Ronde van Vestkant (junior/senior) - Rykkinrunden (fellestart)

Primærfaner

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11Kristian Aasvold
TVK / Team Coop
NOR02:05:25
2131Martin Bugge Urianstad
Stavanger SK
NOR02:05:28+00:00:03
3114Marius Blålid
Sandefjord SK
NOR02:05:29+00:00:04
4139Andre Sotberg
TVK
NOR02:05:34+00:00:09
548Sondre Andersson Svensli
Gauldal SK
NOR02:05:35+00:00:10
629Eirik Bruland
Bygdø IL
NOR02:05:35+00:00:10
771Mathias Sundquist
IK Hero
NOR02:05:37+00:00:12
827Asbjørn Madsstuen
Bygdø IL
NOR02:05:37+00:00:12
989Runar Sekse
Lillehammer Cykleklubb
NOR02:05:38+00:00:13
1042Filip Iversby Hvideberg
Fredrikstad SK
NOR02:05:38+00:00:13
11106Tore Andre Aase Vabø
Ringerike SK
NOR02:05:38+00:00:13
12130Eirik Lunder
Stavanger SK
NOR02:05:38+00:00:13
1381Gunnar Steinsland
Kristiansands Cykleklubb
NOR02:05:41+00:00:16
1413Kristoffer Ylven Westgaard
Asker CK
NOR02:05:41+00:00:16
1587Andreas Staune-Mittet
Lillehammer Cykleklubb
NOR02:05:45+00:00:20
16135Mehari Tesfatsion
Steinkjer Cykleklubb
ERI02:05:45+00:00:20
1719Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK
NOR02:06:02+00:00:37
1888Rasmus Børset Westad
Lillehammer Cykleklubb
NOR02:06:41+00:01:16
1986Per Strømseth
Lillehammer Cykleklubb
NOR02:06:47+00:01:22
2044Petter Sørensen
Fredrikstad SK
NOR02:07:01+00:01:36
214Erlend Blikra
Stavanger SK / Team Coop
NOR02:07:02+00:01:37
22124Christoffer Ellingsen
Sandnes Sykleklubb
NOR02:07:05+00:01:40
2350Erik Ysland
Gauldal SK
NOR02:07:05+00:01:40
24138Vebjørn Hordnes
TVK
NOR02:07:07+00:01:42
2553Kristian Klevjer
Glåmdal SK
NOR02:07:18+00:01:53
26104Daniel Ekløf
Ringerike SK
NOR02:07:21+00:01:56
273Joakim Kjemhus
Sandnes Sykleklubb / Team Coop
NOR02:07:22+00:01:57
28126Tor Arne Gilje
Sandnes Sykleklubb
NOR02:07:27+00:02:02
2923Kristoffer Madsen
Bergen Cykleklubb
NOR02:07:29+00:02:04
3090Andre Drege
Lillehammer Cykleklubb
NOR02:07:31+00:02:06
3128Jon Sæverås Breivold
Bygdø IL
NOR02:07:32+00:02:07
3224Marius Sylta
Bergen Cykleklubb
NOR02:07:32+00:02:07
3334Marius Aasvang
Bærum OCK
NOR02:07:36+00:02:11
3457Mikkel Eide
Glåmdal SK
NOR02:07:38+00:02:13
3515Eirik Wendelborg
Asker CK
NOR02:07:38+00:02:13
3620Kjetil Johansen Amundrud
Asker CK
NOR02:07:39+00:02:14
37108August Sørlie Nerland
Ringerike SK
NOR02:07:39+00:02:14
38123Kristjan Osaland
Sandnes Sykleklubb
NOR02:07:39+00:02:14
395Jon-Anders Bekken
Tønsberg CK / Team Coop
NOR02:07:39+00:02:14
4051Thomas ekren
Gauldal SK
NOR02:07:40+00:02:15
4139Nicolay Mylén
CK Oslofjord
NOR02:07:40+00:02:15
4284Joakim Johnsen
Kristiansands Cykleklubb
NOR02:07:41+00:02:16
4354Ådne Ihle
Glåmdal SK
NOR02:07:42+00:02:17
4425Karl Jonas Tronstad
Bergen Cykleklubb
NOR02:07:42+00:02:17
4541Jørgen Christoffersen
Fredrikstad SK
NOR02:07:43+00:02:18
462Olav Hjemsæter
