Terrengsykkelrittet 2019

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
1763Rajeev Rai
Bærum OCK / Anton sport
NOR01:50:18,3
2767Ola Tuko
Kongsberg IF Sykkel
NOR01:58:35,6+00:08:17,3
3482Kristoffer Kippernes
Fræna SK / Terrengsykkel
NOR02:00:34,3+00:10:16,0
4503Albert Skog
SK Rye sykkel
SWE02:02:39,7+00:12:21,4
5475Christian Coll
--- ingen klubb ---
NOR02:04:01,8+00:13:43,5
6726Daniel Brodshaug
Sagene IF Sykkel / Aas-Jakobsen BIL
NOR02:04:09,3+00:13:51,0
7619Jon Gedde Fraurud
Eidsvoll SK
NOR02:08:24,3+00:18:06,0
8500Morten Nilsen
Ullensaker CK
NOR02:10:38,5+00:20:20,2
9485Petter Skjåk
Sagene IF Sykkel
NOR02:10:41,6+00:20:23,3
10492Ulrik Aass
--- ingen klubb ---
NOR02:13:47,5+00:23:29,2
11126Henrik Hvidsten
Skjeberg CK
NOR02:14:00,0+00:23:41,7
12489Stian Lie Hansen
Aron Skiklubb
NOR02:18:02,8+00:27:44,5
13494Thomas Hannestad
Krokskogen Cykleklubb
NOR02:18:47,6+00:28:29,3
14484Ola Paaske Gulbrandsen
--- ingen klubb ---
NOR02:18:54,0+00:28:35,7
15483Kristian Pedersen
--- ingen klubb --- / Samadet vel
NOR02:19:59,3+00:29:41,0
16488Tomas Sandmo
Odal Sykleklubb
NOR02:22:56,3+00:32:38,0
17486Stian Thue Halvorsen
--- ingen klubb ---
NOR02:23:55,3+00:33:37,0
18491Rune Liberg Sannes
--- ingen klubb ---
NOR02:30:07,1+00:39:48,8
19480Rune Jansberg
Odal Sykleklubb
NOR02:31:39,4+00:41:21,1
20497Adam Hagström
--- ingen klubb ---
SWE02:33:49,0+00:43:30,7
21487Tobias Litherland
--- ingen klubb --- / Stabil Oslo Cycling
NOR02:36:37,9+00:46:19,6
22490Trond Stødle
Mississippiskogen sti & terrengsykkellag - Sykkel
NOR02:37:49,1+00:47:30,8
23137Bård Aasgaard
IF Frøy Sykkel
NOR02:40:30,0+00:50:11,7
24495Morten André Pedersen
--- ingen klubb --- / Team Lavspent
NOR02:40:50,9+00:50:32,6
25478Patrick Schneider
--- ingen klubb ---
NOR02:41:22,8+00:51:04,5
26501Sebastian Matusewicz
--- ingen klubb ---
POL02:43:00,7+00:52:42,4
27496Simen Svare Kristoffersen
--- ingen klubb --- / Team Pannekake
NOR02:56:18,5+01:06:00,2
28481Kjetil Torset Voldhaug
--- ingen klubb ---
NOR02:57:43,5+01:07:25,2
29499Evald Linløkken
Porsanger Cykleklubb
NOR03:18:43,8+01:28:25,5
30472Andrew Ritchie
--- ingen klubb ---
GBR03:23:15,9+01:32:57,6
31471Adam Tumidajewicz
--- ingen klubb --- / BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri Flyt
NOR03:23:35,1+01:33:16,8
32502Espen Bjerknes
--- ingen klubb --- / Team Milslukern - Driv Trening
NOR03:31:57,2+01:41:38,9
33498Joacim Pedersen
Aron Skiklubb
NOR03:44:40,1+01:54:21,8
34473Jarl Martin Solheim
--- ingen klubb ---
NOR04:00:52,1+02:10:33,8
479Jørgen Heir
Aron Skiklubb
NORDNF
476Pål Anders Juul-hansen
--- ingen klubb ---
NORDNF
474Alexander Zahl-Thanem
Stiftstaden SK Trondheim
NORDNS
493Trond Torke
Oslostudentenes IK
NORDNS
Meld feil