Nissan-Cup 2011 - Ritt 3: Gullhaug v/BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
15047Rune Halvorsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Team United Ba
NOR00:42:08,2
25018Vegard Triseth
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Norconsult
00:42:49,0+00:00:40,8
35019Jon Kristian Jakobsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NOR00:43:00,5+00:00:52,3
45049Sven Robert Skolseg
Frikransen
00:45:00,9+00:02:52,7
55020Alexander Hagen
Soon Ck
NOR00:45:46,4+00:03:38,2
65037Tor Strøm
IF Frøy - sykkelgruppe
NOR00:46:13,7+00:04:05,5
75040Fredrik Lysakerrud
Odal Sykleklubb
NOR00:46:14,0+00:04:05,8
85072Atle Stubberud
Soon CK
NOR00:46:16,8+00:04:08,6
95066Terje Holmann
-Ingen klubb- / Lommedalen sykkelklubb
00:46:49,8+00:04:41,6
105027Lars Mouland
Bærum OCK
NOR00:47:02,9+00:04:54,7
115074Tor Magnus Koflaath
IF Frøy
00:47:03,9+00:04:55,7
125015Hogne H Haug
Follo SK
NOR00:47:13,5+00:05:05,3
135003Claes Watndal
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:47:29,9+00:05:21,7
145039Henrik Kirkeby
IF Frøy - sykkelgruppe
00:47:58,5+00:05:50,3
155008Marius Ingjer
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:47:59,7+00:05:51,5
165002Christian Ruhs
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
00:48:18,1+00:06:09,9
175028Håvard Persen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:48:51,4+00:06:43,2
185061Arild Vegstø
Soon Ck
NOR00:49:03,6+00:06:55,4
195043Ole Martin Bakken
Eidsvoll SK
NOR00:49:04,9+00:06:56,7
205025Vidar Gullachsen
Ullevål Sykkelklubb
NOR00:49:39,6+00:07:31,4
215054Johan Simon Seland
Oslostudentenes IK - Sykkel / FBI
NOR00:49:55,7+00:07:47,5
225022Lars Tvedt
Romeriksåsen sykkelklubb
NOR00:50:56,4+00:08:48,2
235053Knut Frederik Sollien
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
00:51:00,6+00:08:52,4
245078Jah Langleite
IF Frøy
00:51:03,5+00:08:55,3
255076Tore Wettre Andreassen
Ingen klubb / TeleComputing BIL
NOR00:51:42,2+00:09:34,0
265052Mauro Pau
Oslostudentenes IK - Sykkel
00:52:10,5+00:10:02,3
275023Kjetil Utrimark
-Ingen klubb- / AF Gruppen BIL
NOR00:52:31,0+00:10:22,8
285077Jan Vidar Smenes
BOC
00:53:11,7+00:11:03,5
295034Wilmer Carrero
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
VEN00:57:45,7+00:15:37,5
305038Pål Einar Spilleth
Bærum OCK
NOR01:04:05,6+00:21:57,4
5058Jørgen Norås
Bærum OCK
NORDNF
5080Lars Petter Pettersen
Oxer / xc-sport
DNF
5044Petter Stiland
IF Frøy - sykkelgruppe
NORDNF
5081Ronny Bakke
Ullevål Sykkelklubb
DNF
5055Simen Gylterud Owe
Foreningen Frikransen - sykkelgruppe
DNF
5062Thomas Fremstad
IF Frøy - sykkelgruppe
DNF
5017Tommy Frøyna
Bærum OCK
NORDNF
5026Anders Danielsen
Jømna / Heradsbygd Sykkelgruppe
NORDNS
5057Andreas Hvatum
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORDNS
5006Bengt Solheimdal Johansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Veritas BIL
NORDNS
5016Christian Mørkve
Sagene Sykkel / NLA BIL
NORDNS
5030Christopher Frenning
IF Frøy - sykkelgruppe
DNS
5010Erik Dammen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
DNS
5033Espen Rekkedal
Oslostudentenes IK - Sykkel
NORDNS
5024Fredrik Trygg
IF Frøy - sykkelgruppe
NORDNS
5045Jan-vidar Bakke
IF Frøy - sykkelgruppe
DNS
5011Knut Magnus Ljåstad
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Move BIL
NORDNS
5042Lars Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
DNS
5005Michal Glowacki
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NZLDNS
5021Morten Vaeng
Drammen CK / Team United Bakeries
NORDNS
5009Nils Jørgen Mittet
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
DNS
5004Ole Andreas Fuglesang
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Vallhall Sykke
DNS
5012Ole Berg
Bærum OCK
DNS
5029Terje Solberg-hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
DNS
5075Tomas Olsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORDNS
5007Torkjell Skomedal
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORDNS
Meld feil