Landeveiscup 2018 - Ritt 7: Ronde van Vestkant - Rykkinrunden - fellesstart (Bærum OCK)

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
1440Johannes Staune-Mittet
Lillehammer Cykleklubb
NOR01:20:28,0
2441Truls Nordhagen
Asker CK
NOR01:20:52,1+00:00:24,1
3404Embret Svestad-Bårdseng
IF Frøy Sykkel
NOR01:21:23,4+00:00:55,4
4430Andreas Hjørnevik
Fana IL Sykkel
NOR01:22:21,2+00:01:53,2
5409Trym Brennsæter
Glåmdal SK
NOR01:25:54,5+00:05:26,5
6477Ivar Dyngeland Vik
Fana IL Sykkel
NOR01:25:54,8+00:05:26,8
7499Jonas Urdal Vetrhus
Kristiansands Cykleklubb
NOR01:25:54,9+00:05:26,9
8490Vetle Slemdahl
Kristiansands Cykleklubb
NOR01:25:55,3+00:05:27,3
9397Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NOR01:25:56,9+00:05:28,9
10413Ole Andreas Klund
Fredrikstad SK
NOR01:25:59,0+00:05:31,0
11426Thristan Engebø Ullebø
Sogn CK
NOR01:25:59,2+00:05:31,2
12456Benjamin Bakken
IL Stjørdals-Blink Sykkel
NOR01:25:59,9+00:05:31,9
13407Ola Daniel Johannessen
Fredrikstad SK
NOR01:26:00,7+00:05:32,7
14431Thor Herman Kvamme
Lillehammer Cykleklubb
NOR01:26:12,4+00:05:44,4
15454Harald Stålberg
--- ingen klubb ---
SWE01:26:14,1+00:05:46,1
16437Ola Sylling
Ringerike SK
NOR01:26:18,9+00:05:50,9
17435Daniel Gårdhammer
Ringerike SK
NOR01:26:19,9+00:05:51,9
18434Andreas Østensen
Lillehammer Cykleklubb
NOR01:26:20,1+00:05:52,1
19480Daniel Vold
IL Stjørdals-Blink Sykkel
NOR01:26:21,4+00:05:53,4
20479Kasper Kjønås Heggø
Ringerike SK
NOR01:26:21,7+00:05:53,7
21466Niclas Fotland Holt
Halden CK
NOR01:26:25,8+00:05:57,8
22439Mads Leander Fredriksen
Eiker CK
NOR01:26:31,9+00:06:03,9
23300Kasper Borgen Andersen
Fredrikstad SK
NOR01:28:57,4+00:08:29,4
24204August Skjolden
Smaalenene SK
NOR01:29:00,7+00:08:32,7
25396Jørn Ihlen Hunvik
Bærum OCK
NOR01:29:03,2+00:08:35,2
26415Trym Bjørner Westgaard Holther
Smaalenene SK
NOR01:29:07,5+00:08:39,5
27391Callum Gran
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR01:29:20,5+00:08:52,5
28443Lasse Høvås
Grenland SK
NOR01:29:23,3+00:08:55,3
29429Jonas Osland
Flora CK
NOR01:32:58,8+00:12:30,8
30216Håkon Linner Tronsrud
Glåmdal SK
NOR01:32:59,7+00:12:31,7
31467Tim Emil S. Malmo
Halden CK
NOR01:33:01,8+00:12:33,8
32403Magnus Wæhre
Asker CK
NOR+1 runde
33422Kristian Thommesen
SK Rye sykkel
NOR+1 runde
34446Herman Størseth Olafsen
Gauldal SK
NOR+1 runde
35452Johan Nysveen
Bærum OCK
NOR+1 runde
447Fredrik Røise Bade
Bærum OCK
NORDNF
444Jonas Korsbøen Andersen
Modum CK
NORDNF
489Petter Elias Svaleng Jakobsen
Bodø CK
NORDNF
498Stian Fredheim
Kristiansands Cykleklubb
NORDNF
400Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORDNS
418Felix Tobiasson Reinemo
IF Frøy Sykkel
NORDNS
398Jesper Røn
IF Frøy Sykkel
NORDNS
459Jonathan Huhtala-aspevik
Bærum OCK
NORDNS
453Jonathan Lindblad
Bærum OCK
NORDNS
457Marius Madsstuen
--- ingen klubb ---
SWEDNS
402Martin Bratlien Andersen
Cykleklubben Nittedal
NORDNS
425Petter Emil Fredriksen
Kristiansands Cykleklubb
NORDNS
410Sebastian Larsen
IF Frøy Sykkel
NORDNS
411Simon Hannestad
IF Frøy Sykkel
NORDNS
412Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORDNS
414Ståle Nilsen
Cykleklubben Nittedal
NORDNS
421Trym Bjørner Westgaard Holther
Smaalenene SK
NORDNS
408Ådne Finset
Nesodden SK
NORDNS
Meld feil