United Bakeries Cup 2012 - Ritt 1: Skullerud, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:07:14,14
21015Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORM1000:07:28,14+00:00:14,00
32208Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1200:07:29,25+00:00:15,11
41013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:07:29,49+00:00:15,35
52206Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1200:07:30,53+00:00:16,39
61006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:07:41,07+00:00:26,93
71017Viktor Glenne
Nesodden SK
M1000:08:01,33+00:00:47,19
81011Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1000:08:13,36+00:00:59,22
91022Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1000:08:18,81+00:01:04,67
102218Joanna Aalstad Bækkelund
SpKl. Rye Sykkel
K1200:08:27,66+00:01:13,52
112216Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1200:08:41,30+00:01:27,16
122207Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1200:08:53,63+00:01:39,49
132104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:08:53,96+00:01:39,82
142100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:08:56,04+00:01:41,90
152200Anna Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:09:06,36+00:01:52,22
162001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:09:10,39+00:01:56,25
172106Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:10,55+00:01:56,41
182209Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1200:09:12,86+00:01:58,72
192103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:25,32+00:02:11,18
201002Aleksander Grøn Knudsen
Bærum OCK
M1000:09:27,94+00:02:13,80
212201Johanne Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:09:29,25+00:02:15,11
221004Sander Hagen
Soon CK
NORM1000:09:29,61+00:02:15,47
232204Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1200:09:30,11+00:02:15,97
241021Petter Solberg
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:09:37,34+00:02:23,20
252109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:09:46,38+00:02:32,24
261014Nikolai Grytvik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalen
NORM1000:09:47,59+00:02:33,45
271001Kasper Trygvesson Eikrem
SpKl. Rye Sykkel
NORM1000:09:55,18+00:02:41,04
281010Christian Teilman Eliassen
Lørenskog CK
M1000:09:58,83+00:02:44,69
292101Hennie Thoeneie
Asker CK
K1100:09:59,22+00:02:45,08
302107Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1100:10:00,66+00:02:46,52
312115Marie Trømborg
Soon CK
NORK1100:10:06,14+00:02:52,00
322102Gina Semb
Follo SK
K1100:10:10,04+00:02:55,90
332213Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1200:10:20,14+00:03:06,00
342010Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1000:10:23,28+00:03:09,14
352203Ingrid Woldseth
Asker CK
K1200:10:28,54+00:03:14,40
362002Ingeborg Øvreeide
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:10:28,73+00:03:14,59
372202Katharina Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:10:39,13+00:03:24,99
382105Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy Sykkel
K1100:10:42,98+00:03:28,84
392116Maren Hov Fodnæss
Bærum OCK
K1100:10:44,09+00:03:29,95
402114Emilie G. Bille
Romeriksåsen SK
K1100:10:52,53+00:03:38,39
411019Elias Henriksen
Nesodden SK
M1000:10:59,99+00:03:45,85
412004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:10:59,99+00:03:45,85
431007christopher Marius Møien van der Lende
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:11:13,26+00:03:59,12
442009Randine Louise Skofteby
Follo SK
K1000:11:17,53+00:04:03,39
452214Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1200:11:19,73+00:04:05,59
462006Vilde Windelstad
Asker CK
K1000:11:21,87+00:04:07,73
472008Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K1000:11:24,86+00:04:10,72
482110Anine Leenderts
CK Nittedal / Girls
K1100:11:26,23+00:04:12,09
491024Mats Jun Larsen
SpKl. Rye Sykkel
M1000:11:27,86+00:04:13,72
501018Joachim Binder
Nesodden SK
M1000:11:34,72+00:04:20,58
Meld feil