Nissan-Cup 2011 - Ritt 3: Gullhaug v/BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1357Knut Høie Guettler
Asker CK
M13-14DNS
5011Knut Magnus Ljåstad
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Move BIL
NORMSport 30-39DNS
1556Kristoffer Hestetræet
Lillehammer CK
M15-16DNS
1315Lars Blekastad Glad
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M13-14DNS
5042Lars Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
MSport 30-39DNS
1005Lars Martin Tangen Tjernsli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM10DNS
4024Lars Olav Finstad
Hafjell Freeride Klubb
NORMSport 17-29DNS
6085Lars-erik Oppi
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 40-49DNS
902Line Nestli
SpKl Ceres Sykkel
NORKSport 40-49DNS
4004Mads Hansen
Smaalenene SK
MSport 17-29DNS
1104Magnus B Gustavsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M11DNS
1555Magnus Myrmo Osberg
Asker CK
NORM15-16DNS
1214Magnus Nestli
SpKl Ceres Sykkel
NORM12DNS
1124Magnus Ørslien Tofte
Lørenskog ck
M11DNS
4011Maguns Skøyen
CK Nittedal
MSport 17-29DNS
4007Marcus Dahlmann
Halden CK
MSport 17-29DNS
2201Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF Sykkel
NORK12DNS
2003Mari Nestli
SpKl Ceres Sykkel
K10DNS
2113Marie Holmboe
CK Nittedal
K11DNS
1542Marius Andresen
Halden CK
NORM15-16DNS
1547Marius Grettland
Halden CK
NORM15-16DNS
2510Marthe Rødsgaard
Halden CK
NORK15-16DNS
1328Martin Kildal
Bærum OCK
M13-14DNS
4002Martin Lund
Smaalenene SK
MSport 17-29DNS
217Martin Nymoen
Ingen klubb / Team Fuji Norge
NORM-junDNS
1228Martin Støkken Aker
Soon Cykleklubb
M12DNS
2211Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K12DNS
1541Mathias Rustadbakken
Halden CK
M15-16DNS
2504Mathilde Solvang
Asker CK
K15-16DNS
1544Mattis Stenshagen
Lillehammer CK
M15-16DNS
5005Michal Glowacki
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NZLMSport 30-39DNS
2206Mina Claussen
Bærum OCK
K12DNS
950Mona E. Lindholm
Lørenskog ck
KSport 50+DNS
5021Morten Vaeng
Drammen CK / Team United Bakeries
NORMSport 30-39DNS
1208Nikolai Jones Arnesen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M12DNS
5009Nils Jørgen Mittet
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
MSport 30-39DNS
1502Ola Lund Presterud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM15-16DNS
5004Ole Andreas Fuglesang
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Vallhall Sykke
MSport 30-39DNS
5012Ole Berg
Bærum OCK
MSport 30-39DNS
9Ole Hem
Romeriksåsen Sykkelklubb / Team United Bakeries
NORM-senDNS
1223Ole-herman Bergby
CK Nittedal
NORM12DNS
1379Patrick Sandgrav
SpKl Ceres Sykkel
M13-14DNS
6052Per Kristian Haug
IF Frøy - sykkelgruppe
MSport 40-49DNS
2313Pernille Sørlie
CK Nittedal
K13-14DNS
1125Petter Andresen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM11DNS
1302Petter August Brandborg
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-14DNS
1229Petter Lie Håkenrud
Asker CK
M12DNS
2217Pia Celine Olafsen
IF Frøy - sykkelgruppe
K12DNS
2108Ragnhild Wilskog
CK Nittedal
K11DNS
1220Robin Skjellum
Follo SK
M12DNS
6015Rolf-arne Halvorsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 40-49DNS
1568Sander Baksjøberget
Ottestad IL Sykkel / Merida Grassrootteam
M15-16DNS
2107Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK11DNS
7001Sigurd Asbjørn Røeggen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 50+DNS
216Simen Guttormsen
Follo SK
M-junDNS
1530Sindre Fjellheim Jorde
Asker CK
NORM15-16DNS
1313Sindre Fougner
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M13-14DNS
802Siri Solås Greaker
Romeriksåsen sykkelklubb
KSport 17-29DNS
1358Sjur Kleppan
Romeriksåsen sykkelklubb
M13-14DNS
4028Stian Lie Hansen
Andebarkji Terrengsykkelklubb - sykkelgruppe
NORMSport 17-29DNS
1135Stian Ringdal Jakobsen
IF Frøy - sykkelgruppe
M11DNS
2307Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK13-14DNS
6005Ståle Berg
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 40-49DNS
6097Svenn-erik Mamelund
Romeriksåsen Sykkelklubb
MSport 40-49DNS
1364Ted Johansen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM13-14DNS
6006Terje Gomo
IF Frøy - sykkelgruppe / Oslo brannsikring
NORMSport 40-49DNS
5029Terje Solberg-hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
MSport 30-39DNS
213Thomas Engelsgjerd
Halden CK
M-junDNS
6023Thomas Støkken
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
203Thomas Wilskog
CK Nittedal
NORM-junDNS
6053Thor-erik Messel
IF Frøy - sykkelgruppe
MSport 40-49DNS
40Timothy Clarsen
Sagene IF - Sykkel
NORM-senDNS
1377Tobias Foss
Lillehammer CK
M13-14DNS
1240Tobias G. Bille
Romeriksåsen sykkelklubb
M12DNS
1230Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM12DNS
25Tobias Sæther
Sandefjord SK - sykkelgruppe / Team United Bakeri
M-senDNS
5075Tomas Olsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 30-39DNS
101Tone Kristin Larsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK-senDNS
7014Tony Farinha
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 50+DNS
6036Tor Ove Gabrielsen
Asker CK
NORMSport 40-49DNS
1540Torbjørn Stubberud
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM15-16DNS
1207Torjus Dybendahl Hartz
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M12DNS
5007Torkjell Skomedal
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 30-39DNS
4013Tormod Birkelund
Eidsvoll SK / Team Optimist
MSport 17-29DNS
2316Torunn Elisabeth Seyffarth
Asker CK
K13-14DNS
6061Trond Lundeby
Stovnerkameratene / Ergogoup BIL
MSport 40-49DNS
1339Truls Fjellheim Jorde
Asker CK
NORM13-14DNS
3Truls Haugseth
Asker CK / Hard Rocx Racing Team
NORM-senDNS
1201Trym Bern Hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM12DNS
2205Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK12DNS
1569Ulrik Baksjøberget
Ottestad IL Sykkel / Merida Grassrootteam
M15-16DNS
1136Viktor Iversen Stoltenberg
Soon Cykleklubb
M11DNS
17Viktor Sinding-larsen
Bærum OCK
NORM-senDNS
1209Viktor Steen Eriksen
IF Frøy - sykkelgruppe
M12DNS
302Vilde Breili
Ringerike Sykkelklubb
K-junDNS
1552Øivind Myrset Syversen
IK Hero - sykkelgruppe
M15-16DNS
4008Øyvind Asbjørn Karlsen
Nesodden sk
MSport 17-29DNS
6065Øyvind Norli
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
7013Øyvind Ståle Olsen
Lørenskog ck
NORMSport 50+DNS
4005Åsmund Wahl Olsen
Lørenskog ck
MSport 17-29DNS
Meld feil