Nissan-Cup 2011 - Ritt 3: Gullhaug v/BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
15003Claes Watndal
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 30-3900:01:00,1
15018Vegard Triseth
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Norconsult
MSport 30-3900:01:00,1
15022Lars Tvedt
Romeriksåsen sykkelklubb
NORMSport 30-3900:01:00,1
46010Torleif Ahlsand
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Team United Ba
MSport 40-4900:01:00,2+00:00:00,1
547Lars Granberg
CK Haugaland / Merida Smart Safety
NORM-sen00:01:00,3+00:00:00,2
5202Kasper Grøtvedt Nilsen
Sarpsborg SK
M-jun00:01:00,3+00:00:00,2
71317Martin Emil Siggerud
Soon Cykleklubb
NORM13-1400:01:00,4+00:00:00,3
85044Petter Stiland
IF Frøy - sykkelgruppe
NORMSport 30-3900:01:00,7+00:00:00,6
85058Jørgen Norås
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:01:00,7+00:00:00,6
106014Christian Korvald
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 40-4900:01:00,8+00:00:00,7
1122Sindre Ødemark
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM-sen00:01:00,9+00:00:00,8
11109Heidi Rosasen Sandstø
Follo SK / Team United Bakeries
NORK-sen00:01:00,9+00:00:00,8
11206Anders Dalgaard
Romeriksåsen sykkelklubb
M-jun00:01:00,9+00:00:00,8
141319Petter Fagerhaug
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM13-1400:01:01,0+00:00:00,9
141329Petter Bergmann
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM13-1400:01:01,0+00:00:00,9
167025John Trygve Rønning
Ringerike
MSport 50+00:01:01,2+00:00:01,1
175015Hogne H Haug
Follo SK
NORMSport 30-3900:01:01,3+00:00:01,2
186002Tord Bern Hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 40-4900:01:01,4+00:00:01,3
1919Espen Høglund
Kjekkas IF - Sykkel
NORM-sen00:01:01,5+00:00:01,4
1921Ola Bustad
Hasle-Løren IL - Sykkel / Team United Bakeries
NORM-sen00:01:01,5+00:00:01,4
1952Jonas Guddal
HS6100
M-sen00:01:01,5+00:00:01,4
221352Didrik Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M13-1400:01:01,6+00:00:01,5
235017Tommy Frøyna
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:01:01,9+00:00:01,8
235020Alexander Hagen
Soon Ck
NORMSport 30-3900:01:01,9+00:00:01,8
235028Håvard Persen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 30-3900:01:01,9+00:00:01,8
235072Atle Stubberud
Soon CK
NORMSport 30-3900:01:01,9+00:00:01,8
276051Lars Dalgaard
Romeriksåsen sykkelklubb
MSport 40-4900:01:02,0+00:00:01,9
285Joar Markhus
Follo SK
NORM-sen00:01:02,1+00:00:02,0
286Christian Sandstø
Follo SK
NORM-sen00:01:02,1+00:00:02,0
28209Øyvind Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
M-jun00:01:02,1+00:00:02,0
311332Ådne Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM13-1400:01:02,2+00:00:02,1
322501Selma Ahlsand
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK15-1600:01:02,5+00:00:02,4
325049Sven Robert Skolseg
Frikransen
MSport 30-3900:01:02,5+00:00:02,4
34205Markus Salte
Bærum OCK
NORM-jun00:01:02,7+00:00:02,6
351321Alexander Høvik
Halden CK
M13-1400:01:02,8+00:00:02,7
351325Eirik Pettersen
CK Nittedal
NORM13-1400:01:02,8+00:00:02,7
351348Jørgen Johan Bjørtomt
Bærum OCK
M13-1400:01:02,8+00:00:02,7
387011Jon Gravdal
Bærum OCK / Team United Bakeries
NORMSport 50+00:01:02,9+00:00:02,8
39304Johanne Brustad
Asker CK
K-jun00:01:03,1+00:00:03,0
396019Jan Ekern
SpKl Ceres Sykkel
NORMSport 40-4900:01:03,1+00:00:03,0
396021Franco Grosso
Stovnerkameratene
NORMSport 40-4900:01:03,1+00:00:03,0
396079Fred Pettersen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
MSport 40-4900:01:03,1+00:00:03,0
431311Erik Bøe Willersrud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M13-1400:01:03,4+00:00:03,3
447005Morten Chr. Magnus
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Team United Ba
NORMSport 50+00:01:03,5+00:00:03,4
45102Marte Helene Halvorsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK-sen00:01:03,7+00:00:03,6
461324Andreas Finni Magnussen
CK Nittedal
NORM13-1400:01:04,0+00:00:03,9
461370Simen Thune Rolfsen
Bærum OCK
NORM13-1400:01:04,0+00:00:03,9
487003Trond Overn
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 50+00:01:04,1+00:00:04,0
487021Rolf Jappée
CK Nittedal
