Bringebærløpet 2018

Sekundærfaner

RankStartnrNavnKlubbTeam/lagKlasseMålStart
124Mats Rudin ResalandTeam Eid/IL Bever'nM23-3400:23:0814:00:00
116Eirik HellaVollen UngdomslagM17-1900:25:2714:00:00
242Erik TorvbråtenM17-1900:25:3114:00:00
321Marius Tønder HansteenVollen UngdomslagM17-1900:25:3814:00:00
243Halvor BrochmannM23-3400:25:4014:00:00
145Lars-Petter TraaM35-3900:26:2314:06:00
415Andreas GjessingVollen UngdomslagM17-1900:26:2714:00:00
517Herman BrustadHeggedal ILM17-1900:26:5614:00:00
113Fredrik Strande BruunVollen UngdomslagM15-1600:27:3414:03:00
210Einar HaugøyDIF/Team EidM15-1600:27:5914:03:00
326Mikkel Gisle JohnsenM23-3400:28:3914:00:00
118Sara EkernHeggedal ILK17-1900:29:0914:00:00
132Marius StolpM40-4400:29:3114:06:00
349Olav Aukan StenersenNORM15-1600:29:3914:03:00
18Syver BrustadHeggedal ILM13-1400:29:4514:03:00
411Fabian GjessingVollen UngdomslagM15-1600:29:4714:03:00
446Andreas KjølsethM23-3400:30:4014:00:00
525Anders Løv NielsenVollen UngdomslagM23-3400:30:4114:00:00
135Tor HovdeSporveien BILM55-5900:31:0614:06:00
238Jan GårderhagenM55-5900:31:2314:06:00
123Silje RotbakkenK23-3400:31:4314:00:00
512Magnus Frium LaurendzVollen UngdomslagM15-1600:32:0514:03:00
233Rune TarangerM40-4400:32:5714:06:00
331Jørgen SvendgårdM40-4400:33:0614:06:00
26Fredrik AaserudHeggedal ILM13-1400:33:1914:03:00
11Camilla Strande BruunAkershus kretsK13-1400:33:2314:03:00
228Knut Olav Løver-GårderhagenM35-3900:33:4714:06:00
627Anders BastrupM23-3400:34:4314:00:00
29Tiril T. FosenHeggedal ILK13-1400:35:0114:03:00
348Lars KippenesNORM13-1400:35:1514:03:00
35Victoria WingeVollen UngdomslagK13-1400:35:2014:03:00
244Maja Dehli ThorkildsenK17-1900:36:1014:00:00
43Kaja Løvdal-SælidVULK13-1400:36:3514:03:00
329Tord Erik SkyrudNORM35-3900:37:0014:06:00
139Rolf KarlsenM65-6900:38:2414:06:00
130Sunantha KhomkhunthotSporveien BILK40-4400:40:5314:06:00
34Rebecca WingeAkershus kretsK17-1900:41:5514:00:00
419Sigrid HinderakerK17-1900:42:0214:00:00
42Christian RollandAkershus kretsM13-1400:42:2514:03:00
241Terje ToftenesM65-6900:42:5414:06:00
337Helge NæsM55-5900:43:0614:06:00
136Karen SkogestadK55-5900:43:0614:06:00
340Hans John PaulsenFK JervM65-6900:44:0514:06:00
620Kristoffer Krogh WetterhusVollen UngdomslagM17-1900:50:0514:00:00
147Karola PetzelK50-5401:02:1114:06:00
150Rolf NielsenM75+01:04:5014:06:00
1301Amelie Rasch-EklundVollen UngdomslagBarneløpFullført13:00:00
1321Anabel BergBarneløpFullført13:00:00
1254Anders KippenesBarneløpFullført13:00:00
1302Andreas Løland VaranesBarneløpFullført13:00:00
1303Anna Cecilia HeggenBarneløpFullført13:00:00
1304Anna Dortea StevensonBarneløpFullført13:00:00
1232Anniken TjelleBarneløpFullført13:00:00
1219Anton Hartting-KopperudBarneløpFullført13:00:00
1257Ask BjørnstadBarneløpFullført13:00:00
1306Astrid Haug SørensenBislettalliansenBarneløpFullført13:00:00
1305Astrid RådbergBarneløpFullført13:00:00
1307Aurora Myren FurreVollen UngdomslagBarneløpFullført13:00:00
1308Axel JohannessonBarneløpFullført13:00:00
1235Bo HellandBarneløpFullført13:00:00
1309Borghild SæbøVollen UngdomslagBarneløpFullført13:00:00
1233Cassandra EngenBarneløpFullført13:00:00
1310Celine AasBarneløpFullført13:00:00
1237Cerina Ebbesen MyklebustBarneløpFullført13:00:00
1258Christian Hårstad-EvjenBarneløpFullført13:00:00
1311Clara MykingBarneløpFullført13:00:00
1312Edvard Høgsæt NorheimBarneløpFullført13:00:00
1313Egil HuseBarneløpFullført13:00:00
1243Eirik AngeltvedtBarneløpFullført13:00:00
1314Ellinor BlikåsBarneløpFullført13:00:00
1215Emilie StensundBarneløpFullført13:00:00
1315Emilie AasBarneløpFullført13:00:00
1252Emily BendiksenBarneløpFullført13:00:00
1316Emma Løland VaranesBarneløpFullført13:00:00
1317Eskil Ellefsen HanaAkershus kretsBarneløpFullført13:00:00
1318Eskil T. FosenSætre Idrætsforening GraabeinBarneløpFullført13:00:00
1319Evelina KollerudVollen UngdomslagBarneløpFullført13:00:00
1320Filip Høgsæt NorheimTyrving ILBarneløpFullført13:00:00
1256Filip Trollebu LefdalBarneløpFullført13:00:00
1253Fredrik EbbesenBarneløpFullført13:00:00
1322Hannah Midtlien LanglieAkershus kretsBarneløpFullført13:00:00
1323Hege BirknesAkershus kretsBarneløpFullført13:00:00
1324Helene HuseBarneløpFullført13:00:00
1325Helene HøimyrBarneløpFullført13:00:00
1326Henrik SkyrudBarneløpFullført13:00:00
1244Håkon AngeltvedtBarneløpFullført13:00:00
1327Håkon FossumAsker Sk. FriidrettBarneløpFullført13:00:00
1227Haakon RønningBarneløpFullført13:00:00
1208Ida EllefsenBarneløpFullført13:00:00
1236Ingrid Hårstad-EvjenBarneløpFullført13:00:00
1328Ingvild ElvenesBarneløpFullført13:00:00
1259Isabel OrskaugBarneløpFullført13:00:00
1255Isabella Trollebu LefdalBarneløpFullført13:00:00
1329Ivan Friberg-SjøvoldVollen UngdomslagBarneløpFullført13:00:00
1210Iver TraaBarneløpFullført13:00:00
1223Jens LehneBarneløpFullført13:00:00
1211Johan TraaBarneløpFullført13:00:00
1216Johanne Krog ØdegaardBarneløpFullført13:00:00
1330Jonas AmundsenBarneløpFullført13:00:00
1331Jonathan Hummel SimensenBarneløpFullført13:00:00
Rad 1-100, totalt 180
Meld feil