Glåmdal SK / Team Coop
NOR02:07:48+00:02:23
4749Bjørn Helge Sandberg
Gauldal SK
NOR02:07:50+00:02:25
48110Martin Vangen
Ringerike SK
NOR02:07:51+00:02:26
4973Joachim Strindin
IK Hero
NOR02:08:08+00:02:43
5046Anders Iversby Hvideberg
Fredrikstad SK
NOR02:08:19+00:02:54
51107Sondre Midtsveen Fredriksen
Ringerike SK
NOR02:08:45+00:03:20
5221Knut Sande
Asker CK
NOR02:09:45+00:04:20
5318Andre Rahd Bekken
Asker CK
NOR02:09:45+00:04:20
5430Magnus Drivenes
Bygdø IL
NOR02:10:29+00:05:04
55127Justinas Leveika
Savalen SK
LTU02:10:44+00:05:19
56145Endre Danielsen Nyhagen
Grimstad SK
NOR02:11:11+00:05:46
57125Andreas Leander Harvey
Sandnes Sykleklubb
NOR02:12:21+00:06:56
5895Øystein Kolberg Brennum
Lillehammer Cykleklubb
NOR02:12:21+00:06:56
59141Anders Nordby Gullhav
TVK
NOR02:12:28+00:07:03
60120Martin Alexander Fatnes
Sandnes Sykleklubb
NOR02:12:43+00:07:18
6126Eirik Oskari Halvorsen
Bygdø IL
NOR+1 runde
6236Håkon Sandaker
Bærum OCK
NOR+2 runde
6343Simon Andrup
Fredrikstad SK
SWE+2 runde
64118Erik Gellein Halvorsen
Sandefjord SK
NOR+2 runde
6562Kristian Høvås
Grenland SK
NOR+2 runde
6632Sondre Nobel Skalleberg
Bygdø IL
NOR+2 runde
67134Hans-Arne Kvingedal
Stavanger SK
NOR+2 runde
6855Lars Morten Veimo
Glåmdal SK
NOR+2 runde
6947Kristian Tjønneland
Førde CK
NOR+2 runde
7093Carl Martin Sandvold
Lillehammer Cykleklubb
NOR+2 runde
71144Torstein Stokkenes
Åsane CK
NOR+3 runde
7278Emil Aaen
IL Stjørdals-Blink Sykkel
NOR+3 runde
7383Alexander Sterk-Hansen
Kristiansands Cykleklubb
NOR+3 runde
7416Asbjørn Slagtern Fjellvåg
Asker CK
NOR+3 runde
75102Eivind Nordal Gran
NTNUI
NOR+3 runde
7694Ola Lierhagen
Lillehammer Cykleklubb
NOR+4 runde
7767Peder August Aune
Holmenkollen CK
NOR+4 runde
7897Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NOR+4 runde
7976Ole Jakob Haugen
IK Hero
NOR+4 runde
8060Håvard Haugsvær
Grenland SK
NOR+4 runde
8180Lennart Harjo
IL Sverre Sykkel
NOR+4 runde
82140Joakim Horten Bakken
TVK
NOR+4 runde
83142Jørgen Dragsten
TVK
NOR+4 runde
84143Edvardt Tuko
Tønsberg CK
NOR+4 runde
8561Erling Homme
Grenland SK
NOR+4 runde
8685Alf Vidar Vetrhus
Kristiansands Cykleklubb
NOR+5 runde
87132Henrik Schwalb
Stavanger SK
NOR+5 runde
8858Christian Edelsteen Buyle
Glåmdal SK
NOR+5 runde
89109Mikal Dyngeland Vik
Ringerike SK
NOR+5 runde
9096Sondre Ulset
Lillehammer Cykleklubb
NOR+6 runde
9135Nicolai Kjærstad
Bærum OCK
NOR+6 runde
9279Vidar Vikestad
IL Sverre Sykkel
NOR+6 runde
9369Jørgen Strømstad Sunde
IK Hero
NOR+6 runde
9440Johan Marandon Monsen
Dalane SK
NOR+6 runde
92Amund Kirkebøen Husom
Lillehammer Cykleklubb
NORDNF
17Bjarne Nilsen
Asker CK
NORDNF
91Brage Aulstad
Lillehammer Cykleklubb
NORDNF
111Erik Bødtker Fjærli
Ringerike SK
NORDNF
121Johan Andreas Hole Mohr
Sandnes Sykleklubb
NORDNF
136Jonas Ellingsen
TVK
NORDNF
Meld feil