:00:50,70
41104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:15:24,23+00:00:55,46
51110Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NOR00:15:32,61+00:01:03,84
61117Mikkel Skjellum
Follo SK
NOR00:16:16,79+00:01:48,02
71120Mads Simonsen
Follo SK
NOR00:16:21,07+00:01:52,30
81123Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NOR00:16:24,49+00:01:55,72
91129Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NOR00:16:37,72+00:02:08,95
101114Martin Tjøtta
Bærum OCK
NOR00:16:58,35+00:02:29,58
111100BIRK MØLLER GUNDERSEN
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:17:02,35+00:02:33,58
121125Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
00:17:07,54+00:02:38,77
131103Jonas Brandt
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:17:59,00+00:03:30,23
141109Jonas Olsson
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:18:33,92+00:04:05,15
151136Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:19:10,40+00:04:41,63
161111Espen Haugøy
Asker CK
00:19:45,50+00:05:16,73
171107Ulrik Bjerke
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:19:47,31+00:05:18,54
181118Jonas Skjellum
Follo SK
00:19:48,74+00:05:19,97
191116Petter Mouland
Bærum OCK
NOR00:20:08,81+00:05:40,04
201102Joakim Hval
SpKl. Rye Sykkel
00:20:19,83+00:05:51,06
211101Felix K. Bergmann
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:20:35,28+00:06:06,51
221126Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NOR00:20:48,03+00:06:19,26
231124Alexander Smidt
Lørenskog CK
00:21:18,48+00:06:49,71
241138Startnummer 1138
00:21:33,00+00:07:04,23
251108Oskar Øvstedal
IF Frøy Sykkel
00:21:48,05+00:07:19,28
261133Eskil Sørgjerd
SpKl. Rye Sykkel
00:22:12,94+00:07:44,17
271134Andreas Brunskow
Hadeland CK
00:22:52,34+00:08:23,57
281122Jonas Winsnes
IF Frøy Sykkel
00:23:46,90+00:09:18,13
291105Lars Martin Tangen Tjernsli
SpKl. Rye Sykkel
NOR00:25:35,61+00:11:06,84
301137Kristian Moen
Kølabonn SK
00:45:03,22+00:30:34,45
1130Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORDNF
1135Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORDNS
1142Eirik Hella
Asker CK
DNS
1139Emil Wold Wisløff
Kølabonn SK
DNS
1131Hermann Kjærsgaard Nielsen
Asker CK
DNS
1121Jakob Berntzen
Follo SK
NORDNS
1115Marlon Elvebakken
Bærum OCK
DNS
1113Maximillian (Max) Borka
Bærum OCK
DNS
1106Robin Lysebråte Solli
SpKl. Rye Sykkel
NORDNS
1132SANNA JAMMEH
IF Frøy Sykkel
NORDNS
1128Simen Sælid
Ringerike Sykkelklubb
DNS
Meld feil