MSport 50+00:01:04,1+00:00:04,0
505008Marius Ingjer
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 30-3900:01:04,2+00:00:04,1
505054Johan Simon Seland
Oslostudentenes IK - Sykkel / FBI
NORMSport 30-3900:01:04,2+00:00:04,1
526016Bård Vereide
Ullensaker CK Sykkel
NORMSport 40-4900:01:04,3+00:00:04,2
526029Roy Kjærnet
SpKl Ceres Sykkel
NORMSport 40-4900:01:04,3+00:00:04,2
526091Bård Bråten
BOC
MSport 40-4900:01:04,3+00:00:04,2
526093Johan Erlandsson
SK rye
MSport 40-4900:01:04,3+00:00:04,2
5612Ola Holmestad
Ullevål Sykkelklubb
NORM-sen00:01:04,4+00:00:04,3
5635Per Andreas Norseng
Oslostudentenes IK - Sykkel
NORM-sen00:01:04,4+00:00:04,3
56214Sigurd Kittelsen
Drammen CK
M-jun00:01:04,4+00:00:04,3
591338Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM13-1400:01:04,6+00:00:04,5
607009Morten Holo
Bærum OCK
NORMSport 50+00:01:04,7+00:00:04,6
607018Raymond Henriksen
Smaalenene SK
NORMSport 50+00:01:04,7+00:00:04,6
622509Frida Helena Rønning
Lillehammer CK
NORK15-1600:01:04,9+00:00:04,8
626027Stig Arne Meldalen
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:01:04,9+00:00:04,8
626039Jørund Houg
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:01:04,9+00:00:04,8
65219Magnus Skøyen
CK Nittedal
M-jun00:01:05,0+00:00:04,9
661203Tinius Gadderud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:01:05,1+00:00:05,0
671371Henrik Roland Granseth
Lillehammer CK
M13-1400:01:05,2+00:00:05,1
687008Rune Sørheim
Lørenskog ck
MSport 50+00:01:05,3+00:00:05,2
69111Maranne Lambine
Bærum OCK
K-sen00:01:05,5+00:00:05,4
692505Marit Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
NORK15-1600:01:05,5+00:00:05,4
692513Henriette Elverum Handal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK15-1600:01:05,5+00:00:05,4
696020Morten Jørve
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:01:05,5+00:00:05,4
696032Olav Are Lunde
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:01:05,5+00:00:05,4
741108Kristian Høvik
Halden CK
M1100:01:05,7+00:00:05,6
751306Aksel Fischer Aasheim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-1400:01:05,8+00:00:05,7
765053Knut Frederik Sollien
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
MSport 30-3900:01:05,9+00:00:05,8
765055Simen Gylterud Owe
Foreningen Frikransen - sykkelgruppe
MSport 30-3900:01:05,9+00:00:05,8
767004Roger Amundsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 50+00:01:05,9+00:00:05,8
767012Christer Storli
Bærum OCK
NORMSport 50+00:01:05,9+00:00:05,8
806038Pål Saga
IF Frøy - sykkelgruppe
NORMSport 40-4900:01:06,0+00:00:05,9
806069Vegard B. Kjos
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:01:06,0+00:00:05,9
82108Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK
NORK-sen00:01:06,1+00:00:06,0
82211Robert Roland Granseth
Lillehammer CK
M-jun00:01:06,1+00:00:06,0
841127Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1100:01:06,3+00:00:06,2
855037Tor Strøm
IF Frøy - sykkelgruppe
NORMSport 30-3900:01:06,5+00:00:06,4
855039Henrik Kirkeby
IF Frøy - sykkelgruppe
MSport 30-3900:01:06,5+00:00:06,4
871226Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1200:01:06,7+00:00:06,6
881301Erling Moseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-1400:01:06,9+00:00:06,8
895027Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:01:07,1+00:00:07,0
895061Arild Vegstø
Soon Ck
NORMSport 30-3900:01:07,1+00:00:07,0
916077Jon Amundsen
Bærum OCK
MSport 40-4900:01:07,2+00:00:07,1
921330Erlend Rinden
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM13-1400:01:07,5+00:00:07,4
921333Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM13-1400:01:07,5+00:00:07,4
921378Magnus Bøe
Bærum OCK
M13-1400:01:07,5+00:00:07,4
927010Ronald Sivertsen
Asker CK
NORMSport 50+00:01:07,5+00:00:07,4
927027Andre Mollan
Drøbak SK
MSport 50+00:01:07,5+00:00:07,4
976044Halgeir Bergestuen
Ringerike Sykkelklubb / Team United Bakeries 2
MSport 40-4900:01:07,8+00:00:07,7
976094Ole Blokhus
Dogstar
MSport 40-4900:01:07,8+00:00:07,7
991204Herman Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:01:07,9+00:00:07,8
991257Jonas Oliver Berg
Svelvik SK
M1200:01:07,9+00:00:07,8
Meld feil