495. Oda LaForce

DatoArrangementKlasseTidRank
28.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Rundbaneritt (XCO)
K Junior elite01:03:282
27.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Temporitt (XCT)
K Junior elite00:18:52,32
25.05.2019Terrengsykkelrittet 2019Ungdomsrittet
K15-16
01:36:37,11
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/2 finaler
K 15-1600:03:121
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Finaler
K 15-1600:03:041
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
K 15-1600:03:09,2702
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
K 15-1600:01:00,01
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneK 15-1601:05:203
13.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 11: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
K15-16DNS
08.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 10: 2-mila - tempo (IK Hero)
K15-16DNS
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1500:44:001
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
K15DNS
28.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 9: Bakketempo (IF Frøy)
K15-16DNS
23.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 8: Glava PP - Fellesstart (Askim Smaalenene)
K15-16DNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
K1500:12:141
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
K 15-1600:52:361
18.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
Son bike day (6-16 år)
K 15-1600:30:31,61
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K1500:26:011
05.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 7: Ronde van Vestkant - Rykkinrunden - fellesstart (Bærum OCK)
K15-1601:09:11,43
04.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 6: Ronde van Vestkant - Spikkestadrunden - fellesstart (Bærum OCK)
K15-1600:53:032
03.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 5: Ronde van Vestkant - Spikkestadsprinten - tempo (Bærum OCK)
K15-1600:42:10,73
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
K 15-1600:02:042
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
K 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
K 15-1600:02:07,1092
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
K 15-1600:02:00,02
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
K 15-1600:02:061
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneK 1500:42:141
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K1500:23:521
12.06.2018Landeveiscup 2018
Ritt 4, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
K15-16DNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
K 15-1600:20:081
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
K 15-16DNS
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1500:17:281
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
K15-16
DNS
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1500:16:291
08.05.2018Landeveiscup 2018 - Ritt 3: Sport 1 mila - tempoSport 1-Mila
K15-16
DNS
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1500:17:171
08.05.2018Landeveiscup 2018
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
K15-16DNS
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K 15-1600:42:171
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 15-1600:19:461
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K 15-1600:07:26,61
26.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
K15-16DNS
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 15-1600:57:593
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 15-1600:17:16,11
19.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K15-1600:29:331
12.09.2017Landeveiscup 2017
Ritt 9: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
K13-1400:19:542
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:23:311
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
K1400:14:012
28.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 8: Bakketempo (IF Frøy)
K13-1400:01:081
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
K 13-1400:20:511
20.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 7: Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
K13-14DNS
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
K 13-1400:29:231
19.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 6: Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
K13-14DNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
K1400:18:291
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K1400:26:007
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
K 13-1400:02:01,981
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
K 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
K 13-1400:02:08,521
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
K 13-1400:01:00,0001
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
K 13-1400:02:04,431
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneK 1400:24:071
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
K1400:24:371
13.06.2017Landeveiscup 2017
Ritt 5, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
K13-1400:07:111
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
K14DNS
05.06.2017Terrengsykkelrittet 20171 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
01:30:071
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
K1400:17:071
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
K 13-1400:02:321
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
K 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
K 13-1400:02:40,51
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
K 13-1400:00:01,01
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
K 13-1400:02:411
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneK 13-1400:25:282
16.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 4: Fellesstart (Ullensaker CK)
K13-14DNS
09.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
K13-14DNS
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 13-1400:30:18,01
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 13-1400:15:06,71
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
K1400:11:041
25.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
K13-14DNS
20.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K13-1400:20:381
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
K 13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
K 13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
K 13-14DNS
18.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
K13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
K 13-14DNS
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOK 13-1400:15:58,31
17.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
K13-14DNS
14.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Drømtorp Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K13-14DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K1300:21:591
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K13DNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K1300:18:252
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K1300:15:261
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 13-1400:04:10,174
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 13-1400:03:30,282
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 13-1400:03:23,005
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 13-1400:03:20,952
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK 1300:16:52,11
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1300:17:401
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K 13-1400:12:32,05
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K 13-1400:27:49,13
01.06.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Regionsmesterskap region øst (Hurdal IL)
K13-1401:00:071
29.05.2016NC Konnerud 2016 - EtappetiderK 13-1400:10:11,23
28.05.2016Terrengsykkelrittet 20161 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
01:27:09,41
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1300:27:581
18.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K13-1400:18:41,011
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1300:18:281
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K 13-1400:29:53,32
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 13-1400:14:10,32
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K12DNF
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K12DNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1200:19:13,471
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1200:08:19,811
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
K 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
K 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
K 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
K 11-1200:03:30,71
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
K 11-12DNS
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015K 11-1200:14:26,51
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K1200:12:24,301
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1200:12:42,032
30.05.2015Terrengsykkelrittet 2015Barnerittet 2003, 2 runder a 4,2 km
J2003
00:46:00,41
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1200:18:59,301
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 11-1200:16:52,31
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 11-1200:15:55,32
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1200:14:47,841
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
J 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
J 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
J 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
J 12 år01:07:26,94
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
J 12 år01:14:38,65
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K11DNS
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:19:30,682
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K11DNS
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K11DNS
31.05.2014Terrengsykkelrittet 20142 runder a 2,4 km
J 11
00:18:55,692
Lukk