Norgescup Konnerud 2018 - NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1272Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK 11-1200:22:45
2273silje Grødahl Andresen
Halden CK
NORK 11-1200:23:38+00:00:53
3282Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK 11-1200:24:22+00:01:37
4274Johanne Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK 11-1200:24:38+00:01:53
5281Sanna Christensen Østvold
Asker CK
NORK 11-1200:24:50+00:02:05
6271Selma Bjune
Asker CK
NORK 11-1200:24:51+00:02:06
7476Elise McKinlay
Nes SK
NORK 13-1400:26:38+00:03:53
8473Hedda Steine Gulholm
Follo SK
NORK 13-1400:27:31+00:04:46
9474Mathea Tegdal
Fiskum IL Sykkel
NORK 13-1400:27:32+00:04:47
10277Oda Jamtseter Holum
Oppdal SK
NORK 11-1200:27:46+00:05:01
11276Ane Watndal Follestad
Soon CK
NORK 11-1200:27:50+00:05:05
12280Petra Rønning
IF Frøy Sykkel
NORK 11-1200:27:51+00:05:06
13481Maren Skreen Vognild
Oppdal SK
NORK 13-1400:29:39+00:06:54
14472Vilde Brønstad
CK Toten-Tråkk
NORK 13-1400:30:42+00:07:57
15471Astrid Moldestad Ulfsbøl
CK Elverum
NORK 13-1400:31:41+00:08:56
16484Thea Gjerden
Fiskum IL Sykkel
NORK 13-1400:36:32+00:13:47
17673Rikke Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:38:15+00:15:30
18684Hedda Brenningen Bjørklund
Lillehammer Cykleklubb
NORK 15-1600:38:57+00:16:12
19672Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:39:10+00:16:25
20674Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:40:19+00:17:34
21682Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 15-1600:40:46+00:18:01
22675Ida Pettersson
--- ingen klubb --- / Ik hakarpspojkarna
SWEK 15-1600:42:18+00:19:33
23676Emilie Taug
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:43:17+00:20:32
24677Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK 15-1600:50:59+00:28:14
25678Elise Ek Haug
Follo SK
NORK 15-1601:01:49+00:39:04
26876Gjertrud Bø
Soon CK
NORK Master 55-5901:04:53+00:42:08
27372Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK Junior elite01:08:45+00:46:00
28817Silje Vadla Ulberg
CK ValdresEkspressen
NORK Master 35-3901:12:32+00:49:47
29380Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK Junior elite01:13:53+00:51:08
30371Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK Junior elite01:14:56+00:52:11
31375Dorthe Larsen
Dalane SK
NORK Junior elite01:17:14+00:54:29
32376Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite01:18:34+00:55:49
33381Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK Junior elite01:19:46+00:57:01
34377Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite01:19:59+00:57:14
35374Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK Junior elite01:23:48+01:01:03
3685Linn Gustafzzon
--- ingen klubb --- / Team Kbk bikes
SWEK Senior elite01:26:42+01:03:57
3773Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing
NORK Senior elite01:28:48+01:06:03
3872Marit Sveen
SK Rye sykkel / Team Sørensen Racing
NORK Senior elite01:28:52+01:06:07
3975Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:31:44+01:08:59
4074Sigrid Andrea Fløgstad
Lillehammer Cykleklubb
NORK Senior elite01:31:57+01:09:12
4171Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel / Trek Topro
NORK Senior elite01:33:31+01:10:46
4279Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel / Team Milslukern
NORK Senior elite01:33:45+01:11:00
4383Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:34:10+01:11:25
4477Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK Senior elite01:40:25+01:17:40
4576Marianne Bergli
CK ValdresEkspressen
NORK Senior elite+1 runde
981Adele Aasgaard
Follo SK
NORK 8-900:11:54
984Anie Iversen
Sande SpKl Sykkel
NORK 8-900:15:45
176Celine Lien Hallgrimsen
Sande SpKl Sykkel
NORK 1000:20:27
171Hermine Feiring Smedaas
Konnerud IL Sykkel
NORK 1000:16:06
986Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK 8-900:12:12
985Lykke Wike Gustavsen
Nanset IF
NORK 8-900:19:35
174Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK 1000:16:35
175Nilie Iversen
Sande SpKl Sykkel
NORK 1000:19:35
983Stella Veslum
Asker CK
NORK 8-900:12:41
173Thale Gjevestad
Nanset IF
NORK 1000:20:16
987Thea Madeleine Larsen
Svelvik SK
NORK 8-900:19:17
172Tilde Johnsrud
Ringerike SK
NORK 1000:15:12
373Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK Junior eliteDNF
80Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK Senior eliteDNF
379Eirin Wold Johansen
Gauldal SK
NORK Junior eliteDNF
378Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK Junior eliteDNF
81Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel / Team Milslukern
NORK Senior eliteDNF
679Oda Lohne Aarstad
Odal Sykleklubb
NORK 15-16DNF
475Karoline Longva
IF Frøy Sykkel
NORK 13-14DNS
477Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK 13-14DNS
861Mariama Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORK Master 50-54DNS
82Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK Senior eliteDNS
78Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel / Team Sørensen Racing
NORK Senior eliteDNS
671Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 15-16DNS
816Silje Katarina Holmsen
Aron Skiklubb
NORK Master 35-39DNS
483Solveig Lie Støverud
Lørenskog CK
NORK 13-14DNS
84Sunniva Dring
Sagene IF Sykkel / Team Milslukern
NORK Senior eliteDNS
982Maria Øiom
Ringerike SK
NORK 8-9DNS
971Synne Ulberg
CK ValdresEkspressen
NORK 6-7DNS
Meld feil