Landeveiscup 2018 - Ritt 10: 2-mila - tempo

Sekundærfaner

Landeveiscup 2018
K10K11-12K13-14K15-16M10M11-12M13-14M15-16
RankStartnrNavnKlubbSumR11R10R9R8R7R5R4R3R2R1
1Ola Daniel JohannessenNORFredrikstad SK5257080452235807010045
279August SkjoldenNORSmaalenene SK469601005582440708040
378Callum GranNORDrøbak-Frogn IL Sykkel385508060151055356035
481Håkon Linner TronsrudNORGlåmdal SK32240701502245303550
5Jørn Ihlen HunvikNORBærum OCK21455607516242027
680Kristian ThommesenNORSK Rye sykkel2043560352220152215
-Aleksander NilsenNORIF Frøy Sykkel-4530
-Andreas HjørnevikNORFana IL Sykkel-6060
-Andreas ØstensenNORLillehammer Cykleklubb-1420
-Benjamin BakkenNORIL Stjørdals-Blink Sykkel-24
-87Benjamin NyrudNOREidsvoll SK-50
-Daniel GårdhammerNORRingerike SK-151545
-Daniel VoldNORIL Stjørdals-Blink Sykkel-1316
-Eivind FougnerNORSK Rye sykkel-60
-Embret Svestad-BårdsengNORIF Frøy Sykkel-707010010080
-Emil Øfsti Berg-JacobsenNORAsker CK-27131616
-Felix Tobiasson ReinemoNORIF Frøy Sykkel-40
-Fredrik Røise BadeNORBærum OCK-1722
-100Gaute Lien KjølsethNORNesodden SK-45555530162420
-Harald StålbergSWE--- ingen klubb ----1850
-Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy Sykkel-1001007035
-Herman Størseth OlafsenNORGauldal SK-26
-Ivar Dyngeland VikNORFana IL Sykkel-5040
-Johan NysveenNORBærum OCK-2214
-Johannes Staune-MittetNORLillehammer Cykleklubb-100100
-Jonas Korsbøen AndersenNORModum CK-14
-Jonas OslandNORFlora CK-314
-Jonas Urdal VetrhusNORKristiansands Cykleklubb-4522
-Kasper AndersenNORFredrikstad SK-2030
-Kasper Borgen AndersenNORFredrikstad SK-92
-Kasper Kjønås HeggøNORRingerike SK-1213
-Konrad AmundsenNOREiker CK-50
-Lasse HøvåsNORGrenland SK-42
-Mads Leander FredriksenNOREiker CK-102
-Magnus WæhreNORAsker CK-250555555
-Martin Bratlien AndersenNORCykleklubben Nittedal-22405022
-Mikkel PedersenNORIF Frøy Sykkel-3018
-Niclas Fotland HoltNORHalden CK-11
-Nicolai Dahlen GuntvedtNORRomeriksåsen SK-804570
-Ola SyllingNORRingerike SK-1612
-Ole Andreas KlundNORFredrikstad SK-302780100
-per einar brovoldNORIL Heming-2
-Petter Elias Svaleng JakobsenNORBodø CK-12
-Petter Emil FredriksenNORKristiansands Cykleklubb-10
-Sander HisdalNORSK Rye sykkel-35
-Sebastian LarsenNORIF Frøy Sykkel-40
-Simen Hauglum SletteneNORDrøbak-Frogn IL Sykkel-151824
-Stian FredheimNORKristiansands Cykleklubb-145
-Ståle NilsenNORCykleklubben Nittedal-243027
-Thor Herman KvammeNORLillehammer Cykleklubb-2011
-Thristan Engebø UllebøNORSogn CK-2718
-Tim Emil S. MalmoNORHalden CK-2
-Tobias UtneNORLillehammer Cykleklubb-55
-Truls NordhagenNORAsker CK-8080
-Trym Bjørner Westgaard HoltherNORSmaalenene SK-801006160
-Trym BrennsæterNORGlåmdal SK-7055870557018
-Vetle NielsenNORDrøbak-Frogn IL Sykkel-14
-Vetle SlemdahlNORKristiansands Cykleklubb-4030
-Ådne FinsetNORNesodden SK-3301835

Poengberegning
For alle klasser fra 10 år til 16 år vil det være sammenlagt premiering til de som deltar på minst 8 av 11 ritt.
De 8 beste poengsummene teller i sammenlagtkampen. Ved lik poengsum, så blir det delt plassering.