Nissan-Cup 2011 - Ritt 9: Holmenkollen v/Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11012Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1000:06:33,1
21002Birk Møller Gundersen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:06:55,2+00:00:22,1
31019Mads Grøholdt
-Ingen klubb- / sørkedalens if
NORM1000:07:02,8+00:00:29,7
41001Ulrik Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:07:06,3+00:00:33,2
51015Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1000:07:09,5+00:00:36,4
61014Sebastian Berg
Follo SK
NORM1000:07:17,1+00:00:44,0
71025Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:07:21,9+00:00:48,8
81021Eirik Stene
-Ingen klubb- / Jutul IL
NORM1000:07:25,0+00:00:51,9
91033Adrian Myhrvold
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1000:07:30,4+00:00:57,3
101024Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1000:07:31,2+00:00:58,1
111010Herman Hanken
CK Nittedal
NORM1000:07:31,6+00:00:58,5
122017Nora Landquist
Horten og Omegn Cykleklubb
NORK1000:07:37,2+00:01:04,1
131013Mads Simonsen
Follo SK
NORM1000:07:58,2+00:01:25,1
142021Hennie Engebretsen
Horten og Omegn Cykleklubb
NORK1000:08:02,3+00:01:29,2
152002Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1000:08:04,7+00:01:31,6
161003Jonas Olsson
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:05,5+00:01:32,4
172008Henriette Angelica Götz
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:08:07,9+00:01:34,8
181007Felix K. Bergmann
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:08,6+00:01:35,5
191018Robin Lysebråte Solli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:14,9+00:01:41,8
201023Maximillian (max) Borka
Bærum OCK
M1000:08:21,2+00:01:48,1
211042Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1000:08:24,3+00:01:51,2
222010Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1000:08:45,6+00:02:12,5
231029Kristian Nilsborg Holiman
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:55,3+00:02:22,2
241017Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1000:09:10,9+00:02:37,8
251004Joakim Hval
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:09:19,4+00:02:46,3
261044Paul Linnestad Kelley
Soon Ck
M1000:09:20,3+00:02:47,2
272001Ragne Norstein
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:24,2+00:02:51,1
282006Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:39,4+00:03:06,3
291028Jonas Skjellum
Follo SK
M1000:09:40,7+00:03:07,6
302004Nora Marie Storvikl Grønvold
CK Nittedal
K1000:09:44,0+00:03:10,9
311008Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M1000:09:48,7+00:03:15,6
321016Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:09:54,0+00:03:20,9
332022Gina Semb
Follo SK
K1000:10:49,5+00:04:16,4
342007Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
K1000:11:07,8+00:04:34,7
351035Tallak Ronde
Follo SK
M1000:11:11,1+00:04:38,0
361011Eskil Sørgjerd
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:11:21,3+00:04:48,2
372015Aurora Jarmot
Follo SK
K1000:11:28,3+00:04:55,2
382005Anine Leenderts
CK Nittedal
K1000:11:47,5+00:05:14,4
392009Sara Emilie Pettersen Høidahl
Follo SK
K1000:11:59,8+00:05:26,7
392020Henriette Winum
CK Nittedal
K1000:11:59,8+00:05:26,7
411221Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1200:12:03,1+00:05:30,0
411260Olaf Hoffstad
Sandefjord SK - sykkelgruppe
NORM1200:12:03,1+00:05:30,0
431201Trym Bern Hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:06,1+00:05:33,0
441226Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1200:12:06,2+00:05:33,1
451005Lars Martin Tangen Tjernsli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:12:13,3+00:05:40,2
461219Markus Berg
Follo SK
NORM1200:12:18,6+00:05:45,5
471202Håvard Moseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:30,8+00:05:57,7
481227Knut Røhme
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:12:33,9+00:06:00,8
491230Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM1200:12:46,2+00:06:13,1
501204Herman Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:49,3+00:06:16,2
Meld feil